Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie w lubelskim można kupić porządny używany kombajn zbożowy??

39 odpowiedzi na ten temat

#21 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 27 styczeń 2011 - 11:53

Gdzie w lubelskim można kupić porządny używany kombajn zbożowy?? To w modliborzycach też tak jest, robią przegląd kombajnu, albo w ogóle rozbierają cały kombajn na części B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Gdzie w lubelskim można kupić porządny używany kombajn zbożowy?? Dzisiaj, 16:43
  •  

#22 Share krzysiek3120

krzysiek3120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 18:46

Gdzie w lubelskim można kupić porządny używany kombajn zbożowy?? W Zaczopkach ma claasy

#23 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1138 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 27 styczeń 2011 - 19:06

@ miszka31 - 1 Rekordzik to jest z Ukrainy o reszcie nie wiem [BS z 2000r. napewno nie jest] dlaczego byś go nigdy nie kupił ? Zajeżdżone czy co ??
@ PanJoker no w końcu coś u nas się ruszy i szybciej do WA-WY :lol: . B)

rozmawiałem z kierowcą który wozi kobajny z ukrainy ( bsy), te kombajny jak zaczną kosić w lipcu rzepak,zboża słonecznik ,kukurydze to żniwa kończą w listopadzie, kolega sprzedał bsa 2000r gosp 180ha godzin na liczniku 1400mtg, a te co przywozi grubo ponad 3000mtg, mycie,prostowanie,malowanie, korekta licznika i lalka :) lepiej kupić od rolnika z wiaty niż od handlarza z placu :)

#24 Share Jerry28

Jerry28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 21:35

Gdzie w lubelskim można kupić porządny używany kombajn zbożowy?? Ja swój kombajn kupiłem w Woskrzenicach Małych (trasa Warszawa - Terespol, bliżej Terespola). Kombajnów ma sporo i zróżnicowane cenowo i wiekowo. Ja z zakupu jestem zadowolony. Kombajn przyjechał do mnie na kołach, w czasie podróży miał awarię, którą sprzedający u mnie na placu naprawił, w zasadzie to naprawialiśmy sami, ale koszta pokrył sprzedający. Polecam tego pana. Kombajn to Class Dominator 86.

#25 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 29 styczeń 2011 - 00:37

Gdzie w lubelskim można kupić porządny używany kombajn zbożowy?? Co się zepsuło? Jaki ma heder? Sąsiad zamienił bizona na dominatora 86, ostatni a zarazem 1sezon koszenia to nic nie wiem żeby miał jakieś awarie, ale maszyna jest B)

#26 Share Jerry28

Jerry28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 12:40

Gdzie w lubelskim można kupić porządny używany kombajn zbożowy?? Nic wielkiego, uszczelniacz na wale korbowym puścił, trzeba było wymienić. Przy okazji wymieniliśmy pierścienie tłokowe i panewki i uszczelniliśmy pompe wodną. W całym ub. sezonie, oczywiście nie licząc docierania silnika, ani grama oleju nie doleliśmy. Heder 3,9m niestety nie było 3,6 :(

#27 Share LukeClaas

LukeClaas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Zainteresowania:football

Napisany 29 styczeń 2011 - 22:19

Gdzie w lubelskim można kupić porządny używany kombajn zbożowy?? Dziś byłem w Modliborzycach to u Sali stoi Mega 208, Dominator 88 108 i merkatory itp. a u Zoski 3 Dominatory 108 jeden w Maxi i Lexion.

#28 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 29 styczeń 2011 - 22:27

Podjedz sobie do Zbuczyna koło Siedlec,coprawda woj.mazowieckie,ale masz kilku
handlarzy koło siebie,Zbuczyn,Dziewule,Pogonów.Niewiem jaki sprzęt mają,ale
napewno mają kombajny.

Dokładnie ;) Nie wiem skąd autor tematu dokładnie jest ale w Zbuczynie i okolicach to znajdziesz sprzętu że ho ho. Do tych miejscowości dodałbym jeszcze Izdebki-Wąsy (same kombajny), Facet handluje częściami do kombajnów bo sprowadza z zagranicy i te gorsze rozbiera na części a lepsze na sprzedaż. 2km ode mnie :P

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#29 Share PanJoker

PanJoker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 16:04

Gdzie w lubelskim można kupić porządny używany kombajn zbożowy?? A wiecie może jakie mają tam kombajny?? I w jakich granicach cenowych?? Bo dla jakichś za 40-50 tys to nie ma co jechać...

#30 Share Jerry28

Jerry28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 16:12

Gdzie w lubelskim można kupić porządny używany kombajn zbożowy?? Tutaj masz małą próbkę tego co jest w Dziewulach:

http://allegro.pl/sh...6531052&p=1&p=0

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share marcin2000133

marcin2000133

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 16:16

Gdzie w lubelskim można kupić porządny używany kombajn zbożowy?? 08-106 Dziewule koło Siedlec tam możesz zobaczyć

#32 Share Pawel250

Pawel250

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 30 styczeń 2011 - 19:21

Gdzie w lubelskim można kupić porządny używany kombajn zbożowy?? U jednego handlarza w Dziewulach stoją praktycznie same Kombajny Deutz Fahry więc może znalazłbyś coś dla ciebie .
Moim zdaniem FUH BYLO w Zbuczynie dużo sie ceni za swoje maszyny . RAFROL w Dziewulach ma dużo dobrego sprzętu za w miarę przystępną cene .

