Skocz do zawartości

Zdjęcie

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr

15 odpowiedzi na ten temat

#1 Share adus19922

adus19922

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 13:16

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr Lampka od EHRu caly czas sie swieci, a EHR w kabinie wogule nie reaguje jedynie na blotniku z lewej strony ciagnika moge go podnosci bo opuszczac tez sie nie da.. POmocy!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr Dzisiaj, 18:28
  •  

#2 Share Lewar16

Lewar16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 14:18

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr Opisz dokładniej co się stało. Od kiedy masz ten ciągnik? Może przestał działać po tym jak używałeś przycisków na błotniku i trzeba zrobić tylko procedurę odblokowania?

#3 Share adus19922

adus19922

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 16:01

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr Nie dawno kupilem ciagnik.. Mial on zjebany jeden z tych zaworow ktore sa z tylu nad podnosnikiem... Gosc ktory sprzedawal ciagnik mial jeszcze 2 zmienilismy ten zawor i chodzilo na blotniku a nie sprawdzilismy w ciagniku i on obiecal kupic ten zawor i kupil ale teraz da sie tylko podnosic na blotniku a tam w ciagniku nic nie dziala.. A jak sie to odblokowuje? Mam pierwszy ciagnik z EHRem a w poblizu nie ma nikt takiego

#4 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 17:16

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr Nie sprawdzałeś ciągnika jak kupowałeś?? :blink: niezły z ciebie kamikaze :lol:
A poza tym sprawdź może bezpieczniki
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

#5 Share adus19922

adus19922

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 17:23

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr Sprawdzalem bo przelozylismy z drugiego ten zawor. A jak to sie odblokowuje?

#6 Share PanJoker

PanJoker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 362 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 19:57

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr U mnie po zapaleniu ciągnika też się świeci i tak ma być, wtedy trzeba pokręcić pierwszym pokrętłem od lewej i lampka gaśnie.

#7 Share andrzejlud

andrzejlud

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 13 kwiecień 2012 - 20:15

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr Witam wszystkich. Nie chcę zakładać nowego tematu więc podpiełem się tu. Mój problem polega na tym iż kontrolka ehr miga i nie działa podnośnik.Działa tylko na błotniku.Jakby ktoś miał wiedzę gdzie szukać awari byłbym wdzięczny.

#8 Share andrejus

andrejus

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 606 postów
  • Zainteresowania:OFF ROAD, enduro, motoryzacja

Napisany 14 kwiecień 2012 - 08:23

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr wcześniej było ok? Pokrętła ustawiłes w dobrej pozycji?
Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share andrzejlud

andrzejlud

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 14 kwiecień 2012 - 19:13

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr Wcześniej było ok całą wiosnę chodził z agregatem uprawowo-siewnym i nic się nie działo.Wczoraj wyłaczyłem prąd na noc i dziś działa bez problemu.Ale im tak muszę dojść co było przyczyną bo może znów to sie zdarzyć w nie odpowiednim czasie.

#10 Share andrejus

andrejus

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 606 postów

Napisany 14 kwiecień 2012 - 20:31

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr Prawdopodobnie należało zrtobić poprawnie procdurę resetu.
Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

#11 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Zainteresowania:mechanika zootechnika treningi krav maga

Napisany 19 kwiecień 2012 - 09:08

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr jesli kontrolka na panelu miga oznacza to błąd, brak styku lub cos, w moim był lekko przetarty kabel od elektrozaworu i to powodowało krotkie spiecie i zaraz mrugała kontrolka , a jesli swieci światłem ciągłym , to podnośnik wymaga resetu j.w
znalazłem to czego szukałem ..:)))

#12 Share andrzejlud

andrzejlud

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 19 kwiecień 2012 - 11:57

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr To znaczy że muszę przejrzeć wszystkie kable od EHR.Te elektrozaworry to chodzi o te z tyłu czy są jeszcze gdzieś w środku.

#13 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 20 kwiecień 2012 - 06:44

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr z tego co ja wiem to tylko te elektrozawory znajdujace sie z tyłu powyzej gniazd hydraulicznych wystaja naprzeeciw siebie w lewo i prawo, ja miałem własnie taki problem było przetarte, a niewiedziałem, zrobiłem podejscie tylko do tych elektrozaworów, mase z obydwu spialem razem, a na plusowe zaciski dałem prad z wylacznika jak od kierunkowskazu czyli ( I 0 I ) podnosnik działał na tyle aby skonczyc talerzowanie, pozniej znalazłem przyczyne

#14 Share Matei640

Matei640

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 28 kwiecień 2012 - 13:45

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr

jesli kontrolka na panelu miga oznacza to błąd, brak styku lub cos, w moim był lekko przetarty kabel od elektrozaworu i to powodowało krotkie spiecie i zaraz mrugała kontrolka , a jesli swieci światłem ciągłym , to podnośnik wymaga resetu j.w

A jak się robi przy nich reset?

#15 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 29 kwiecień 2012 - 09:50

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr reset polega na przekreceniu tego pierwszego pokrętła w strone "A" , i lub drugiego tez w strone "A" az do klikniecia"..mam nadzieje ze zrozumiałes sam miałem problemy zanim pojąłem działanie panelu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16 Share andrejus

andrejus

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 606 postów

Napisany 01 maj 2012 - 06:07

Renault 133.54 problem z podnosnikiem! Ehr Wszystki pokrętła nalezy cofnąć. wyłączyc kluczyk i ponownie włączyć.