Skocz do zawartości

AgroFoto.pl
Logo
Forum rolnicze
Zdjęcie

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr

• Nie możesz odpowiadać w tym temacie
15 odpowiedzi na ten temat

#1 adus19922

adus19922

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 13:16

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr Lampka od EHRu caly czas sie swieci, a EHR w kabinie wogule nie reaguje jedynie na blotniku z lewej strony ciagnika moge go podnosci bo opuszczac tez sie nie da.. POmocy!
  • 0

Reklama AgroFoto Ads

• Reklama
Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr Dzisiaj, 19:14
  •  

#2 Lewar16

Lewar16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 14:18

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr Opisz dokładniej co się stało. Od kiedy masz ten ciągnik? Może przestał działać po tym jak używałeś przycisków na błotniku i trzeba zrobić tylko procedurę odblokowania?
  • 0

#3 adus19922

adus19922

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 16:01

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr Nie dawno kupilem ciagnik.. Mial on zjebany jeden z tych zaworow ktore sa z tylu nad podnosnikiem... Gosc ktory sprzedawal ciagnik mial jeszcze 2 zmienilismy ten zawor i chodzilo na blotniku a nie sprawdzilismy w ciagniku i on obiecal kupic ten zawor i kupil ale teraz da sie tylko podnosic na blotniku a tam w ciagniku nic nie dziala.. A jak sie to odblokowuje? Mam pierwszy ciagnik z EHRem a w poblizu nie ma nikt takiego
  • 0

#4 tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 17:16

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr Nie sprawdzałeś ciągnika jak kupowałeś?? :blink: niezły z ciebie kamikaze :lol:
A poza tym sprawdź może bezpieczniki
  • 0
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

#5 adus19922

adus19922

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 17:23

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr Sprawdzalem bo przelozylismy z drugiego ten zawor. A jak to sie odblokowuje?
  • 0

#6 PanJoker

PanJoker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 19:57

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr U mnie po zapaleniu ciągnika też się świeci i tak ma być, wtedy trzeba pokręcić pierwszym pokrętłem od lewej i lampka gaśnie.
  • 0

#7 andrzejlud

andrzejlud

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 13 kwiecień 2012 - 20:15

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr Witam wszystkich. Nie chcę zakładać nowego tematu więc podpiełem się tu. Mój problem polega na tym iż kontrolka ehr miga i nie działa podnośnik.Działa tylko na błotniku.Jakby ktoś miał wiedzę gdzie szukać awari byłbym wdzięczny.
  • 0

#8 andrejus

andrejus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 606 postów
  • Zainteresowania:OFF ROAD, enduro, motoryzacja

Napisany 14 kwiecień 2012 - 08:23

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr wcześniej było ok? Pokrętła ustawiłes w dobrej pozycji?
  • 0
Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Reklama AgroFoto Ads

• Reklama
  •  

#9 andrzejlud

andrzejlud

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 14 kwiecień 2012 - 19:13

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr Wcześniej było ok całą wiosnę chodził z agregatem uprawowo-siewnym i nic się nie działo.Wczoraj wyłaczyłem prąd na noc i dziś działa bez problemu.Ale im tak muszę dojść co było przyczyną bo może znów to sie zdarzyć w nie odpowiednim czasie.
  • 0

#10 andrejus

andrejus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 606 postów

Napisany 14 kwiecień 2012 - 20:31

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr Prawdopodobnie należało zrtobić poprawnie procdurę resetu.
  • 0
Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

#11 piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • 8943563
  • Zainteresowania:mechanika zootechnika treningi krav maga

Napisany 19 kwiecień 2012 - 09:08

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr jesli kontrolka na panelu miga oznacza to błąd, brak styku lub cos, w moim był lekko przetarty kabel od elektrozaworu i to powodowało krotkie spiecie i zaraz mrugała kontrolka , a jesli swieci światłem ciągłym , to podnośnik wymaga resetu j.w
  • 0
znalazłem to czego szukałem ..:)))

#12 andrzejlud

andrzejlud

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 19 kwiecień 2012 - 11:57

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr To znaczy że muszę przejrzeć wszystkie kable od EHR.Te elektrozaworry to chodzi o te z tyłu czy są jeszcze gdzieś w środku.
  • 0

#13 piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • 8943563

Napisany 20 kwiecień 2012 - 06:44

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr z tego co ja wiem to tylko te elektrozawory znajdujace sie z tyłu powyzej gniazd hydraulicznych wystaja naprzeeciw siebie w lewo i prawo, ja miałem własnie taki problem było przetarte, a niewiedziałem, zrobiłem podejscie tylko do tych elektrozaworów, mase z obydwu spialem razem, a na plusowe zaciski dałem prad z wylacznika jak od kierunkowskazu czyli ( I 0 I ) podnosnik działał na tyle aby skonczyc talerzowanie, pozniej znalazłem przyczyne
  • 0

#14 Matei640

Matei640

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 28 kwiecień 2012 - 13:45

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr

jesli kontrolka na panelu miga oznacza to błąd, brak styku lub cos, w moim był lekko przetarty kabel od elektrozaworu i to powodowało krotkie spiecie i zaraz mrugała kontrolka , a jesli swieci światłem ciągłym , to podnośnik wymaga resetu j.w

A jak się robi przy nich reset?
  • 0

#15 piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • 8943563

Napisany 29 kwiecień 2012 - 09:50

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr reset polega na przekreceniu tego pierwszego pokrętła w strone "A" , i lub drugiego tez w strone "A" az do klikniecia"..mam nadzieje ze zrozumiałes sam miałem problemy zanim pojąłem działanie panelu
  • 0

Reklama AgroFoto Ads

• Reklama
  •  

#16 andrejus

andrejus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 606 postów

Napisany 01 maj 2012 - 06:07

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr Wszystki pokrętła nalezy cofnąć. wyłączyc kluczyk i ponownie włączyć.
  • 0