Pavel

Fendt Farmer 309 C/i [opinie]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kosti68    17

A najgorsze jest to ze wczesniej czy pozniej uda im sie kogos naciagnac....bo malo to naiwnych w swiecie.

Ja tez napisalem wlasnie do jednego goscia ze jestem zainteresowany kupnem. Zobaczymy co odpowie.

A moze to jest sposob na takich oszustow, zacznijmy pisac wszyscy....udawajmy ze jestesmy zainteresowani kupnem...i ciagnijmy ta sprawe w nieskończoność...w koncu można tym palantom trochę uprzykrzyć życie.


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andmar18    0

Ja już do kilku pisałem i te seme w kółko odpowiedzi oczywiście z innych adresów e-mail pisałem :)


ursus C330
ursus 3512
farmer F7258 TE
kombajn IHC 321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaziu6011    1

no widze ze temat ciekawy został podjęty bo mam cos podobnego..

Miód malina Fendt 307 Ci z 2004 roku z ładowaczem za bagatela 12000€ cena jak marzenie za taki traktor.Mało tego bez zadnej przedpłaty ciągnik przyjeżdza do polki i przy odbiorze ze statku dopiero jest płatne.

zamieszczam zdjecie ku podgladowi;)

21974050.th.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Cena okazyjna :lol:

Wyślij mi na PW namiary i trochę więcej informacji na temat ciągnika.

 

A i czy zdjęcie jest autentyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

no za taka kase to ja poprosze od zaraz 2 takie hehe oj cos mi sie wydaje ze takie rzeczy to tylko w erze :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaziu6011    1

http://www.agriaffaires.com/occasion/tracteur-agricole/1148655/fendt-307-ci.html

 

Numer tel jakiś dziwny a pozatym nawet jesli ciągnik był by dostarczony moze byc zastawem bankowym np

 

chciałes na PW bojsz sie żeby nikt ci nie podkupił nie napalaj sie to i tak pewnie lipa.

 

dokładnie z tego serwisu to jest

bardzo mnie zainteresowało to ogłoszenie bo własnie poszukuje ciagnika w tej mocy i za mała kase totez okazja jest super;)

a z drugiej strony nie wiem czy ogladacie czesto ta strone kiedys był fendt 412 vario tez z ładowaczem i i tez za bardoz smieszne pieniadze bo tylko 60 tys złotych z roku 2005 i godzin miał chyba 3500.

no i jak tutaj nie twierdzić ze sa rarytasy wsród maszyn uzywanych :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Ja bym stwierdził ze naiwni są wśród nas. Po numerze tel że to lipa widać, pozatym myslicie że ktos głupi jest po co ma sprzedawać za 12 tys jak mógł by za 25 i to terz była by fajkna cena. póxniej człowiek czyta w gazecie lub widzi w tv ilu to nieszcześników naciągneli źli ludzie bo kazdy z nich chcial jeździc furą na która nie ma kasy za 1/3 ceny giełdowej. Pozatym miałem troche doczynienia z handlem autami i ciagnikami wiem że tanio można kupic rozbite lub popsute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

Nie dajcie sie nabrac na te wszystkie bajki, kazdy normalny czlowiek wie ze to wszystko to sa zwykli oszusci. Jedyne co mozna zrobic zeby ich po denerwowac to bawic sie z nimi w "kotka i myszke".

Przeciez widac ze ten ciagnik na zdjeciu to zupelna noweczka, a oni pisza cos o ogumieniu 80% :lol:

 

Wystarczy troche poszperac...osoba o tym nazwisku i pod tym adresem istnieje naprawde, tylko ze nie ma zadnego warsztatu ale zajmuje sie chyba turystyka.


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaziu6011    1

ja nie tweirdze ze nie tylko wiesz jak to jest kasy zeby kupic Fendta to raczej na juz takiej nikt nie ma a dwa to prawie jak za darmo a trzy tak jak mowisz dla podgotowania ich mozna sie tak pobaric :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Ech, szkoda że to nie Era bo tam takie rzeczy się zdarzają :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bi4ly89    0

ja tego damego fenda z 2004 roku kupiłem 2 tygodnie temu. chciał przedwpłaty 6500euro potem zszedł na 3000euro a na koniec na 2000euro przedwpłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

Jestes tak samo wiarygodny jak i te wszystkie ogloszenia sprzedarzy..po twoim pismie mozna sie juz zorientowac ze albo masz IQ 1,1 :blink: , z pewnością nawet nie wiesz jak wyglada 10 euro :huh: .... albo jestes jednym z tych co oferuja ta lewizne. :o

Przecież tu z daleka śmierdzi podpucha.


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bi4ly89    0

Nie chcesz niewież Taj sie naciągnąc to sie przekonasz.Dokładnie to 22 stycznia jego zamówiłem. I od 24 stycznia dostałem tego meila:

Dear Mr. Xxxxxxxxxxxxxxx Xxxxxxxxxxxxxx

We are informing you that the Tractor location is in Manchester/United Kingdom on the way to your address.We are sorry but the driver is not allowed to receive money cash.You need to transfer 50% in advance in order to deliver the Tractor to your address.

The delivery route will be: Manchester-London-Calais-Dunkerque-Brugge-Gent-Antwerpen-Eindhoven-Venlo-Essen-Herne-Hamm-Guetersloh-Hannover-Magdeburg-Postdam-Poznan-Lodz-Nowogrod.

