Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobry dealer Case w małopolsce

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 14:35

Dobry dealer Case w małopolsce Tak jak w temacie, którego dealera Case z Małopolski lub ościennych województw polecacie?

Miał ktoś do czynienia z firmą URSON??
http://www.urson.pl/

Albo z firmą KISIEL??
http://www.caseih.com.pl/

Chętnie poznam Wasze opinie oraz spostrzeżenia o tych oraz innych dealerach marki Case.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dobry dealer Case w małopolsce Dzisiaj, 13:50
  •  

#2 Share michael01989

michael01989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 14:48

Dobry dealer Case w małopolsce taki moj dalszy znajomy ma nowego case z tej 1 firmy jakis 2 lata i raczej nie słyszałem narzekań z jego strony:)

Edytowany przez michael01989, 30 styczeń 2011 - 14:48.

#3 Share KamilW

KamilW

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 175 postów

Napisany 12 luty 2011 - 21:43

Dobry dealer Case w małopolsce Kisiel ma w Miechowi tylko filię i z tego co ojciec tam widział to nie ma tam żadnego serwisu więc w razie czego do Kielc, ciekawe skąd naliczana jest droga przy serwisie czy z Kielc czy z Miechowa. Do Ursona mam w granicach 90 km a do Miechowa ok 70, lecz Kielce już sporo dalej.

#4 Share MichalG

MichalG

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 14 luty 2011 - 09:37

Dobry dealer Case w małopolsce W Miechowie jest serwis ;) przynajmniej tak mi powiedział Pan który sprzedaje tam ciągniki...

#5 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 14 luty 2011 - 09:44

Dobry dealer Case w małopolsce Ja mieszkam koło Miechowa i moge powiedzieć że jeśli tam cokolwiek jest to może ale "serwis" według firmy Kisiel bo według mnie to tam jest malutki punkcik dilerski i prawie nic poza tym > kilka maszyn na placu a w środku miły koleś lejący wode :lol: , kilka baniek z olejem ulotki ze dwa stołki i może jakieś wyposażenie typu zaczep czy coś i nic po za tym serwis jest w w siedzibie czyli w Górnie i jeśli ktoś by chciał porozmawiać na poważnie to niech jedzie do Górna koło Kielc
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 844 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 14 luty 2011 - 12:27

Dobry dealer Case w małopolsce urson już paręnaście lat jest na rynku, zaczynali od sklepu z częściami w Wieprzu koło Andrychowa, tam mają sklep z częściami do ursusków i innych (mtz, zetorków, maszyn) oraz wymianę opon.

We Włosienicy mają m.in Case, i inne nowe maszyny, serwis, jest to całkiem świeża inwestycja, wszystko wybudowane od podstaw,

znajomy kupił od nich ciągnik Case w zeszłym roku, więcej nie wiem, podpytam, na pewno jak narazie się nie skarżył

#7 Share pino93

pino93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 01 luty 2012 - 15:41

Dobry dealer Case w małopolsce a znacie może akich dealerów CASE na podkarpaciu lub lubelszczyźnie?

#8 Share kaseji

kaseji

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 08 luty 2012 - 21:25

Dobry dealer Case w małopolsce Wg opini znajomych co pobrali ciągniki w Ursonie nie bylo z nimi problemow, chłopaków można polecić.
to tam że diesel, ważne ze turbo!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Mycek5120

Mycek5120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 08 luty 2012 - 22:18

Dobry dealer Case w małopolsce Ja równiez polecam firme Urson nie kupowałem tam ciagnika ale zamawiałem tam kilka czesci i nigdy nie było problemu z zamówieniem czy dostepnascia czesci byli umnie równiez na przegladzie i jak najbardziej polecam.

Dodaj odpowiedź