Skocz do zawartości

Zdjęcie

monoblock- brak doćisku

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share czk111

czk111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 01 luty 2011 - 20:27

monoblock- brak doćisku Witam. a mógłby ktoś wytłumaczyć jak ustawić dźwignie żeby użyć docisku? bo próbowałem na różne sposoby i nic z tego (mtz82 99r)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
monoblock- brak doćisku Dzisiaj, 05:04
  •  

#22 Share RycerzNocy

RycerzNocy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 01 luty 2011 - 21:50

monoblock- brak doćisku

Weź pod uwagę to, że może faktycznie podnośnik z monoblokiem do pracy z igłą ważącą 70kg nie nadaje się, jednak już w połączeniu z konkretną maszyną daje wymierne korzyści. Należą do nich przede wszystkim większy udźwig, ogólnie mocniejsza konstrukcja, zastosowany zaczep na gilotynie itd. Plusów jest więcej jak minusów. Argumenty typu: można wymienić koło po podniesieniu na TUZ'ie raczej by do mnie nie przemawiały, zwłaszcza, że miałem do czynienia z podnośnikami na jednym siłowniku i nie są to konstrukcje pozbawione wad. Monoblok to mały ale jednak krok w przód, a sugerowanie się "igłą" do balotów jako o wyznaczniku decydującym o wyborze ciągnika to skok w tył...

1000 beli do przeniesienia to ma znaczenie:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share kamis

kamis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 03 luty 2011 - 08:47

monoblock- brak doćisku ja w moim belarusie 820 z 2008r też nie mam docisku takiego żeby tył ciągnika podnieść . mogę maszynę docisnąć do ziemi ale nie powoduje to szybszego opadania podnośnika .ja mam do przewiezienia 2000 beli i nie widzę w tym problemu, to zależy od organizacji pracy . a jak tak bardzo cito przeszkadza to zostaje ci stary model mtz albo innej firmy ciągnik :lol:

Dodaj odpowiedź