Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holland CR 9090 Black Lady

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share JDKamil

JDKamil

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 24 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Fotografia,Muzyka,Informatyka,Motoryzacja.

Napisany 27 styczeń 2011 - 22:35

New Holland CR 9090 Black Lady Witam wszystkich użytkowników. Przeszukując "świat globalny" znalazłem taką ciekawostkę jak, New Holland CR 9090 Black Lady. Wie ktoś może coś więcej o tej wersji? co zostało zmienione-udoskonalone?Osobiście uważam że czarny kolor kombajnu zbożowego jest beznadziejny;/ Macie tutaj dwa filmiki z pracy tego CR-a

Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie.
Trzeba wierzyć,
że człowiek jest do czegoś zdolny
i osiągnąć to za wszelką cenę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland CR 9090 Black Lady Dzisiaj, 11:21
  •  

#2 Share Klos49

Klos49

Zaawansowany

• userphoto
  • V.I.P.
  • rank
  • 194 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 23:09

New Holland CR 9090 Black Lady ,,...Kupiłem czarny kombajn.." B) B) :lol: Na czarnym pewnie tak kurzu nie widać;) Ja tam jestem zwolennikiem żółtego koloru :) Być może to jakaś limitowana wersja, tak jak ciągnik T 7070 w granacie i chromowanym kominem :)

#3 Share slawny

slawny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 01:20

New Holland CR 9090 Black Lady to producent hederow firma Biso sobie poprostu przemalowala kombajn. Wiele powodów mogli miec ku temu

#4 Share marcinXD

marcinXD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 07:38

New Holland CR 9090 Black Lady to jest najpiękniejszy kombajn na świecie. istne cudo B)

#5 Share Wacek21

Wacek21

Farmer ze śląska

• Members
  • PipPipPip
  • 1845 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Disco Polo :D

Napisany 28 styczeń 2011 - 07:42

New Holland CR 9090 Black Lady A jakby klimy nie było to współczuje operatorowi... Najgorzej jak sie cos zepsuje i bedzie trzeba dotykac takich rozgrzanych klap ;)

Edytowany przez Wacek21, 28 styczeń 2011 - 07:42.

Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 styczeń 2011 - 08:55

New Holland CR 9090 Black Lady

Na czarnym pewnie tak kurzu nie widać

To ty chyba niczym czarnym w pole nie jeździłeś :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 10:12

New Holland CR 9090 Black Lady Właśnie ;) , czarny bardzo się brudzi już wydaje mi się że biały mniej się brudzi bo kurz przecież jest popielaty heh a tak nawiasem mówiąc swego czasu były zdjęcia lexiona albinosa jakiś jubileuszowy model fajnie wyglądał , albo Gleaner super 7 czy jakoś tak fajnie mu w czarnym .
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#8 Share Klos49

Klos49

Zaawansowany

• userphoto
  • V.I.P.
  • rank
  • 194 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 11:42

New Holland CR 9090 Black Lady Panowie ja to powiedziałem pół żartem pół serio ale coś w tym jest.:lol: Idź ubrany na czarno do garażu coś robić, a idź na biało to wtedy zobaczysz, w którym stroju będziesz brudniej wyglądał. Andrzeju, czy jesteś pewny że biały się mniej brudzi od czarnego?:) Oba się brudzą jednakowo. Tylko na jednym kolorze bardziej to widać a na innym mniej. Proponuję zobaczyć tego Claasa poniżej w 0:25 i zastanowić się czy aby biały to taki ,,czysty" kolor. Pozdrawiam :)

#9 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 12:07

New Holland CR 9090 Black Lady Jeju nie mam żadnych naukowych dowodów na to aby Ci powiedzieć że jestem w 100% pewny żę biały mniej się pobrudzi od czernego ale mam samochód granatowy metalik i brudzi sie jak jasna h...a a np srebrne metaliki nawet jak są brudne to trzeba się przyjrzeć aby zobaczyć ten brud , (ja bym wolał mieć zdecydowanie biały niż czarny kolor ) a z odcieniami hhe paleta kolorów jest bardzo duża , jak kupujecie farbe do samochodu to chyba nie idziecie do sklepu i mówicie prosze czerwoną , nawet jak jest numer lakieru to czasem lepiej jest dobrać kolor ponieważ orginalny mógł wypłowieć od słońca . Tak więc pozostańmy przy określeniach biały niebieski czerwony ;)
Edit kurde źle Cie zrozumiałem myślałęm że mówiąc "czysty" masz na mysli odcień a nie brudzący się i pisałem przed oglądnięciem filmiku ( fajna muza)

Edytowany przez Andrzej24871, 28 styczeń 2011 - 12:10.

O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#10 Share case36

case36

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 12:11

New Holland CR 9090 Black Lady nie mam pojęcia na ten temat

Nie masz pojęcia zarówno jeżeli chodzi o ten temat jak i o ortografię (+10 za SPAM)

Edytowany przez krolikNH, 28 styczeń 2011 - 17:39.

#11 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 12:24

New Holland CR 9090 Black Lady :lol: :lol: :rolleyes: @ case36 Czeski film nie?? :P
Przepraszam was , jestem dzisiaj jakiś roztargniony .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share AgroSikora

AgroSikora

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 167 postów

Napisany 27 grudzień 2015 - 19:44

New Holland CR 9090 Black Lady jaka szerokość robocza?