Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kosiarka rotacyjna bębnowa Banrol

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share andrzeju207

andrzeju207

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów
  • Zainteresowania:motocykle, auta, piłka czyli to co każdy facet lubi najbardziej :D

Napisany 01 luty 2011 - 20:35

Kosiarka rotacyjna bębnowa Banrol Witam wszystkich forumowiczów (jestem nowy więc muszę sie przywitać :) ). Do rzeczy co sądzicie o kosiarkach Banrol Z 041? (http://www.radmasz.p...irotacyjne.html i link z allegro http://allegro.pl/ko...10.html#gallery) dokładnie interesuje mnie kosiarka o szer 2,10 m z rozbijakiem. Czy posiada ktos z forum taką kosiarkę i jak spisuje się rozbijak? Dodam jeszcze , że kosiarka będzie współpracować z ciągnikiem Pronar 82 SA. Liczę na szybką odpowiedź Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kosiarka rotacyjna bębnowa Banrol Dzisiaj, 03:24
  •  

#2 Share lambo21

lambo21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 01 luty 2011 - 20:55

Kosiarka rotacyjna bębnowa Banrol Ja posiadam właśnie taką kosiarkę tylko że bez rozbijaka i jestem z niej w 100% zadowolony.
Mam ją już od 9 lat,kupiłem oczywiście nową i dotej pory odpukać bez żadnych awarii.

#3 Share andrzeju207

andrzeju207

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów
  • Zainteresowania:motocykle, auta, piłka czyli to co każdy facet lubi najbardziej :D

Napisany 01 luty 2011 - 20:56

Kosiarka rotacyjna bębnowa Banrol A jaką szerokość roboczą ma twoja kosiarka?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share lambo21

lambo21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 01 luty 2011 - 21:06

Kosiarka rotacyjna bębnowa Banrol Moja ma 1,65m a współpracuje z Ursusem C330 :D

#5 Share andrzeju207

andrzeju207

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 02 luty 2011 - 10:41

Kosiarka rotacyjna bębnowa Banrol może ktoś jeszcze się wypowie na jej temat?

#6 Share Mariusz15

Mariusz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:ładne dziewczynki szybkie samochody i dochodowe rolnictwo

Napisany 02 luty 2011 - 21:28

Kosiarka rotacyjna bębnowa Banrol ja kolego mam ten rozbijacz przy kosiarce fajna sprawa za nie wielkie pieniądze jedna wada jak trawa jest naprawde duża i gęsta albo położona gęsta koniczyna to owija na wirniku jak łapnie większy pokos ale to sporadyczne przypadki moim zdaniem rozbijacz wart jest tych pieniędzy bo fajnie rozściela zielonke a co do kosiarki kuzyn ma tej firmy 185cm troche głośno mu chodzi a ma ją już 3 lata to powinna się już dotrzeć i być cicha ja mam firme WIRAX 165cm i jest dużo cichsza a też jest na prostych kołach no moja jest malowana proszkowo jak ją umyje i wy ropuje to do dziś wygląda jak nowa :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share andrzeju207

andrzeju207

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 03 luty 2011 - 16:49

Kosiarka rotacyjna bębnowa Banrol Czyli jednak jest dobra :) Dodam ,że u mnie będzie kosić 3 razy w sezonie 30 ha trawy więc obijać się nie będzie :) @Mariusz15 a masz może filmik z pracy tego rozbijaka w swojej kosiarce?

#8 Share Mariusz15

Mariusz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 03 luty 2011 - 18:51

Kosiarka rotacyjna bębnowa Banrol nie stety nie nagrałem nic takiego ale sprawdź na You Tube wpisz kosiarka rotacyjna i roztrząsacz pokosów tam widziałem coś podobnego tylko jakaś samoróbka bo w tym co ja mam to moge ustawić kont wideł wtedy tak daleko nie żuca a z kąd jesteś?

#9 Share andrzeju207

andrzeju207

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 04 luty 2011 - 10:03

Kosiarka rotacyjna bębnowa Banrol Jeśli w taki sposób będzie rozrzucać pokos to dobra sprawa. @Mariusz15 ja jestem z podlasia dokładnie okolice Białegostoku.

Edytowany przez andrzeju207, 04 luty 2011 - 10:04.

#10 Share Mariusz15

Mariusz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 04 luty 2011 - 18:51

Kosiarka rotacyjna bębnowa Banrol dokładnie tak tylko na tym filmie strasznie daleko rzuca bo jest mała trawa a mój rozbijacz ma regulowany kont wychylenia łapek ja sobie ustawiam tak żeby tylko zgarnęła z bębnów i dorzuciła do następnego pokosu bo na tym filmie strasznie daleko rzuca i będzie mu nie ruwno rozmiatać. to daleko ja kupiłem taki komplet w Mielcu na składnicy ale chyba sprzedaż wysyłkową też prowadzą jak byś chciał to znajdę jakieś namiary. fajna sprawa ten rozbijacz nie będziesz żałował!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share andrzeju207

andrzeju207

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 05 luty 2011 - 13:08

Kosiarka rotacyjna bębnowa Banrol @Mariusz15 dzięki za pomoc :D

Po zakupie i przetestowaniu wypowiem się dalej w tym temacie