Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt Farmer 309 C/i [opinie]

311 odpowiedzi na ten temat

#21 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 24 wrzesień 2006 - 19:25

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Masz na myśli 309 i SE czy też 309 i Premium (to wtedy ogarnia mnie śmiech) czy też Vario i Premium (wtedy to ma sens),czy Vario i SE ?A jakiego masz Fendta i Ursusa i Zetora i JD?Pewnie SE i śmiech Cię ogarnia ?No bo rozumiem ,że piszesz o swoich ciągnikach ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Dzisiaj, 06:20
  •  

#22 Share marcinenicram`

marcinenicram`

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 25 wrzesień 2006 - 19:37

Ostatnio oglądałem te Fendty w Szepietowie i o ile 412 był naprawdę ok to 309(zdaje się) wykończeniem nie umywał się nawet do mego JD, o większych nie wspomnę (pewnie zostanę zakrzyczany przez fanów Fendta)-ale wg.mnie żadna rewelacja-do tego o wiele za droga-(cena powinna iść w parze z jakością).
PS.Czekam na ataki ...:)

Jeździłeś kiedyś w zyciu fendtem?? ja tesh mam JD 6620 nówke fent nadnim jest wysoko dopuki niemniałem go naden tesh tak twierdziłem! gdy podpinaliśmy 309 do mojego ścierniskowego agegatu na 9 łapek uni to gościu od korbanków zbladł sam sie bał co to bedze ale ciskał z nima z nim spokojnie:P

#23 Share marcinenicram`

marcinenicram`

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 25 wrzesień 2006 - 19:44

Jeśli chodzi o tego Fendta 309, to mój znajomy ma takiego. Model 309Ci (ta najmocniejsza wersja). Bardzo dobry do transportu (chodzi w 7tonowej tandemce) :). Ale jest też jedem minus. Ten traktorek ma lekki przód :/. Znajomy podczepia do tego Fendta pług 4 skibowy ( 4*40) obrotowy i ciągnik ma tendencje do unoszenia przodu (jest to niebezpieczne zwłaszcza podczas transportu drogowego). Lekko doda gazu i się wznosi :/. Nie pomagają nawet dodatkowe obciążniki. Może gdyby miał przedni TUZ (na nim można zawiesić większy obciążnik) to by nie było problemu. Wogole to maszyna OK, tylko ta cena :/.

zapiełm do 309 kvernelanda najwiekshą 4 obrotke i problemów wiekshych niemam zapiełm tesh agregat ścierniskowy który wazy 1700 i tesh niebyło problemu
tylo ze mniał on porządny zestw obciązników na przodze

#24 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 25 wrzesień 2006 - 21:07

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Jeżeli nauczysz się władać językiem polskim to wtedy ewentualnie możemy podyskutować-mam pytanie czy tego języka używasz również w mowie czy tylko w piśmie ?Jak rozumiem Twój Fendt 309 pociągnie więcej niż Twój 6620 -zdaje się ,że 6620 jest cokolwiek większy?Jeszcze raz podkreślam,że nie chcę tu wywoływać jakichś wojen o marki ciągników a odczucia na temat w/w są aż do bólu subiektywne :)Fendtem jeździłem bardzo mało i bardzo krótko ale wyrobiłem sobie opinię podobną do opinii moich zachodnich kolegów po fachu-jak można za takie pieniądze sprzedawać tak bardzo w gruncie rzeczy przestarzały konstrukcyjnie ciągnik (mówię o serii 309)I nie jest moim zamiarem porównywanie 309 z 5720 (pisałem o wykończeniu)-a teraz napiszę o ergonomii-u mnie jest lepsza niż w 309 -po prostu wszystko tak jakoś bardziej pod ręką-nawet znajomy ,który ma zdaje się 6220 SE stwierdził,że co jak co ale np umieszczenie dźwigni zmiany biegów jest o wiele lepsze

#25 Share Księżak

Księżak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 26 wrzesień 2006 - 09:00

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] myślę, że takich głupich cwaniaków jak marcinenicram, administratorzy powinni trafiać banem...
dziwie Ci się jaro, że chce ci się z nim polemizować, szkoda czasu...
w polu i zagrodzie nowe technologie a w sercu tradycja...

#26 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 26 wrzesień 2006 - 09:45

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Mowisz i masz, cwaniak przez tydzien nie bedzie nam zasmiecal forum

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#27 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 26 wrzesień 2006 - 18:51

myślę, że takich głupich cwaniaków jak marcinenicram, administratorzy powinni trafiać banem...
dziwie Ci się jaro, że chce ci się  z nim polemizować, szkoda czasu...

