Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt Farmer 309 C/i [opinie]

311 odpowiedzi na ten temat

#141 Share Sebastian

Sebastian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślina i technika z nią związana

Napisany 29 lipiec 2007 - 21:13

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] zetor11441 co bedziesz bral u korbankow??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Dzisiaj, 01:47
  •  

#142 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 29 lipiec 2007 - 21:18

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] u mnie serwis był na 50mth i oby nigdy więcej nie musiał przyjeżdżać...koleś się jąkał także nawet nie mogłe się dobrze wypytac...a ten pan, który pokazywał mi na placu co i jak to juz wogóle porażka...jak właczyć wycieraczki i wysmarować szybę to wiedział bardzo dobrze ale jak się zapytałem o obsługe EHR to już nie wiedział za bardzo co powiedzieć-stwiredził że kazdy ma inaczej i nie pamieta...

przedstawiciel handlowy był naprawde spoko.nawet był kilka razy (juz po kupnie) zapytać jak maszyna się chowa :rolleyes: jednak rozkręcił swój interes a nowego nie znam...

@zetror11441 co kupujesz???targuj ile się da, a jak się juz nie da to niech Ci jakieś gratisy daja...

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#143 Share zetor11441

zetor11441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 30 lipiec 2007 - 08:43

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Biore5445dyna4 na ochłapy Spo z turem, dostałem gratis radio, lampki 4 na górze(ty chyba masz dwie?)szersze oguminie, troche upustu. Biore jescze kilka maszyn, i zastanawiam sie nad ta przyczepka co stoi na placu z metaltechu, ale to za swoja kase do kukurydzy za***ista.A forterra to juz historia. Teraz ta nazwa użytkownika mi nie odpowiada. Jeszcze kilka tygodni i bedzie u mnie.I pare gratisów do tura np:
-hydro fix,
-comfort drive,
-ehs.
Tur stoll robust f35
Od kołyski aż po grób jedna wiara jeden klub John Deere

#144 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1655 postów

Napisany 30 lipiec 2007 - 08:56

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] zetor11441 zagadaj do mnie na gg 10633985

#145 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 30 lipiec 2007 - 09:31

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Starą "beczkę" Mercedesa przynajmniej rdza tak szybko nie zje.

#146 Share artur21

artur21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 30 lipiec 2007 - 11:36

Biore5445dyna4 na ochłapy Spo z turem, dostałem gratis radio, lampki 4 na górze(ty chyba masz dwie?)szersze oguminie, troche upustu. Biore jescze kilka maszyn, i zastanawiam sie nad ta przyczepka co stoi na placu z metaltechu, ale to za swoja kase do kukurydzy za***ista.A forterra to juz historia. Teraz ta nazwa użytkownika mi nie odpowiada. Jeszcze kilka tygodni i bedzie u mnie.I pare gratisów do tura np:
-hydro fix,
-comfort drive,
-ehs.
Tur stoll robust f35/36

zetor11441 a ile kosztuje tur stoll f35/36??

#147 Share bosss

bosss

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 30 lipiec 2007 - 14:47

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] oczywiście że starą beczkę, jeżdżę na co dzień 309 CA, jakoś nie widzę tych twoich Nm i wzrostów %. ciągnik ma ciągnąć, być wygodny, mało awaryjny i wyglądać. Przymierzałem się do JD, ale te wszystkie wajchy z prawej strony powaliły mnie na kolana, po jeździe próbnej po miarę równej drodze podziękowałem przedstawicielowi i pojechałem do korbankowa, tam przynajmniej potargowałem się z samym szefem i odpukać po 1500 h nie wiem co to naprawa, a filtry i oleję kupuję nieraz za 50 % ceny. A co starego Mercedesa Beczki to uważaj, nie wiem czy nową C klasą przejedziesz 1 mln km po naszych drogach bez remontu, a starą beczką to standart :rolleyes:

#148 Share zetor11441

zetor11441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 30 lipiec 2007 - 15:21

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Artur przepraszam moia gafa, to jest model f35, a cena zalezy od wyposażenia, nie będe strzelał, jak dostane fakture to ci powiem, ale podejrzewam żę goła wersja coś około 27,000 netto, ale nie jestem dokonca pewien.

#149 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 30 lipiec 2007 - 21:36

oczywiście że starą beczkę, jeżdżę na co dzień 309 CA, jakoś nie widzę tych twoich Nm i wzrostów %. ciągnik ma ciągnąć, być wygodny, mało awaryjny i wyglądać. Przymierzałem się do JD, ale te wszystkie wajchy z prawej strony powaliły mnie na kolana, po jeździe próbnej po miarę równej drodze podziękowałem przedstawicielowi i pojechałem do korbankowa, tam przynajmniej potargowałem się z samym szefem i odpukać po 1500 h nie wiem co to naprawa, a filtry i oleję kupuję nieraz za 50 % ceny. A co starego Mercedesa Beczki to uważaj, nie wiem czy nową C klasą przejedziesz 1 mln km po naszych drogach bez remontu, a starą beczką to standart :rolleyes:

Wiem ,wiem bosss już pisałeś o czwórce obrotowej itd-ja z kolei nie mogę się doszukać gdzie w tym temacie pisałem o tych wzrostach,Nm .Ja tam praworęczny jestem :lol:-więc wajchy z prawej strony to bajka dla mnie-ja tam ciągnik w odróżnieniu od Ciebie kupowałem z myślą o łąkach i polu a więc ten test na asfalcie jest jak dla mnie niezrozumiały ;).
A jak myślisz gdzie stara beczka przejeździła swoje pierwsze pół miliona-w Polsce ?