#33 Share Tomek12

Tomek12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów

Napisany 06 luty 2011 - 23:00

Gdzie w lubelskim można kupić porządny używany kombajn zbożowy?? Panowie przyłaczam się do tematu ale ja szukam cos mniejszego claasa consula lub mercatora gdzie sie udac co polecacie?

#34 Share PanJoker

PanJoker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 06 luty 2011 - 23:27

Gdzie w lubelskim można kupić porządny używany kombajn zbożowy?? Z takich mniejszych to ja widziałem w Polichnie i w Modliborzycach. Mają tam przeróżne sprzęty z mniejszych modeli. A czy jest tam Mercator lub Consul to tego Ci nie powiem. Bo w mniejszych modelach się nie orientuję :/

#35 Share marcin2000133

marcin2000133

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 07 luty 2011 - 08:36

Gdzie w lubelskim można kupić porządny używany kombajn zbożowy?? W Dziewulach stoją same Deutz Fahr a Consul lub Mercator to zobacz na allegro tam napewno znajdziesz

#36 Share Tomek12

Tomek12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów

Napisany 07 luty 2011 - 23:16

Gdzie w lubelskim można kupić porządny używany kombajn zbożowy?? w lubelskim kolego mało co znajdziesz ciekawego myslałem, że gdzies w poblizu was stoi cos i mi podpowiecie Modliborzyce odwiedzę napewno.

#37 Share detom

detom

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 20 luty 2011 - 12:32

Gdzie w lubelskim można kupić porządny używany kombajn zbożowy?? Też szukam kombajnu za około 50 tysi, Dominator 86 z Dziewul Rafrol (niewiem czy już nie poszedł ) jest po pożarze, w samym Zbuczynie nie ma co kupić za te pieniądze, są tak zajechane sprzęty że żal opowiadać ,ładnie wyglądają na zdjęciach w necie...
Oglądałem u znajomego Dominatora 96 z 89r, kupił rok temu na północnej w Zbuczynie, wykosił ok 40 ha, jest zadowolony, na uwagę że w 85r. przestali to produkować mało mnie nie pobił ...
Zaraz za Zbuczynem w kier. Siedlec stoi mercator 75, przednie opony do wymiany natychmiast, rura hydrauliczna, lepiej nie sprawdzać w niej stanu ślimaka bo można się skaleczyć tak jest zdarty, silnik i jego okolice czyściutkie i suche dobry środek do czyszczenia mają :)wytrząsacze są strasznie obrdzewiałe, ciekawe czemu... cena 29 tyś.zł. ręce opadają
W Rokitnie ma Mercatora 75, dominatora 85 i 76 oraz dronningborga D7200 w najlepszym stanie jest Droni , drogo sobie życzy za te sprzęty i oczywiście nikt nie ma tak dobrych kombajnów jak on, prawie nówki :P
Tu odbiegnę trochę od woj. lubelskiego, najlepszy koleś ma kombajny w Klewkach koło Przasnysza wszystkie oferowane kombajny są odmłodzone, od minimum 3 lat do ... uwaga ... 16 lat !!!!! Ma gościu fantazję :D
Pozdrawiam wszystkich kupujących, sprzedających mniej :P

Edytowany przez detom, 20 luty 2011 - 12:46.

Jeśli pomogłem kliknij lajka :)

#38 Share Daniel05

Daniel05

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 15:33

Gdzie w lubelskim można kupić porządny używany kombajn zbożowy?? Ech wy wszyscy ,,znawcy" kombajnów:p. Może i macie rację w waszych ocenach ich stanów ale i tak każdy kupi to co mu się będzie podobało i co mu będzie odpowiadało...i sprawdzi sobie wszystko po swojemu. A poza tym nie każdy ma na kombajn 100 czy 200 tysięcy.......tak nawiasem mówiąc wg mnie to posrana głupota wydawać na kombajn tyle pieniędzy:p.Pozdrawiam!

#39 Share krzysiek550

krzysiek550

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 28 sierpień 2012 - 18:42

Dokładnie Dodany obrazek Nie wiem skąd autor tematu dokładnie jest ale w Zbuczynie i okolicach to znajdziesz sprzętu że ho ho. Do tych miejscowości dodałbym jeszcze Izdebki-Wąsy, Facet handluje częściami do kombajnów bo sprowadza z zagranicy i te gorsze rozbiera na części a lepsze na sprzedaż.

Co do Izdebskiego w Wasach to jeden wielki oszust!!!!!!!!! mówi ze kombajny sprowadzone z francji a wszystkie są z polski mało tego w zambrowie kupił mercatora sprzedał go ze z niemiec i spowrotem wrócił do zambrowa he sąsiedzi mieki niezły ubaw:)

Ma same leluty tylko gatke ma zajebistą! zajeżdzsz do niego pytasz sie ocene on mówi 20 tys zajeżdzsz na drugi dzien on mówi 24 wyczuł ze chcesz kupić dobry jest w tym. Z częscimi to samo. W każdym razie znam sie troche n kombajnach i żaden który tał uniego nie był z zagranicy.. Ogólnie odradzam
Lepiej kupić od chłopa ze stodoły:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share CONDOR

CONDOR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 29 sierpień 2012 - 13:39

Co do Izdebskiego w Wasach to jeden wielki oszust!!!!!!!!!

z tym gościem nie idzie się dogadać, zwłaszcza przez telefon. Potwierdzam słowa krzysiek550
JOHN DEERE
JOHN DEERE
only JOHN DEERE