Wiem,że to strata czasu ale mam nadzieję,iż choć raz spojrzy krytycznym okiem na to co i JAK napisał.Aż chciałoby się powiedzieć -bykom STOP i analfabetom też.Polski język jest zdecydowanie bardziej podatny na "zabyczenie" niż większość innych ale mimo to myślę,że każdy powinien się starać (w miarę możliwości) aby przynajmniej RAŻĄCYCH błędów nie popełniać (chodzi mi o ortografię bo co do składni jestem już bardziej tolerancyjny-sam posługuję się dosyć swoistą :) )

#28 Share bosss

bosss

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 28 wrzesień 2006 - 19:24

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Jeżdże 309 2003 rok.nie wiem że mam traktor tylko ON i szpula ciągnie obrotówkę V&N 4*40 plus wł Cambella, z przodu obciżniki standart 320 kg. w transporcie ciągnie dwie przyczepy ponad 20000 kg be żadnego problemu. przed zkupem jezdziłem prawie każdym ciągnikiem w tej klasie, są ciągniki dobre, lepsze i Fendt, FENDT RULES

#29 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 29 wrzesień 2006 - 06:19

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] fajnie to dosyc duzo ludzi ma fendty :) to teraz nich ktos zamiesci fotki! :0 Pzdrawiam i gratuluje.... ...trafnych wyborów :)

#30 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 29 wrzesień 2006 - 07:27

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] No ...i nie ma Boga nad Allacha :)Prawda ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Księżak

Księżak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 29 wrzesień 2006 - 15:20

Jeżdże 309 2003 rok.nie wiem że mam traktor tylko ON i szpula ciągnie obrotówkę V&N 4*40 plus wł Cambella, z przodu obciżniki standart 320 kg. w transporcie ciągnie dwie przyczepy ponad 20000 kg be żadnego problemu. przed zkupem jezdziłem prawie każdym ciągnikiem w tej klasie, są ciągniki dobre, lepsze i Fendt, FENDT RULES

Skoro masz FENDTa to zrób zdjecia i wstaw do galerii, bo jakoś ci nie wierze, ten pług i wał....
Chyba, że sie wyprztykałeś na tego fendta i nie masz na cyfrówkę, to rozumię, ha,ha,ha....

#32 Share tomb2

tomb2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisany 29 wrzesień 2006 - 16:06

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Właśnie widze że na forum jest paru cwaniaków co opowiadają że mają ciągniki z najwyższej półki, niech pokażą nam te cuda !
Ciesz się każdą chwilą życia...

#33 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów

Napisany 30 wrzesień 2006 - 07:25

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] to tez włsnie zaproponowałem :)

#34 Share Kizo

Kizo

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 629 postów

Napisany 30 wrzesień 2006 - 22:54

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Ale po co jeszcze zostaną oskarżeni że co to oni nie są co tam oni nie mają itp.....

#35 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów

Napisany 01 październik 2006 - 12:22

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] ja do zdjec twoich nigdy nic nie miałem nawet cie podziwiałem za twoja farme ale zaczołes wyjezdzac z tekstami rodem z burakowni... znam rolników którzy mają duzo ale uwazaja wszystkich ludzi biednych i bogatych a znam takich co jak mają duzo to juz widza tylko sfere wyzszą...

#36 Share Księżak

Księżak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 01 październik 2006 - 19:38

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Chłopaki spokojnie nie kłoćcie się!
Zaproponowałem aby niejaki bosss umieścił zdjęcia w galeri swojego fendta bo cięzko uwieżyć mi w zestaw fendt 309 + V&N 4*40 + wał Cambella. Fendt 309 do swojej mocy jest za lekki ( tak mi się wydaje)...

#37 Share Zetor5320

Zetor5320

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 02 październik 2006 - 11:42

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Mam pytanie posiadam 22hektarowe gospodarstwo ale zwiększam jeszcze o 10ha jaki model fendta byłby odpowiedni (oczywiście używany)

#38 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów

Napisany 02 październik 2006 - 14:57

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] my przeprowadzilismy swoją wymiane zdan ale chodziło o coś innego...

#39 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 02 październik 2006 - 19:05

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] A o co chodziło ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 04 październik 2006 - 00:08

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Ja też uważam, że 309 jest za lekki do swojej mocy...