Please inform us when the first part of money( 6.500,00 Eur ) has been sent so we deliver the Tractor to you.You will transfer the second part of money after you will receive and inspect the Tractor.These are our company payment terms.

We are confirming our Bank Details:

 

Name: Mara Ralecu

Address: 808 Eastern Avenue, Ilford, London, IG2 7HY, United Kingdom.

Bank Name: Barclays Bank

Bank Address: 20/22 The Mall, Stratford, E15 1XJ, London,United Kingdom.

Iban: GB57 BARC 2067 9043 9973 75

Swift Code: BARC GB22

 

Please give us your mobile phone number so the driver call you when he will be near your location.Please send us the paper receipt from the transfer scanned by email or by fax, as soon the first part of money has been sent to our account.

 

Thank You,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr18    1

ja widziałem fendta 309c jak u sąsiada cieli kukurydze to jezdził z rozrzutkinkiem bodajze 17 Ton i nawet nie stęknął super sprzęty, moim zdaniem najlepszy jest fendt trisix ale to juz trzeba miec pare hektarow:) ja mam c-360 i T25 na 11.5h i nie nażekam

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

Nie chcesz niewież Taj sie naciągnąc to sie przekonasz.Dokładnie to 22 stycznia jego zamówiłem. I od 24 stycznia dostałem tego meila:

Dear Mr. Xxxxxxxxxxxxxxx Xxxxxxxxxxxxxx

We are informing you that the Tractor location is in Manchester/United Kingdom on the way to your address.We are sorry but the driver is not allowed to receive money cash.You need to transfer 50% in advance in order to deliver the Tractor to your address.

The delivery route will be: Manchester-London-Calais-Dunkerque-Brugge-Gent-Antwerpen-Eindhoven-Venlo-Essen-Herne-Hamm-Guetersloh-Hannover-Magdeburg-Postdam-Poznan-Lodz-Nowogrod.

Please inform us when the first part of money( 6.500,00 Eur ) has been sent so we deliver the Tractor to you.You will transfer the second part of money after you will receive and inspect the Tractor.These are our company payment terms.

We are confirming our Bank Details:

 

Name: Mara Ralecu

Address: 808 Eastern Avenue, Ilford, London, IG2 7HY, United Kingdom.

Bank Name: Barclays Bank

Bank Address: 20/22 The Mall, Stratford, E15 1XJ, London,United Kingdom.

Iban: GB57 BARC 2067 9043 9973 75

Swift Code: BARC GB22

 

Please give us your mobile phone number so the driver call you when he will be near your location.Please send us the paper receipt from the transfer scanned by email or by fax, as soon the first part of money has been sent to our account.

 

Thank You,

 

 

I co juz wplaciles pieniazki??? A ciagnik tez juz z pewnascia jest u ciebie.... gratuluje zrobienia "dobrego" interesu.


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

@Kosti -chyba deczko źle zrozumiałeś ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

Tzn.???


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Tzn-że kolega raczej nie wpłacił i w swoim poście ostrzegał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

Jakby kolega pisal po polsku to bym z pewnosia zrozumial... ;[


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kosti to będzie po translatorze coś takiego ;[ Trochę połamany tekst.

 

 

"Jesteśmy informujące, że ciągnik miejsce jest w Manchester / Wielka Brytania na drodze do address.We Przykro nam, ale kierowca nie może otrzymywać pieniądze cash.You konieczność przeniesienia 50% zaliczki w celu dostarczenia ciągnika Twój adres. trasy dostaw będą: Manchester-Londyn-Calais-Dunkerque-Brugge-Gent-Antwerpia-Eindhoven-Venlo-Essen-Herne-Hamm-Guetersloh-Hannover-Magdeburg-Postdam-Poznań-Łódź-Nowogród. Prosimy o poinformowanie nas podczas pierwszej części ceny (6.500,00 EUR) zostało wysłane, więc wydaje traktor you.You przeleje drugą część pieniędzy po otrzymasz i kontroli Tractor.These są nasze warunki płatności firmy. Jesteśmy potwierdzający Nasze dane bankowe[...]Podaj nam swój numer telefonu komórkowego, aby kierowca wzywam was kiedy będzie w pobliżu location.Please prześlij nam otrzymanie papieru z przeniesienia zeskanowane e-mailem lub faksem, jak tylko pierwsza część pieniędzy została wysłana na nasze konto"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MICH4Ł
      Witam.
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje cały EHR do Fendt Farmer 311 turbomatik LSA jeżeli można oczywiście takie coś nabyć ?
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
    • Przez misieka
      mam 9 błędów w ciągniku, co one oznaczają? proszę o odpowiedź
      -0.0.20
      -0.1.59
      -0.1.60
      -0.1.62
      -0.1.63
      -0.1.65
      -5.1.01
      -5.1.72
      -4.1.08
    • Przez pkmasta
      Witam
      posiadam fendta 926 pierwszej generacji od dosyć niedawna, jest to mój pierwszy fendt stad tez pytanie
      czy jest ktoś w stanie podzielić się instrukcja do 926 pierwszej generacji?
      prosze również o pomoc w rozszyfrowaniu kodu błędu:
      8.3.15
      pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj