kris14

Przeglądarki Internetowe

Polecane posty

Laki    0

Ja korzystam z IE i z Opery.


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

Potrzebuje pomocy. Mam zainstalowaną przeglądarkę MF najnowsza wersje i mam problem nie mogę zapisac wiecej adresów stron niż 10

 

 

Może ktoś mi podpowie co mam zrobić żeby zapamiętywało mi więcej adresów stron, bo tak to muszę pamiętać adresy pozostałych stron i dopiero wpisywać kilka początkowych liter z adresu strony i wtedy mi podpowiada. Ja bym chciał aby i takie adresy zapamiętywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A nie możesz dodawać do zakładek najczęściej oglądanych stron?

Ja aktualnie używam Google Chrome, znacznie szybszy od Firefox i Opery. Poprzednio używałem właśnie Mozilla Firefox ale po zainstalowaniu najnowszej wersji nie wyświetlały mi się miniaturki i zdjęcia na Agro Foto więc zmieniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Firefox ;]

Przynajmniej błędy poprawi.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

u mnie króluje nowa Opera... na stronie startowej szybko wybiaraja mi sie wczesniej zapamietane strony... np AF, onet czy allegro, ale ostatnio problemy pojawily sie na Allegro przy wstawianiu aukcji po prostu opera się zwiesza. u mojej "panny" dzieje sie dokladnie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

Od dawna FireFox, uaktulniam jak tylko pojawi się nowsza wersja i odpowiada mi ten browser idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Ja teraz mam Google Chrome - super szybka przeglądarka


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przetestowałem Operę :) (szybka, ale nie przypadła mi do gustu), Google Chrome :) (na jedno-rdzeniowym procesorze za wolne i brak dodatkowych funkcji), Safari :lol: (za ciężkie i powolne) oraz IE7 :) i IE8 :) (8-ładniejsze i mniej dziur). Na co dzień jadę jednak na Firefoxie :) , bo szybki i poprawia błędy.


Sprzedam rozrzutnik obornika PTU 4t. Info na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również testowałem wszystkie przeglądarki i bez dwóch zdań nr1 jest FireFox.Moim zdaniem jest to kwestia przyzwyczajenia będziesz miał tą którą pierwszą zainstalujesz.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t27    0
Napisano (edytowany)

OPERA najbardziej rozbudowana, posiada wiele przydatnych funkcji. Można ją bardzo ładnie spersonalizować.

IE ****!!

 

Hola hola, niektórzy tutaj znaja angielski, a takie słowa są powszechnie uznane za obraźliwe..

Edytowano przez Matey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFJD    2

Mam taki problem że jak na youtube oglądam filmiki przez Mozille Firefox to obraz cały czas na filmiku skacze a na IE wszystko jest normalnie. Co jest nie tak z Mozillą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Zreinstaluj Shockwave Flash i Flash Player... powinno pomóc

Ściągnij wersję tych aplikacji dla Firefoxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFJD    2

Ok dzięki flash playera mam zainstalowanego a ten drugi to nie wiem ściągne i spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj