Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy ciągniki po pokazowe są godne uwagi?

45 odpowiedzi na ten temat

#1 Share claas620

claas620

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:Muzyka i maszyny rolnicze

Napisany 30 styczeń 2011 - 13:32

Czy ciągniki po pokazowe są godne uwagi? Witam z AF planuje kupić ciągnik nowy ale oglądając aukcje na allegro zauważyłem że są też ciągniki po pokazowe które mają po 50mtg albo 40mtg!Czy są warte uwagi takie ciągniki czy to zależy od marki interesują mnie Claas arion 620 CIS John deere 6630 comfort lub jakiś new holland około 140 km ? Można ciągniki po pokazowe kupić taniej ale czy to nie będzie później klapa i trzeba będzie dołożyć? pzdr

Edytowany przez claas620, 30 styczeń 2011 - 13:34.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy ciągniki po pokazowe są godne uwagi? Dzisiaj, 10:58
  •  

#2 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 13:47

Czy ciągniki po pokazowe są godne uwagi? sasiad kupil kombajn bizona rekorda i dobrze na tym wyszedl bo troche taniej od nowego .
mysle ze to jest dobry interes . tak samo jak sie kupuje maszyny uprawowe po pokazach troche farba sie wytrze i cena dosyc sporo w dol idzie

#3 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 13:54

Czy ciągniki po pokazowe są godne uwagi? Zgadza się to, że ma kilkanaście mth to normalka przecież na tereny wystaw nikt tego nie przepycha tylko jeździ itd. A tak jak mówił przedmówca cena jest niższa.

#4 Share Lukasz5714

Lukasz5714

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 13:55

Czy ciągniki po pokazowe są godne uwagi? Mój wujek kupił Deutza 100 koni z turem po pokazach i dyskową pottinger. Dobrze na tym wyszedł i maszynki pracują bezawaryjnie. ;)

#5 Share claas620

claas620

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 14:06

Czy ciągniki po pokazowe są godne uwagi? skoro tak mówiecie to trzeba się zainteresować heh to że farba się zedrze to ciul nawet lepiej bo jak ja kupiłem grubera to ziemia się kleiła do łap a farba to i tak się zedrze jak by nie patrzał:)

#6 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 30 styczeń 2011 - 14:09

Czy ciągniki po pokazowe są godne uwagi? I tak czy kupisz ciągnik prosto z salonu to i taj farba się wytrze bo nie będzie stał tylko robił. ;)

#7 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 14:33

Czy ciągniki po pokazowe są godne uwagi? Kolega Overuma jak kupował 5 skib to ok 10 tyś taniej bo farba była lekko starta :D
Mój Wladimirec podbija świat

#8 Share AdamZetor12145

AdamZetor12145

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 489 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 14:33

Czy ciągniki po pokazowe są godne uwagi? Ja też kupiłem agregat uprawowo-siewny aresa tl i siewnik kongskilde na talerzach i cena była sporo mniejsza bo właśnie farba była zdarta troszke na talerzach i to wszystko... :D

#9 Share claas620

claas620

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 14:35

Kolega Overuma jak kupował 5 skib to ok 10 tyś taniej bo farba była lekko starta :D

To naprawde warto za 10 tysi to masz już przyczepe fajna!!

#10 Share JDKamil

JDKamil

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 24 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Fotografia,Muzyka,Informatyka,Motoryzacja.

Napisany 30 styczeń 2011 - 14:42

Czy ciągniki po pokazowe są godne uwagi? mój znajomy pracuje u korbanków, i te ciągniki co są po pokazowe to podobno są czyszczone w środku i myte, wstawiają je jako nowy sprzęt. To jest śmiech bo u wielu dealerów widziałem jak sprzedawali po mniejszej cenie jako sprzęt po pokazowy bez żadnych machlojek;/
Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie.
Trzeba wierzyć,
że człowiek jest do czegoś zdolny
i osiągnąć to za wszelką cenę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share claas620

claas620

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 14:44

Czy ciągniki po pokazowe są godne uwagi? A to cygany dobrze wiedzieć heh ale MTG nie cofną w ciągnikach i opon też?

