Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt Farmer 309 C/i [opinie]

311 odpowiedzi na ten temat

#241 Share Bi4ly89

Bi4ly89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 04 luty 2010 - 17:44

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] ja tego damego fenda z 2004 roku kupiłem 2 tygodnie temu. chciał przedwpłaty 6500euro potem zszedł na 3000euro a na koniec na 2000euro przedwpłaty

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Dzisiaj, 08:24
  •  

#242 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 04 luty 2010 - 19:44

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Jestes tak samo wiarygodny jak i te wszystkie ogloszenia sprzedarzy..po twoim pismie mozna sie juz zorientowac ze albo masz IQ 1,1 :blink: , z pewnością nawet nie wiesz jak wyglada 10 euro :huh: .... albo jestes jednym z tych co oferuja ta lewizne. :o
Przecież tu z daleka śmierdzi podpucha.
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

#243 Share Bi4ly89

Bi4ly89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 05 luty 2010 - 18:42

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Nie chcesz niewież Taj sie naciągnąc to sie przekonasz.Dokładnie to 22 stycznia jego zamówiłem. I od 24 stycznia dostałem tego meila:
Dear Mr. Xxxxxxxxxxxxxxx Xxxxxxxxxxxxxx
We are informing you that the Tractor location is in Manchester/United Kingdom on the way to your address.We are sorry but the driver is not allowed to receive money cash.You need to transfer 50% in advance in order to deliver the Tractor to your address.
The delivery route will be: Manchester-London-Calais-Dunkerque-Brugge-Gent-Antwerpen-Eindhoven-Venlo-Essen-Herne-Hamm-Guetersloh-Hannover-Magdeburg-Postdam-Poznan-Lodz-Nowogrod.
Please inform us when the first part of money( 6.500,00 Eur ) has been sent so we deliver the Tractor to you.You will transfer the second part of money after you will receive and inspect the Tractor.These are our company payment terms.
We are confirming our Bank Details:

Name: Mara Ralecu
Address: 808 Eastern Avenue, Ilford, London, IG2 7HY, United Kingdom.
Bank Name: Barclays Bank
Bank Address: 20/22 The Mall, Stratford, E15 1XJ, London,United Kingdom.
Iban: GB57 BARC 2067 9043 9973 75
Swift Code: BARC GB22

Please give us your mobile phone number so the driver call you when he will be near your location.Please send us the paper receipt from the transfer scanned by email or by fax, as soon the first part of money has been sent to our account.

Thank You,

#244 Share piotr18

piotr18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze gry komputerowe w szczególności symulator farmy czyli Landwirstchafts simulator

Napisany 08 luty 2010 - 11:23

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] ja widziałem fendta 309c jak u sąsiada cieli kukurydze to jezdził z rozrzutkinkiem bodajze 17 Ton i nawet nie stęknął super sprzęty, moim zdaniem najlepszy jest fendt trisix ale to juz trzeba miec pare hektarow:) ja mam c-360 i T25 na 11.5h i nie nażekam

#245 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 08 luty 2010 - 14:36

Fendt Farmer 309 C/i [opinie]

Nie chcesz niewież Taj sie naciągnąc to sie przekonasz.Dokładnie to 22 stycznia jego zamówiłem. I od 24 stycznia dostałem tego meila:
Dear Mr. Xxxxxxxxxxxxxxx Xxxxxxxxxxxxxx
We are informing you that the Tractor location is in Manchester/United Kingdom on the way to your address.We are sorry but the driver is not allowed to receive money cash.You need to transfer 50% in advance in order to deliver the Tractor to your address.
The delivery route will be: Manchester-London-Calais-Dunkerque-Brugge-Gent-Antwerpen-Eindhoven-Venlo-Essen-Herne-Hamm-Guetersloh-Hannover-Magdeburg-Postdam-Poznan-Lodz-Nowogrod.
Please inform us when the first part of money( 6.500,00 Eur ) has been sent so we deliver the Tractor to you.You will transfer the second part of money after you will receive and inspect the Tractor.These are our company payment terms.
We are confirming our Bank Details:

Name: Mara Ralecu
Address: 808 Eastern Avenue, Ilford, London, IG2 7HY, United Kingdom.
Bank Name: Barclays Bank
Bank Address: 20/22 The Mall, Stratford, E15 1XJ, London,United Kingdom.
Iban: GB57 BARC 2067 9043 9973 75
Swift Code: BARC GB22

Please give us your mobile phone number so the driver call you when he will be near your location.Please send us the paper receipt from the transfer scanned by email or by fax, as soon the first part of money has been sent to our account.

