Zaloguj się, aby obserwować  
tomparkiet

Sieczkarnia samojezdna NEW HOLLAND 2205

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomparkiet    1

Witam od niedawna coraz częściej myślę o zakupie sieczkarni zważywszy że u nas w okolicy nie ma takiego sprzętu(był class 70 chyba stara jak świat bez gniotownika i powiózł go właściciel właśnie na złom)to tak sobie myślę czy by nie kupić takowego sprzętu znalazłem taką na allegro w dobrych pieniądzach z kemperem http://otomoto.pl/inny-sieczkarnia-new-holland-2205-kemper-T1483353.html jak ktoś posiada taki sprzęt to proszę o opinie na jej temat ile pali na ha czy ten silnik zbytnio nie kuca ile można nią skosić przy dobrym odbiorze dziennie ha,na co zwracać uwagę przy kupnie co jest tego sprzętu słabą stroną czy lepiej się pokręcić za jakimś classem 690

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomacha001    5

unas mieli NH 1900 i ładnie robił kiosznek z kukurydzy jak mam tarke to warto taką brac z kęperem bedzie miał letko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturs860    0

niedaleko jeden miał taką i w pierwszych latach dobrze szła lecz potem coraz wiecej awari aż w końcu przeszedł na claas 840. jaguary z seri 600 to tylko "sl", z powodu jak wspomniano gniotownika. mialem kiedyś jagaur 690 i 695 sl , "sl" mniej awaryjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomparkiet    1

"czy nie kuca" chodziło mi czy ten silnik DAFA 360 km nie jest za słaby jak duża kuku i trochę szybciej jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacekbee    2

Nie znam tych sieczkarni, ale wiem jak jest z częściami do starych NH. Jest problem, bo wszystko musi być ściągane z Włoch, nic nie ma na miejscu w Polsce. Do kombajnu zbożowego czeka się nawet do 14 dni. Wiadomo jak jest w sezonie, nie można tyle czekać.

 

Polecam Claasa: bardzo dobry dostęp do części, jest ich więcej na rynku co za tym idzie - są tańsze,

i jeszcze jedna istotna sprawa - cena w odsprzedaży maszyny- większa wartość rynkowa

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj