farmersNHtd95d

Problem sieczkarnia John Deere 5820

Polecane posty

karpik9    0

Wszystkie blachy są na miejscu, przyczyną był ślimak za gniotownikami. Pierwsze zwoje były mniejsze o ponad połowę od pozostałych i po prostu ślimak nie odbierał masy w odpowiedniej ilości i nadmiar wypadał pod gniotownikami. A może mi ktoś jeszcze powiedzieć jaką wydajność w hektarach na godzinę powinna mieć sieczkarnia JD 5820?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He He problem z zapychaniem ten sam co u mnie . Naspawałem ślimak i 16 ha skoszone bez ani 1 zapchania :P Moja skoszę tak 0,5 ha w 2 godziny może trochę krócej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

Przy dobrym odbiorze w dobrej kukurydzy w ciągu 11h 7 ha w dwóch kawałkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karpik9    0

Znowu sypie się z gniotowników ;[ jak sprawdzaliśmy po regeneracji ślimaka to wypadały tylko czasami pojedyncze ziarenka (przejechałem 10m) a następnego dnia znowu zaczęło się sypać. Czy ktoś z was wie co może być tego przyczyną?

Edytowano przez karpik9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muminek2202    0

Znowu sypie się z gniotowników ;[ jak sprawdzaliśmy po regeneracji ślimaka to wypadały tylko czasami pojedyncze ziarenka (przejechałem 10m) a następnego dnia znowu zaczęło się sypać. Czy ktoś z was wie co może być tego przyczyną?

 

Kolego tam nie ma prawa nic nigdzie leciec w tej osłonie z otworami od dołu pod walcami to mogą jedynie soki leciec soki. My z ojcem mamy sieczkarnie john deere 5830. Może leciec jesli bedzie przetarta blacha pod nożami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzio18    0

chłopaki mam problem sieczkarnia jd 5820 dławi mi sie co może byc silnik nie staje tylko w gardle

wymieniłem nowy slimak gniotowniki sa jeszccze dobre co moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harnas88    12

Zrób zdjęcie dolnej rynny, tej miedzy bębnem tnącym a walcami to ci powiem:) cały sezon mielismy problem z tym az w końcu doszlismy o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lider123    0

A ktoś z was miał styczność z jd 6910? w mojej rotor nie chce się uruchomić do tyłu... wyświetla sie 228 błąd- czyli brak ciśnienia nie mogę znaleść przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harnas88    12

Mam styczność z 6810. Sprawdź czy przewody od hydromotoru wstecznego są dobrze podpięte. Od kiedy pojawił się problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

ile paliwa wchodzi w bak 5830, orientuje się ktoś i jak wygląda spalanie na godzinę/hektar ?


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly1    0

Witam mam zapytanie o sieczkarnię JD 7250 mam problem sieczkarnia się zapycha sie przed gniotownikiem na dolnym walcu sie zakleja, przy czym gniotownik jest nowy walce i łożyska ma skoszone 140 ha paski też mają tyle. Sprzęgło głowne napędowe też nowe zrobiło też okolo 120 ha i sieczkarnia się zapycha. Dzięki z góry. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj