Zaloguj się, aby obserwować  
sebo1986

Czarna białostocka

Polecane posty

sebo1986    229

Jak w temacie, jaki wałek przekaźnika mocy? rozrzutnik 1 osiowy, bedzie pracował z C-360:)


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

a nada się także do elewatorówki??


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

a do elewatorówki potrzebny jest jakiej długości??


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

Piotruniu25, 110 cm to jest dł wałka złożonego?


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

aha:) Dzięki za info:)


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozok92    1

Pozwólcie że odświeże temat. Otóż tez stoje przed dylematem doboru wałka. Kupiłem rozrzutnik i przyczepe zbierającą. Wiem ze do przyczepy bedzie potrzebny wałek 110 cm i moje pytanie brzmi czy do rozrzutnika taki walek nie bedzie za dlugi? bo wtedy nie musiałbym kupowac 2 oddzielnych wałkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reno82    5

Po prostu musisz zmierzyć odległość końcówki WOM ciągnika od rozrzutnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Pozwólcie że odświeże temat. Otóż tez stoje przed dylematem doboru wałka. Kupiłem rozrzutnik i przyczepe zbierającą. Wiem ze do przyczepy bedzie potrzebny wałek 110 cm i moje pytanie brzmi czy do rozrzutnika taki walek nie bedzie za dlugi? bo wtedy nie musiałbym kupowac 2 oddzielnych wałkow

hmmm u mnie to było odwrotnie do przyczepy zbierajacej był potrzebny krótki wałek a do rozrzutnika długi, do rozrzutnika wystarczy bylejaki wałek bo nie ma tam szarpnięć a nawet jak cos się zdarzy to lepiej żeby wałek ukręciło jak cos innego miałem taki przypadek że wypioł się adapter opadł na podłogę zablokowało adapter a wałek rozerwało i poleciał w górę hen daleko z 10m dalej upadła połówka wałka hehe, ale to się zdarza raz na 20 lat dokupiłem w to miejsce najtańszy najmniejszy krzyżak aby pasował na rurkę i wożę naprawde dużo i przeładowane i nic z tym wałkiem się nie dzieje, natomiast przyczepa zbierająca to trochę kat na wałki bo kilka obr będzie wałek pchany przez grzebień jak dużo nazbierasz, dlatego dobry byłby wałek frezowy, na pewno nie musisz kupować 2 wałków zrób tak kup jeden solidniejszy na grubej rurce, albo na frezie ale raczej na rurce są te dłuższe a potem jak uczepisz do maszyny w której musi być krótszy to po prostu utniesz kilka cm tak żeby do jednej 2 giej maszyny pasował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj