Skocz do zawartości

Zdjęcie

Valtra 800

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share damian2132

damian2132

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 18:58

Valtra 800 czesc.

kupilem niedawno valtre 800 to jest starszy odpowiednik seri a. Ciagnik jest z roku 2000.

hydraulike mam osobno od skrzyni i poziom oleju sprawdza sie zaraz pod kabina z tyłu.

a poziom oleju w skrzyni to jest bagnet na srubie na klucz 24 nad ta kopuła taka co jest wokol wom.
i teraz pytanie czy tam sie sprawdza olej w calej skrzyni czy tylko w tej przekladni od wom?
mnie sie wydaje ze w calej skrzyni bo nigdzie nie moglem znalesc niczego podobnego wokol skrzyni.

jak sprawdzic poziom oleju w przednim moscie? i czy w przednich piastach tez jest olej i sie go wymienia? jak smaowac most przedni i przekładnie w kolach przednich i przeguby?
w jakich sklepach kupic najtaniej filtry i jakie oleje zastosowac?
mam jeszcze niedzialajace siedzenie pneumatyczne grammer i jak je uruchomic?
na co zwrocic uwage przy jego eksploatacji i przygotowaniu?
co jeszcze powymieniac zeby nie było niespodzianek?

nasmarowałem te widoczne kalamitki i gdzie jeszcze bede takie wazne zyby nie ominac?
nie wiem jak ustawic zegarek i przestawic zeby pokazywala predkosc na godzine a nie motogodziny.

ciagnik mial serwis przy przebiegu 5850h i mial wymienione wszystkie płyny.ma teraz 5970h.
oleje w hydraulice i w szkrzyni sa tak ja by dopiero byly wlane.
jak sprawdzic olej w przednim moscie.

teraz wymienie mu fitltry powietrza i w jakim sklepie kupic tanie i dobre? i jak długo moga byc nowe bez wymiany? fitry suche.

pisałem do niektorych urzytkownikow podobnych traktorow ale albo nie odpisal albo zdjecie to nie jego sprzed i ogolnie mało jest uzytkownikow na agrofoto valtr seri a i 600-800.

najlepiej jak beda pisac osoby co maja ten ciagnik lub podobne z seri 600-900 lub seri A lub wiedza jak to zrobic a nie posty typu w moim mtz-cie lub deutz-u jest tak i tak.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Valtra 800 Dzisiaj, 03:14
  •  

#2 Share damian2132

damian2132

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 04 luty 2011 - 10:56

Valtra 800 nikt nic nie wie o valtrach 800-900 i seri a.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share marcin z małopolski

marcin z małopolski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 23 luty 2011 - 12:16

Valtra 800 Udaj się do dilera albo serwisu Valtry tam CI wszystko powiedzą bo to są młode ciągniki.
Było ich czterech: -Ursus 2812+tur
-UrsusC-360
-Zetor 7745
-Fendt 309 LSA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Marcin_27

Marcin_27

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 13 luty 2013 - 20:48

Valtra 800 Witam, Jak Ci się sprawuje ta Valtra 800, Jak spalanie, miałeś jakieś awarie?