Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie pasy to pras pasowych

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 23 marzec 2011 - 20:20

Jakie pasy to pras pasowych Tak maszyna bezproblemowa, moja ma 19500 bel i ostatni sezon będę ją użytkował. A Ty chcesz na sezon 2012 kupić tą prasę czy już na ten? 100 KM to bez problemów daje z nią radę, już 80 spokojnie pójdzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jakie pasy to pras pasowych Dzisiaj, 23:08
  •  

#22 Share Bartek72511

Bartek72511

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1571 postów

Napisany 23 marzec 2011 - 20:29

Jakie pasy to pras pasowych Na 2012, w tym kupiliśmy drugi ciągnik i na razie nie wiadomo co sezon przyniesie wiec trzeba mieć trochę gotówki w kieszeni dla pewności;) czyli rozumiem że Twoja będzie na sprzedaż akurat kolejnej zimy?:) Ja już akurat mam zakupiony 100 KM do prasy i on będzie w niej śmigał, i tylko i wyłącznie słomę będzie prasował. A jak u Ciebie pasy wygladają? w dobrym stanie są jeszcze?:) i orientowałeś się może jaki jest koszt oryginalnego?:)

#23 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 23 marzec 2011 - 20:41

Jakie pasy to pras pasowych Tak jeśli dobrze pójdzie kolejnej zimy na sprzedaż. Pasy są bardzo dobre, raczej wymiana póki co nie wchodzi w grę. Nowe to drogi gips ale są zamienniki, jeśli gdzieś pęknie to możesz metrową wstawkę dać i 2 spinki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share Bartek72511

Bartek72511

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1571 postów

Napisany 23 marzec 2011 - 21:11

Jakie pasy to pras pasowych Czyli jak będę szukał to już wiem do kogo się zgłosić ;) Widzę, że ona nie ma siatki. Na ile sznurków owija? i ile jej to zajmuje?:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 23 marzec 2011 - 21:22

Jakie pasy to pras pasowych Siatki nie ma, owija na dwa sznurki, bela obraca się szybciej niż w Sipmie i owijanie zajmuje jej 3 razy mniej czasu. Na godzinkę to te 35-50 bel słomy zrobi w zależności od pokosu.