Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt Farmer 309 C/i [opinie]

311 odpowiedzi na ten temat

#221 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 11:46

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] I to za taką cenę w euro to można taką nówkę kupić :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Dzisiaj, 05:23
  •  

#222 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 16:28

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Proponowalbym uwazac na takie " okazje", w tamtym roku na ebayu byla 718 za 3000 €. A jak sie pozniej okazalo byl to jakis oszust z Rumuni...chodzilo oczywiscie o wplate pieniedzy a ciagnik mial byc dostarczony DHL-m. Pieniadze nalezalo wplacic na konto szefa DHL w Hiszpani :) ....kompletnie sie usmialem.... troche sie z gosciem pobawilem w kotka i myszke....ale potem byl wsciekly....straszyl mnie prawnikami jak nie wplace tej kasy...ale to chyba on bardziej ich potrzebuje.

A pisze rowniez dlatego ze moj kumpel kupujac sobie w ten sposob VW Transportera stracil 6000€.
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

#223 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 16:43

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Ale coraz więcej widać takich oszustów czy to na allegro czy otomoto.Najlepiej to płacić przy odbiorze i po kłopocie :)

#224 Share pawello15

pawello15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 16:59

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] płacąc przy odbiorze też nie jesteś pewien bo moze być kradziony

#225 Share andmar18

andmar18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 18:00

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Takich ogłoszeń na nacie jest strasznie dużo.. ja tak z ciekawości napisałem ale innemu kolesiowi też miał new hollanda za 28000zł i on mi odpisał że musze mu najpierw zapłacić 50% sumy i on mi ciągnik przyśle jakąś tam przesyłką kurierską :) Ja natomiast zapytałem go czy moge przyjechac do pana i oglądnąć sobie ten ciągnik i osobiście odebrać i żeby mi podał adres... koleś na to odpowieda mi : ż ciągnik jest w kontenerze gotowy do wysyłki...TO JEST JEDNA WIELKA ŚCIEMA!!!!!!!! ostatno na necie patrzyłem to tych ogłoszeń przybyło.Jeden koleś miał tego nowego Fenda za 30tys zł.
Patrze na jego ogłoszenia,,, polski numer podany no to zadzwoniłem... co si okazało?? Jakiś Polak odbiera i nie wie o co chodzi... Oni nawet swojego numeru telefonu nie podają

Prosze spojrzeć tu więcej takich ciągników http://www.agrotrade...7/1/lucas_veron
ursus C330
ursus 3512
farmer F7258 TE
kombajn IHC 321

#226 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 18:43

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] A najgorsze jest to ze wczesniej czy pozniej uda im sie kogos naciagnac....bo malo to naiwnych w swiecie.
Ja tez napisalem wlasnie do jednego goscia ze jestem zainteresowany kupnem. Zobaczymy co odpowie.
A moze to jest sposob na takich oszustow, zacznijmy pisac wszyscy....udawajmy ze jestesmy zainteresowani kupnem...i ciagnijmy ta sprawe w nieskończoność...w koncu można tym palantom trochę uprzykrzyć życie.
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

#227 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 19:33

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Sami na pewno nie wygramy,ale w kilku jak się zbierzemy,to skopiemy im d**y :)
Ale że nikt tą sprawą się nie interesuje...

#228 Share andmar18

andmar18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 19:35

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Ja już do kilku pisałem i te seme w kółko odpowiedzi oczywiście z innych adresów e-mail pisałem :)
ursus C330
ursus 3512
farmer F7258 TE
kombajn IHC 321

#229 Share kaziu6011

kaziu6011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 13:16

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] no widze ze temat ciekawy został podjęty bo mam cos podobnego..
Miód malina Fendt 307 Ci z 2004 roku z ładowaczem za bagatela 12000€ cena jak marzenie za taki traktor.Mało tego bez zadnej przedpłaty ciągnik przyjeżdza do polki i przy odbiorze ze statku dopiero jest płatne.
zamieszczam zdjecie ku podgladowi;)
Dodany obrazek

#230 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 13:31

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Gadałes z tym człowiekiem czy tylko przeczytałes to co napisane pod ogłoszeniem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#231 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 13:40

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Cena okazyjna :lol:
Wyślij mi na PW namiary i trochę więcej informacji na temat ciągnika.

