Skocz do zawartości

Zdjęcie

obora na 50 krów wiązowa

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wojo123

wojo123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja

Napisany 30 styczeń 2011 - 09:06

obora na 50 krów wiązowa Cześć mam takie pytanie ile morze kosztować obora na 50 krów jeśli sam wszystko zrobie możecie mi wysłać jakieś Zdjęcia czy projekty z góry dzięki.
:P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
obora na 50 krów wiązowa Dzisiaj, 19:59
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 styczeń 2011 - 09:55

obora na 50 krów wiązowa Nie mało jak my budowaliśmy oborę bo już miejsca nie było to na 30 krów, to ja budowałem i ojciec daliśmy z fundamentami i ze wszystkim 150 tys. Roboty we własnym zakresie.

#3 Share szymon0410

szymon0410

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 11:19

obora na 50 krów wiązowa

Cześć mam takie pytanie ile morze kosztować obora na 50 krów jeśli sam wszystko zrobie możecie mi wysłać jakieś Zdjęcia czy projekty z gury dzięki.

Też mnie to interesuję z ciekawości .

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share karwos

karwos

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 14:07

obora na 50 krów wiązowa Ja obecnie buduje taką na około 60 uwięziówkie wymiar 14*35 bęndze stawiana w podwójną sciane bestropówka mam jusz wylane ławy i podwalinkie wyrównójącą mamy jusz materiał na sciany i rzelastwo to jusz mam wydano 50 tys majstry za postawienie i przykrycie z montarzem świetlika 25 tys a myśle że jeszcze 120 000 tyś bez dojarki i baniaka to może styknie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share djgrove

djgrove

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 20:12

obora na 50 krów wiązowa 1. Panowie i Panie mam do was prośbę. Otóż hodujębydło miesne lm i mam zamiar postawić obore na 20-30 memek tej rasy wraz z młodzieżą. Obora ta miała by być w miarę nowoczesna koszt +/- 150 tyś zł.(max. 200) Obora miałaby być postawiona z błachy docieplanej lub z bloczków superexu. Chodzi, aby krowy miały możliwość wybiegu na pastwisko (10 m za oborą) Karmienie odbywałoby się paszowozem , wywóz obornika TURem, obora będzie jedną stronną blisko płotu, chciałbym do obory dostawić wiatę, która będzie biegła w stronę podwórza i łączyła się z garażem. Proszę was o propozycje wym. przejazdów itp.
2. Przykładowy obrazek ( mniej więcej trochę średnio mi wyszło)
| |
| |
| |
|_____________________________________________|
/ ok.8m /
/
/
/
/
/
/
/ dł. 20m