#12 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 14:51

Czy ciągniki po pokazowe są godne uwagi? Jak ciągnik robił na pokazie w polu to bardzo zużycia opon nie widać.

#13 Share claas620

claas620

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 14:54

Czy ciągniki po pokazowe są godne uwagi? ale nie raz jakies tam ryski obszarpnięcia są przypatrz się jakieś plamy albo co widać

#14 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 14:54

Czy ciągniki po pokazowe są godne uwagi? Jak to nie :) . Praktycznie w każdym popokazowym są cofane liczniki, albo poprostu odcinane na jakiś czas. Taki ciągnik poprostu nie gaśnie tylko leją mu paliwo i do przodu.

Edytowany przez karolu, 30 styczeń 2011 - 14:56.

#15 Share adim44

adim44

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 14:57

Czy ciągniki po pokazowe są godne uwagi? Około 12 lat temu mój wujek kupił właśnie NH 70-56 traktor był po pokazie co zaowocowało sporym upustem a traktor przed sprzedażą był dokładnie wyczyszczony umyty zero śladów użytkowania i do tej pory jeździ

#16 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 14:59

Czy ciągniki po pokazowe są godne uwagi? Wątpię że ktoś przy zakupie nowego ciągnika zwracał by uwagę na opony,po prostu patrzy każdy nowy ciągnik to musi mieć wszystko dograne i nikt nie zwraca uwagi na taki szczegół i jeszcze na małe ryski ;)

Edytowany przez Piotruniu25, 30 styczeń 2011 - 15:00.

#17 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 15:07

Czy ciągniki po pokazowe są godne uwagi? Kurde wiecie co?? Coś mi się nie chce wierzyć żeby tak durzy diler jakim jest D.H. Korbanek takie machloje odstawiał , co innego wciskać ludziom kit żę np JD pali jak smok itd albo że kombajny agco są lepsze od claasa itd to by przeszło ale cofanie liczników!!! A po drugie przecież mają w swojej ofercie ciągniki po pokazowe
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#18 Share claas620

claas620

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 15:20

Wątpię że ktoś przy zakupie nowego ciągnika zwracał by uwagę na opony,po prostu patrzy każdy nowy ciągnik to musi mieć wszystko dograne i nikt nie zwraca uwagi na taki szczegół i jeszcze na małe ryski ;)

ale jak pojedziesz kupic i będzie ze nowy a będą kurde malutkie środki użytkowania a powie ci ze nówka? to niech spierd... ten dealer

#19 Share JEDREK

JEDREK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo wkoncu młody farmer:)
    A pasja i hobby maszyny rolnicze.

Napisany 30 styczeń 2011 - 15:29

Czy ciągniki po pokazowe są godne uwagi? @ JDKamil co ty opowiadasz za glupoty korbanki tak samo sprzedaja sprzed po pokazowy i tego nie ukrywaja jak szukalem pluga to bylem u nich i mieli 5 ibisa tylko mi bylka potrzebana 4 spuszczali 7,5tys zl na plugu i dodawali komplet nowych lemieszy z dlutem do tego!!! wiec nie kituj tu takich bajek!!! sprzed ktory byl na wystawie a nie pracowal to juz inna sytuacja i tak leci plotka znajomy powiedzial znajomemu a prawdy w tym niema.

Edytowany przez JEDREK, 30 styczeń 2011 - 15:31.

ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 15:29

Czy ciągniki po pokazowe są godne uwagi? Oni na pokazowe biorą te modele, które szybko schodzą. Więc nie zdążą dużo mth naklepać, chociaż nie wykluczam, że przy pomocy kompa w serwisie da się licznik przestawić. Nawet jak wyzeruja licznik to ile na pokazach naklepią 20 mth przeciez tego nie robi jeden ciągnik zabardzo by się zniszczył. Mfy w standardzie są bogao wyposażone więc łatwo ciągnik z placu sprzedać.

Dodaj odpowiedź