A i czy zdjęcie jest autentyczne?

#232 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 13:49

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] http://www.agriaffai...ndt-307-ci.html

Numer tel jakiś dziwny a pozatym nawet jesli ciągnik był by dostarczony moze byc zastawem bankowym np

chciałes na PW bojsz sie żeby nikt ci nie podkupił nie napalaj sie to i tak pewnie lipa.

#233 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 21 styczeń 2010 - 14:37

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] no za taka kase to ja poprosze od zaraz 2 takie hehe oj cos mi sie wydaje ze takie rzeczy to tylko w erze :lol:

#234 Share kaziu6011

kaziu6011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 16:07

Fendt Farmer 309 C/i [opinie]

http://www.agriaffaires.com/occasion/tracteur-agricole/1148655/fendt-307-ci.html

Numer tel jakiś dziwny a pozatym nawet jesli ciągnik był by dostarczony moze byc zastawem bankowym np

chciałes na PW bojsz sie żeby nikt ci nie podkupił nie napalaj sie to i tak pewnie lipa.

dokładnie z tego serwisu to jest
bardzo mnie zainteresowało to ogłoszenie bo własnie poszukuje ciagnika w tej mocy i za mała kase totez okazja jest super;)
a z drugiej strony nie wiem czy ogladacie czesto ta strone kiedys był fendt 412 vario tez z ładowaczem i i tez za bardoz smieszne pieniadze bo tylko 60 tys złotych z roku 2005 i godzin miał chyba 3500.
no i jak tutaj nie twierdzić ze sa rarytasy wsród maszyn uzywanych :lol:

#235 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 16:28

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Ja bym stwierdził ze naiwni są wśród nas. Po numerze tel że to lipa widać, pozatym myslicie że ktos głupi jest po co ma sprzedawać za 12 tys jak mógł by za 25 i to terz była by fajkna cena. póxniej człowiek czyta w gazecie lub widzi w tv ilu to nieszcześników naciągneli źli ludzie bo kazdy z nich chcial jeździc furą na która nie ma kasy za 1/3 ceny giełdowej. Pozatym miałem troche doczynienia z handlem autami i ciagnikami wiem że tanio można kupic rozbite lub popsute.

#236 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 17:14

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Nie dajcie sie nabrac na te wszystkie bajki, kazdy normalny czlowiek wie ze to wszystko to sa zwykli oszusci. Jedyne co mozna zrobic zeby ich po denerwowac to bawic sie z nimi w "kotka i myszke".
Przeciez widac ze ten ciagnik na zdjeciu to zupelna noweczka, a oni pisza cos o ogumieniu 80% :lol:

Wystarczy troche poszperac...osoba o tym nazwisku i pod tym adresem istnieje naprawde, tylko ze nie ma zadnego warsztatu ale zajmuje sie chyba turystyka.

#237 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 17:30

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Wiesz tu nawet szperac nie trzeba wystarczy logicznie pomysleć.

#238 Share kaziu6011

kaziu6011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 17:49

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] ja nie tweirdze ze nie tylko wiesz jak to jest kasy zeby kupic Fendta to raczej na juz takiej nikt nie ma a dwa to prawie jak za darmo a trzy tak jak mowisz dla podgotowania ich mozna sie tak pobaric :lol:

#239 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 21:58

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Ech, szkoda że to nie Era bo tam takie rzeczy się zdarzają :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#240 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 22 styczeń 2010 - 10:52

Fendt Farmer 309 C/i [opinie] Eeetam...I tak turbodymomen sprzedał by takiego fendta za 2k :rolleyes: