Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szyby do kabiny C-360

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share -U-R-S-U-S-

-U-R-S-U-S-

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 02 luty 2011 - 17:34

Szyby do kabiny C-360 Czesc mam pytanie gdzie kupujecie szyby do kabin do swoich ciagnikow? ja potrzebuje do C360 tylnej, dolnej, prostokatnej (tej nad podnosnik) posiadam kabine jakas rzemieslnicza ale nie odbiega ona wygladem od tych produkowanych przez Bartesko, Szyszke, czy dawnych Naglaka. Zamawialem w listopadzie w Agroglasie bo szybka taniutka tylko 12 zlotych, ale ich dostawa droga bo ponad 40 zlotych czy nawet 50 - bo to ich niby bezpieczny transport, a kurierem czy poczta wyslac nie chca. Pozniej wyszlo na to ze nie jada w moim kierunku (to po pierwszym moim telefonie do nich) a pozniej ze nie maja na stanie i wycinaja (to po drugim moim telefonie do nich) Takze leca sobie w bambuko jak moga z klientem. Jestem z lubelskiego z okolic Leczny - takze jak ktos ma jakis namiar, adres sklepu to pisac smialo :)

Edytowany przez -U-R-S-U-S-, 02 luty 2011 - 17:35.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Szyby do kabiny C-360 Dzisiaj, 12:07
  •  

#2 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 02 luty 2011 - 17:43

Szyby do kabiny C-360 Ja zamawiam u gościa w lokalnym sklepie,jest taniej jak w internecie i bez kosztów wysyłki.
Trzeba czekać 2 tygodnie,ale się opłaci.
Za tylną szybę do kabiny czeskiej zapłaciłem 36zł,w internecie 50zł+KW.
Mają wszystko z tego katalogu: http://agromex-bis.p...alogi/C-360.pdf

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Denison

Denison

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roslinna , mechanizacja rolnictwa maszyny i urządzenia do produkcji roślinnej , hodowla koni.

Napisany 02 luty 2011 - 19:16

Szyby do kabiny C-360 Proponował bym wyciac sobie z plexy i wstawic.

Jesli koledze nie odpowiada ten patent to polecam sklep we Włodawie Agromid s.c. Nigdy tam nie mialem problemów.
" Zapamiętaj ... miedza to święta rzecz ... i naucz sie tego bo inaczej znów cie kosa naucze ... "

Sprzedam siano zbelowane, magazynowane pod dachem. TANIO!!! Wiecej informacji udzielę przez prywatne wiadomosci.