Skocz do zawartości

Zdjęcie

Powrót paliwa z pompy wtryskowej w 12145

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 18:38

Powrót paliwa z pompy wtryskowej w 12145 Na pompie mam podłączone dwa powroty paliwa ale pękł przewód i cieknie tam paliwo. Czy mogę zaślepić jeden otwór i zostawić tylko ten co jest wyżej?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Powrót paliwa z pompy wtryskowej w 12145 Dzisiaj, 01:28
  •  

#2 Share Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 19:40

Powrót paliwa z pompy wtryskowej w 12145 te 2 powroty to oryginalne rozwiązanie czy jakaś rzeźnia?? albo coś źle patrzyłeś. instalacja paliwowa to ze zbiornika przez odstojnik do pompki paliwowej a następnie filtry i jeśli na filtrach jest zaworek przelewowy to do pompy wtryskowej idzie tylko przewód z filtrów a drugi otwór jest zaślepiony, jeśli zaworka nie ma na filtrach to jest on w pompie wtryskowej zamiast zaślepki i tam jest powrót. innych rozwiązań nie widziałem.

#3 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 20:05

Powrót paliwa z pompy wtryskowej w 12145 Ciągnika nie mam od nowości więc nie wiem czy to fabryka czy ktoś sobie to tak wymyślił.
Znalazłem fotki na allegro:
Dodany obrazek
Dodany obrazek

U siebie mam podłączone dwa powroty z pompy tak jak na drugim zdjęciu, idą one do zaworka na filtrach, łączą się z powrotem z wtryskiwaczy i idą do zbiornika tak jak na pierwszej fotce.

Jeśli dobrze rozumiem to jeśli na filtrach jest zaworek to oba powroty z pompy mogę zaślepić i zostawić tylko powrót z filtrów i wtryskiwaczy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 02 luty 2011 - 09:23

Powrót paliwa z pompy wtryskowej w 12145 ta środkowa śruba na pompie wtryskowej to nie jest powrót z instalacji zasilającej małego ciśnienia.. tym otworem wylatuje paliwo które przepuszczą o-ringi na sekcjach wtryskowych. jeśli pompa jest nowa i dobrze złożona to z tej dziury nie powinno nic lecieć. muszę przyznać, że zapomniałem o tym drugim "przelewie".. a dla informacji to przelewy z wtrysków to jest podobnie jeżeli są dobre nic nie powinno z nich lecieć..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 02 luty 2011 - 10:27

Powrót paliwa z pompy wtryskowej w 12145 Ciągnik ma swoją młodość już dawno za sobą więc może coś tam przepuszczać na pompie. Czyli ten otwór po prawo mogę zaślepić a przelew podłączyć tylko z tej środkowej śruby? Choć może lepiej zostawić tak jak jest bo teoretycznie wtedy sam powinien się odpowietrzyć?