Skocz do zawartości

Zdjęcie

nowe ciągniki sdf seria TTV

118 odpowiedzi na ten temat

#21 Share klocek

klocek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze

Napisany 03 czerwiec 2009 - 22:14

nowe ciągniki sdf seria TTV nie chodzi mi o te skrzynie zf, ale o te john deerowskie, ja tam niemam john deera zadnego to zbyt wiele nie mówie ale z opini kolegi ktory ze sląska ktory ma 8530 to sądze ze bubel
jeden pan w okilicy ma 8230 bo tym jak przyspieszał sądze ze ma autopowr, niewiem , nie pytalem sie o to ale mowil ze skrzynia nie za bardzo, ale to tylko opinie ja stycznosci nie mialem
ciągni wyjątkowo ma mało mth bo tylko 3.tys ale mnie to ciekawi ze dopiero po seriwisie 3 miesiące zaczeło szarpac, gwarancja nieststy mineła, ten ciągnik jedzie 60km/h (zmierzone) ma wszystkie bokady zdjęte, ale strach jechac bo jak pzrzychamuje to mozna głowe rozwalic, tragedia jest,
nowa skrzynia do agrostara 6.11 około 50tys bo kupiłem takiego a w skrzyni cos stuka to z ciekawosci pytałem ile, i juz sie boje pytac o skrzynie do ttv, ojciec mówił ze puki da sie jezdzic moze sie sprzeda go

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
nowe ciągniki sdf seria TTV Dzisiaj, 15:23
  •  

#22 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 03 czerwiec 2009 - 22:24

nowe ciągniki sdf seria TTV dawaj zdjęcia kolego...

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#23 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 03 czerwiec 2009 - 22:51

nowe ciągniki sdf seria TTV @klocek tak ty im powiedziales ;) - 15 lat, aha.
po co w ogole rozmawiac z tym oszustem?
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#24 Share GSX

GSX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 308 postów

Napisany 03 czerwiec 2009 - 22:57

@Klocek czemu twierdzisz, że AP to bubel, skoro w TTV-ce jest ta sama skrzynia Eccom?

Miałem jemu to samo napisać ;)
"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

#25 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 03 czerwiec 2009 - 23:28

nowe ciągniki sdf seria TTV jak on w ogole nie ogarnia co to zf, eccom, AP po co sie go pytacie jak i tak nie wie o c'mon ;)

#26 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 04 czerwiec 2009 - 11:17

nowe ciągniki sdf seria TTV jak zwykle ,słyszał z opowieści , domysla się ,temat ala MTZ sie robi. Dostep do zakładania kont na forach powinni mieć pełnoletni ludzie.no ale dajmy mu szanse może, no to co ten kolega ze śląska mówił?? dlaczego ta skrzynia jest nieudana co?? Ja jak robię w swoim w polu to zapominam co to biegi wogóle aby revers a reszte robi komputer i reguluje sobie obroty silnika a jeszcze jak sobie IMS zaprogramuje to praktycznie tylko jeden przycisk i revers i nuda ;)
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

#27 Share klocek

klocek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 04 czerwiec 2009 - 14:49

nowe ciągniki sdf seria TTV No dobra przyznam ze agrotron to nie jest mój tyko wójka , on mieszka w miescie 18 km odemnie, pola ma u nas we wiosce, i okolicach, ciągnik stoju u nas cały czas i co trzeba to nim sie robi ,jezdze nim ile chce ale wiadomo nie będziemy wójka ciągnikiem obrabiali swoich 70ha trzeba miec swoj ciągnik, mielismy dx110 ale sprzedalismy i teraz kupujemy, 6.11 agrostar jutro rano ma byc,
wiem ze zle zrobilem ze napisalem ze to mój ttv , ale stoi u mnie cały czas, jezdze nim jak cos potrzeba itp,
trudno jesli za takie cos nalezy mi sie ban, nie pogniewam sie,bo wiem ze oszukałem was,
ale jesli byscie nie wiezyli ze mam agrostara czy inne maszyny to fotki moge dac ile chcecie,
i jak agrotrona wójka przywiozą spowrotem bo dzisiaj zabrali to i wam dam fotki agrotrona,
jesli dostane bana trudno

#28 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 04 czerwiec 2009 - 17:03

nowe ciągniki sdf seria TTV i jak lepiej z czystym sumieniem porusza sie po af???