Thank You,

I co juz wplaciles pieniazki??? A ciagnik tez juz z pewnascia jest u ciebie.... gratuluje zrobienia "dobrego" interesu.
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

#246 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 08 luty 2010 - 14:39

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] @Kosti -chyba deczko źle zrozumiałeś ....

#247 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 08 luty 2010 - 15:08

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Tzn.???

#248 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 08 luty 2010 - 21:02

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Tzn-że kolega raczej nie wpłacił i w swoim poście ostrzegał...

#249 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 09 luty 2010 - 12:30

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Jakby kolega pisal po polsku to bym z pewnosia zrozumial... ;[

#250 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 10 luty 2010 - 19:17

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Kosti to będzie po translatorze coś takiego ;[ Trochę połamany tekst.

"Jesteśmy informujące, że ciągnik miejsce jest w Manchester / Wielka Brytania na drodze do address.We Przykro nam, ale kierowca nie może otrzymywać pieniądze cash.You konieczność przeniesienia 50% zaliczki w celu dostarczenia ciągnika Twój adres. trasy dostaw będą: Manchester-Londyn-Calais-Dunkerque-Brugge-Gent-Antwerpia-Eindhoven-Venlo-Essen-Herne-Hamm-Guetersloh-Hannover-Magdeburg-Postdam-Poznań-Łódź-Nowogród. Prosimy o poinformowanie nas podczas pierwszej części ceny (6.500,00 EUR) zostało wysłane, więc wydaje traktor you.You przeleje drugą część pieniędzy po otrzymasz i kontroli Tractor.These są nasze warunki płatności firmy. Jesteśmy potwierdzający Nasze dane bankowe[...]Podaj nam swój numer telefonu komórkowego, aby kierowca wzywam was kiedy będzie w pobliżu location.Please prześlij nam otrzymanie papieru z przeniesienia zeskanowane e-mailem lub faksem, jak tylko pierwsza część pieniędzy została wysłana na nasze konto"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#251 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 10 luty 2010 - 19:45

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Ale mi nie chodzilo o tekst po angielsku, tylko o sposob pisowni "Bi4ly89"...gdyz zdania jego sa niegramatyczne i prawie w kazdym wyrazie jest blad. ;[

#252 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 10 luty 2010 - 19:56

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Po samej nazwie użytkownika można rozpoznać człowieka...

Edytowany przez adrian300895, 10 luty 2010 - 19:59.

#253 Share edyson

edyson

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 24 marzec 2010 - 15:20

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Odnośnie tej "atrakcyjnej" oferty to już widziałem podobny tekst. Tylko że adres dotyczył Włoch i podobny opis.
Dostawa przez międzynarodowa firmę spedycyjną.
Na 99,9% jest to ściema i naciąganie na kase.

#254 Share kazlab1

kazlab1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 02 maj 2010 - 20:53

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] witam, znalazłem sobie taki ciągniczek w niemcach: mam pytanko czy on ma silnik mana czy już deutza rok 2005 i czy rewers włącza ie bez sprzęgła?

#255 Share Grzesiex

Grzesiex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 02 maj 2010 - 23:44

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Rewers wraz ze sprzęgłem, silnik deutz.

#256 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 03 maj 2010 - 06:37

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Mogłeś o takie rzeczy zapytać w tym temacie :rolleyes: http://www.agrofoto....-farmer-309-ci/

#257 Share kazlab1

kazlab1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 03 maj 2010 - 13:20

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] a jaki fendt do 5 lat ma silnik mana?

#258 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 03 maj 2010 - 14:21

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] a to jakieś Fendty miały silniki mana?? czy chodzi wam o MWM (Motorenwerke Mannheim - Zakłady Silnikowe Mannheim)

#259 Share kazlab1

kazlab1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 03 maj 2010 - 15:02

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] chodzi mi o mwm. czy są fendty do 5 lat co mają silniki mwm. bo słyszałem opinie że deutza nie są dobre

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#260 Share Grzesiex

Grzesiex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 03 maj 2010 - 15:24

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Silnik man-a zdarzył się na pewno w serii xylon.