#150 Share Bogus

Bogus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 20 sierpień 2007 - 21:04

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Chciałbym się dowiedzieć jakie są wasze opinie na temat Fendta 305 LSA TURBOMATIK

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 31 październik 2007 - 21:16

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] A ja muszę wam powiedzieć, że u mnie w okolicy są 3 Fendt-y 309 Ci i w każdym to samo sie popsuło, a mianowicie złamały się wajchy zmiany biegów;] Wada czy czysty przypadek?? Jak jest u was czy też mieliście takie przeżycie związane z tym Ciągniczkiem?? Pozdr;))
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#152 Share Rafael

Rafael

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 31 październik 2007 - 21:40

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] 309 to dobry ciągnik , znajomy zapina go do 3m rototilera Amazone tyle że fakt lekki przód i trzeba mu solidny ciężarek zapodać na przedni TUZ :D

#153 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 01 listopad 2007 - 10:22

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] a ostatnio nowina z moich okolic-padło turbomatik w 309C

#154 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 01 listopad 2007 - 11:01

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] a co się dokładnie stało???tarcza się skończyła??? :D

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#155 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów

Napisany 01 listopad 2007 - 17:18

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] nie wiem co dokładnie, wiem tylko jak :)

ale mozliwe, że sie zatarło :) :D

#156 Share Sebastian

Sebastian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślina i technika z nią związana

Napisany 01 listopad 2007 - 17:38

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] a to moze jak to sie stalo ? :D

#157 Share zetor11441

zetor11441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 01 listopad 2007 - 18:49

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Jak co sie posuł tylko mnie nie strasz!!!!!! Który rok ciagnika i dlaczego padło pewnie z zaniedban własciecieli, widziałem juz różnych co mieli nowy sprzet a tak go zdewastowali jesli chececie opisze kilku,

#158 Share Gimo

Gimo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 01 listopad 2007 - 19:54

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Wracając jeszcze do tych wajch itd. to jak braliśmy nowego jd 5720 i pracownik go przyprowadzil to powiedzial że fajna maszynkaa jak byliśmy po odbiór 930 to na pierwszy rzut oka był przerażony, że będzie ciężko sie nauczyć jego obsługi, te komputery itd. ale jak się okazało gdy pojeździł tym fendtem tydzień to powiedział że niczym prostszym jeszcze nie jeździł. Na koniec stwierdził że wystarczy dobre szkolenie takie jak np tam wtedy u korbanków i przeczytać całą instrukcję obsługi i obsługa fendta wydaje się bardzo prosta. Bo chyba oczywistym jest faktem że nie posadzi się byłego PGR-owca na taki ciągnik tylko człowieka chociażby po szkole średniej. Pozdrawiam!!!!!

#159 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 04 listopad 2007 - 23:35

Wracając jeszcze do tych wajch itd. to jak braliśmy nowego jd 5720 i pracownik go przyprowadzil to powiedzial że fajna maszynkaa jak byliśmy po odbiór 930 to na pierwszy rzut oka był przerażony, że będzie ciężko sie nauczyć jego obsługi, te komputery itd. ale jak się okazało gdy pojeździł tym fendtem tydzień to powiedział że niczym prostszym jeszcze nie jeździł. Na koniec stwierdził że wystarczy dobre szkolenie takie jak np tam wtedy u korbanków i przeczytać całą instrukcję obsługi i obsługa fendta wydaje się bardzo prosta. Bo chyba oczywistym jest faktem że nie posadzi się byłego PGR-owca na taki ciągnik tylko człowieka chociażby po szkole średniej. Pozdrawiam!!!!!

Oczywiście @Gimo masz zupełną racje...a i jeszcze coś, nie nawidzę jak taki PGR-owiec mówi że po co Ci taki ciągnik ja tam kiedyś i 60-tką robiłem i było dobrze. No tak robiło sie i 60-tką w swoim czasie jak trzeba było, ale w niej 5 godzin przesiedzieć np: w orce to męczarnia a ja moim DF orałem kiedyś cały tydzień po 10 godzin dziennie i do domu wracałem wypoczęty, w co wątpie, że by było po całym dniu w Ursusie C-360 :rolleyes:) Pozdrawiam
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów

Napisany 05 listopad 2007 - 16:03

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] wracałeś wypoczety? to co Ty tam spałeś?

jak sarkazm to zwrócę honor...