Skocz do zawartości

Zdjęcie

ucieka powietrze zaworem

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Bartmk

Bartmk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 19:42

ucieka powietrze zaworem Witam mam pytanie.Gdy mam uruchomioną sprężarkę w moim zetorze 7211 to nabija powietrze ale ucieka ono zaworem hamulcowym gdy np wcisnę pedał hamulca to przestaje.Jest to dla mnie trochę irytujące ponieważ zanim nabije powietrze do przyczep to trochę schodzi.Jeżeli ktoś wie gdzie można kupić taki zawór lub zregenerować to proszę o odpowiedź lub czy można samemu sobie poradzić z tym problemem tzn czy można jakoś zlikwidować nieszczelność.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ucieka powietrze zaworem Dzisiaj, 02:24
  •  

#2 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 19:56

ucieka powietrze zaworem najpierw spróbuj wyczyścić potem rozglądaj się za innym,jest tam na pewno brud i da się to usunąć.

#3 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 19:57

ucieka powietrze zaworem Ucieka zaworem, dokładnie w którym miejscu ucieka, czy złączką do podłączania hamulców?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share fezoi

fezoi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 724 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,rolnictwo,

Napisany 30 styczeń 2011 - 20:55

ucieka powietrze zaworem Możesz spróbować go naprawić samodzielnie,ale ostrożnie przy rozkręcaniu i skręcaniu w środku jest silna sprężyna.Prawdopodobnie brud lub zużyty jakiś oring powoduje niedomknięcie obwodu .Nowy zawór jest dość drogi, trzeba szukać w większym sklepie lub w agromie .U mnie w innym ciągniku blokował się , przeczyszczenie oraz smar silikonowy pomogły .Powodzenia w naprawie :) .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Bartmk

Bartmk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 21:18

ucieka powietrze zaworem Ok dzięki za pomoc spróbuje z tym przeczyszczeniem wydaje mi się że niedomaka