Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dla niedowiarków że pol-mot h i valtra A są z tej samej lini produkcyjnej

90 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 11:08

Dla niedowiarków że pol-mot h i valtra A są z tej samej lini produkcyjnej Co powiecie na to http://www.hattattar...ries.asp?CAT=48
Słucham waszych opini.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dla niedowiarków że pol-mot h i valtra A są z tej samej lini produkcyjnej Dzisiaj, 19:09
  •  

#2 Share Grzegorz89

Grzegorz89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 11:24

Dla niedowiarków że pol-mot h i valtra A są z tej samej lini produkcyjnej Hmm dziwne :blink:

Edytowany przez milanreal1, 27 styczeń 2011 - 14:15.
cytowanie poprzedniego posta

#3 Share kazoo

kazoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 11:27

Dla niedowiarków że pol-mot h i valtra A są z tej samej lini produkcyjnej I dodatkowo seria N101 - N141 i T151 - T191

#4 Share Tomio1983

Tomio1983

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Zainteresowania:wszystko o rolnictwie

Napisany 27 styczeń 2011 - 11:45

Dla niedowiarków że pol-mot h i valtra A są z tej samej lini produkcyjnej Szukają pewnie oszczędności w tańszej sile roboczej, zresztą nie tylko oni produkują po różnych zakątkach świata. A niektórzy narzekają na polskie maszyny?

#5 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 11:55

Dla niedowiarków że pol-mot h i valtra A są z tej samej lini produkcyjnej Czyli gdzie one są produkowane? ( w jakim kraju?)
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#6 Share Newholland15

Newholland15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 12:18

Dla niedowiarków że pol-mot h i valtra A są z tej samej lini produkcyjnej Produkowane są w Turcji, sam już o tym wiedziałem od początku jak pokazali Pol-Mota H i nieźle byłem zdziwiony że Valtra składa swoje ciągniki właśnie tam :blink: .

#7 Share MrValterka

MrValterka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 27 styczeń 2011 - 12:22

Dla niedowiarków że pol-mot h i valtra A są z tej samej lini produkcyjnej Chłpie co ty mówisz ta strona(właściciel) oferuje te trzy marki ciągników. A gdzie jest to napisane ze polmot i valtra jest to samo ?
KPK Kumurun Team

#8 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 12:45

Dla niedowiarków że pol-mot h i valtra A są z tej samej lini produkcyjnej Polmot h i waltra A są produkowane na tej samej lini produkcyjnej. Mają taki sam tylny most, skrzynie biegów, przeniesienie napędu. Nawet wszystkie dzwignie zmiany biegów, pedały, zegary, zaczepy, lusterka, obciążenie przednie, klima i wiele innych rzeczy jest takie same jak valtra A. Silnik to orginalny perkins. Nawet gadałem z właścicielem Valtry A i potwierdził że w pol-mocie jest to samo!!!

#9 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 13:20

Dla niedowiarków że pol-mot h i valtra A są z tej samej lini produkcyjnej no tylko, ze w valtrze siedzi sisu.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#10 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 13:21

Dla niedowiarków że pol-mot h i valtra A są z tej samej lini produkcyjnej różnica jest taka, że jest to silnik Perkinsa produkowany w Chinach

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dla niedowiarków że pol-mot h i valtra A są z tej samej lini produkcyjnej Dzisiaj, 19:09
  •  

#11 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 13:26

Dla niedowiarków że pol-mot h i valtra A są z tej samej lini produkcyjnej Nie wiem dlaczego niektóre osoby piszą o rzeczach o których nie mają pojęcia... b0gdan gdzie to wyczytałeś??? Bo ja wiem że w pol-mocie h jest orginalny perkins.

#12 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 13:29

Dla niedowiarków że pol-mot h i valtra A są z tej samej lini produkcyjnej a ty masz?
http://www.perkins.c...&x=7&id=1341882
wiesz tyle co diler ci naopowiada robiac z ciebie durnia, zeby tylko sprzedac swoj towar.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#13 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 13:34

Nie wiem dlaczego niektóre osoby piszą o rzeczach o których nie mają pojęcia... b0gdan gdzie to wyczytałeś??? Bo ja wiem że w pol-mocie h jest orginalny perkins.

ale produkowany w Chinach w fabryce którą podał kolega brzozak2...
Niestety nie zrobiłem zdjęcia naklejki znamionowej na silniku

#14 Share lipka

lipka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko co z nim związane

Napisany 27 styczeń 2011 - 14:49

Dla niedowiarków że pol-mot h i valtra A są z tej samej lini produkcyjnej Nie wpadł bym na to :)

#15 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 15:39

Dla niedowiarków że pol-mot h i valtra A są z tej samej lini produkcyjnej Silnik perkins jest orginalny!!! Taki sam jest montowany w MF, ursusach, farmtracach, landini i jeszcze kilku innych markach. A każdy producent szuka jak najmniejszych kosztów produkcji. Podobnie jak w JD seri 5m niby dobra marka a część podzespołów z chin...

#16 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 16:02

Dla niedowiarków że pol-mot h i valtra A są z tej samej lini produkcyjnej Widzisz piszesz że wszystko to samo ale podnośnik inny jest

#17 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 16:07

Dla niedowiarków że pol-mot h i valtra A są z tej samej lini produkcyjnej Nie napisałem ze podnośnik jest ten sam!!! Jak nie wierzysz to sobie przeczytaj co pisałem wcześniej, o podnośniku nic nie wspominałem... Ale gdyby Cię to zainteresowało to w pol-mocie hydraulika jest firmy bosch.

#18 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 16:12

Mają taki sam tylny most, skrzynie biegów, przeniesienie napędu. Nawet wszystkie dzwignie zmiany biegów, pedały, zegary, zaczepy, lusterka, obciążenie przednie, klima i wiele innych rzeczy jest takie same jak valtra A.

Z tego zrozumiałem że wszystko mają takie same
Co z tego że bosch ? jak nie dawno było zdjęcie rozebranego polmota w którym podnosnik nawalił ? :lol:

Twoje posty rozumiem tak "kupujcie polmota bo jest najlepszy bo jest z tej samej lini produkcyjnej co valtra i jest tani" tak rozumiem wszystkie twoje posty

Edytowany przez Ursusc385, 27 styczeń 2011 - 16:13.

#19 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 16:14

Dla niedowiarków że pol-mot h i valtra A są z tej samej lini produkcyjnej nie hydraulika, tylko sterowanie hydrauliką. W MF silniki Perkinsa są Anglii. Aczkolwiek widziałem ten ciągnik na zywo i wyglądał w kabinie zdecydowanie lepiej niż URSUS, a nawet Zetor :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 16:26

Z tego zrozumiałem że wszystko mają takie same
Co z tego że bosch ? jak nie dawno było zdjęcie rozebranego polmota w którym podnosnik nawalił ? :lol:

Twoje posty rozumiem tak "kupujcie polmota bo jest najlepszy bo jest z tej samej lini produkcyjnej co valtra i jest tani" tak rozumiem wszystkie twoje posty

Gdyby wszystko miały takie same to bym tak napisał a ja wypisałem poszczególne elementy. A na to że w polsce jest problem z czytaniem ze zrozumieniem to już nic nie poradze :D
A co do uszkodzonego podnosnika to pamiętam ten temat i wina była właściciela bo rozebrał pół ciągnika a filtry były zabrudzone. Tak to jest jak sie nie dba o olej i podczepia np. przyczepe z brudnym olejem.