#29 Share klocek

klocek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 04 czerwiec 2009 - 21:55

nowe ciągniki sdf seria TTV no niby lepiej

#30 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 04 czerwiec 2009 - 22:12

nowe ciągniki sdf seria TTV wierz mi, ze jak bedziesz pisal rzeczowo to sprawa wlasnosci nie bedzie miala znaczenia ;)
powodzenia w nowej rzeczywistosci

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Jasiupila

Jasiupila

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 424 postów

Napisany 06 czerwiec 2009 - 20:52

gratuluje, mam nadzieje ze pojawi sie w naszej galerii ;)

Dzięki też mam taką nadzieję. Mój chyba będzie pierwszy z ttv w galerii. :P

#32 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 14 czerwiec 2009 - 19:26

nowe ciągniki sdf seria TTV widzieliscie gdzies juz agrotrona ttv 630??? troche pojechali z tematem 200 KM i dali silnik 6.0, a nie 7.1 :mellow:
moment tez nie powala - 850 Nm i masa ok. 7 ton

#33 Share luk2782

luk2782

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 664 postów
  • Zainteresowania:Kazda porażka jest nawozem sukcesu!

Napisany 15 czerwiec 2009 - 19:26

nowe ciągniki sdf seria TTV widziałem zdjecia tego nowego TTV 630 na tractorfan fajnie sie prezentuje nie zwróciłem uwagi na parametry. faktycznie ten moment troche niski a ciekawe jak ze stałym zakresem mocy?
tez myslałem czy nie zmienic mojego MK3 na własnie TTV620 ale chyba jak juz to pójdzie na M620 PL. wiadomo jaka róznica cenowa? bo w koncu tylko skrzynia sie róznia
Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)
szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

#34 Share Jasiupila

Jasiupila

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 424 postów

Napisany 16 czerwiec 2009 - 07:44

nowe ciągniki sdf seria TTV A bierzesz go przez PROW czy na kredyt?

#35 Share luk2782

luk2782

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 664 postów

Napisany 16 czerwiec 2009 - 13:23

nowe ciągniki sdf seria TTV na nic jeszczre nie kupuje:) ale jesli bed ebrał to raczej na kreske za duzo KM/ha jak dla mnie bybyło skomplikowana sytuacja traktor na mnie a ja mam 26ha:) ojciec ma 75ha ale ma juz 100km + 52km 165km dodatkowych w takm gospodarstwie nawet ze zwierzakami na dolnym śląsku nie przejdzie. Jezeli SDF ma takie samo oprocentowanie jak CNH to wolałbym go wziac na finasowanie fabryczne. mniejsze koszty manipulacyjne łatwiejsa i szybsza procedura bez hipoteki okres kredytowania około 5-7lat oprocentowanie np w CNH 3,5% w stosunku rocznym.
Jaka cena za tego TTV620?widze ze kolega z wlkp wiec od kogo bierzesz? jaryszki? urpol a moze Techrol?:mellow:
Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

#36 Share Jasiupila

Jasiupila

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 424 postów

Napisany 17 czerwiec 2009 - 21:33

nowe ciągniki sdf seria TTV No jak na kredyt to lepiej M620 weź bo jest taniej a jak byś brał na PROW to lepiej wziąźć lepszy. W sumie to już nie biorę bo zdecydowaliśmy się kupić sieczkarnie ;) . W Euromaszu Lipka kosztuje 330 tyś około a my chcieliśmy brać z Niemiec tego co jest na Allegro za 350 tysięcy.To jest full opcja.

#37 Share luk2782

luk2782

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 664 postów

Napisany 18 czerwiec 2009 - 06:12

nowe ciągniki sdf seria TTV t cena to za M620 PL czy ttv620? wiem gdzie ta lipka kupiłem po sasiedzku w lipce kiedys ursusa 1634:)

#38 Share Jasiupila

Jasiupila

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 424 postów

Napisany 19 czerwiec 2009 - 11:19

nowe ciągniki sdf seria TTV To cena TTV620. A tak zbaczając z drogi to ten temat ma trochę złą nazwę bo te ciągniki sa produkowane od 8 lat więc takie nowe to one nie są.

#39 Share luk2782

luk2782

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 664 postów

Napisany 19 czerwiec 2009 - 16:31

nowe ciągniki sdf seria TTV ta cena nie jest taka wysoka za tego ttv biorac pod uwage wyposazenie i skrzynie za NH seri 7500 tez z vario wołaja cos koło 250 a dolicz jeszcze mieka os przedni tuz układ LS i jeszcze kilka bajerów a uzbiera sie to samo:)
dokładnie te ciagniki sa juz od dłuzjeszgo czasu u nas z nowych sa dostepne tylko dwa modele w a niemczech były jeszcze 145 i chyba krótko 135 ale tego nie jestem do konca pewien

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 19 czerwiec 2009 - 21:30

nowe ciągniki sdf seria TTV @jusiupila konedate tez widzielismy, ale jakbys sprobowal kupic w tamtym roku ttv, to bys wiedzial ze to jednak nowosc ;)

Dodaj odpowiedź