PanJoker

Gdzie w lubelskim można kupić porządny używany kombajn zbożowy??

Polecane posty

Jerry28    4

Nic wielkiego, uszczelniacz na wale korbowym puścił, trzeba było wymienić. Przy okazji wymieniliśmy pierścienie tłokowe i panewki i uszczelniliśmy pompe wodną. W całym ub. sezonie, oczywiście nie licząc docierania silnika, ani grama oleju nie doleliśmy. Heder 3,9m niestety nie było 3,6 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukeClaas    424

Dziś byłem w Modliborzycach to u Sali stoi Mega 208, Dominator 88 108 i merkatory itp. a u Zoski 3 Dominatory 108 jeden w Maxi i Lexion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6846

Podjedz sobie do Zbuczyna koło Siedlec,coprawda woj.mazowieckie,ale masz kilku

handlarzy koło siebie,Zbuczyn,Dziewule,Pogonów.Niewiem jaki sprzęt mają,ale

napewno mają kombajny.

Dokładnie ;) Nie wiem skąd autor tematu dokładnie jest ale w Zbuczynie i okolicach to znajdziesz sprzętu że ho ho. Do tych miejscowości dodałbym jeszcze Izdebki-Wąsy (same kombajny), Facet handluje częściami do kombajnów bo sprowadza z zagranicy i te gorsze rozbiera na części a lepsze na sprzedaż. 2km ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanJoker    4

A wiecie może jakie mają tam kombajny?? I w jakich granicach cenowych?? Bo dla jakichś za 40-50 tys to nie ma co jechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel250    2

U jednego handlarza w Dziewulach stoją praktycznie same Kombajny Deutz Fahry więc może znalazłbyś coś dla ciebie .

Moim zdaniem FUH BYLO w Zbuczynie dużo sie ceni za swoje maszyny . RAFROL w Dziewulach ma dużo dobrego sprzętu za w miarę przystępną cene .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek12    42

Panowie przyłaczam się do tematu ale ja szukam cos mniejszego claasa consula lub mercatora gdzie sie udac co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanJoker    4

Z takich mniejszych to ja widziałem w Polichnie i w Modliborzycach. Mają tam przeróżne sprzęty z mniejszych modeli. A czy jest tam Mercator lub Consul to tego Ci nie powiem. Bo w mniejszych modelach się nie orientuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek12    42

w lubelskim kolego mało co znajdziesz ciekawego myslałem, że gdzies w poblizu was stoi cos i mi podpowiecie Modliborzyce odwiedzę napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
detom    18

Też szukam kombajnu za około 50 tysi, Dominator 86 z Dziewul Rafrol (niewiem czy już nie poszedł ) jest po pożarze, w samym Zbuczynie nie ma co kupić za te pieniądze, są tak zajechane sprzęty że żal opowiadać ,ładnie wyglądają na zdjęciach w necie...

Oglądałem u znajomego Dominatora 96 z 89r, kupił rok temu na północnej w Zbuczynie, wykosił ok 40 ha, jest zadowolony, na uwagę że w 85r. przestali to produkować mało mnie nie pobił ...

Zaraz za Zbuczynem w kier. Siedlec stoi mercator 75, przednie opony do wymiany natychmiast, rura hydrauliczna, lepiej nie sprawdzać w niej stanu ślimaka bo można się skaleczyć tak jest zdarty, silnik i jego okolice czyściutkie i suche dobry środek do czyszczenia mają :)wytrząsacze są strasznie obrdzewiałe, ciekawe czemu... cena 29 tyś.zł. ręce opadają

W Rokitnie ma Mercatora 75, dominatora 85 i 76 oraz dronningborga D7200 w najlepszym stanie jest Droni , drogo sobie życzy za te sprzęty i oczywiście nikt nie ma tak dobrych kombajnów jak on, prawie nówki :P

Tu odbiegnę trochę od woj. lubelskiego, najlepszy koleś ma kombajny w Klewkach koło Przasnysza wszystkie oferowane kombajny są odmłodzone, od minimum 3 lat do ... uwaga ... 16 lat !!!!! Ma gościu fantazję :D

Pozdrawiam wszystkich kupujących, sprzedających mniej :P

Edytowano przez detom

Jeśli pomogłem kliknij lajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel05    5

Ech wy wszyscy ,,znawcy" kombajnów:p. Może i macie rację w waszych ocenach ich stanów ale i tak każdy kupi to co mu się będzie podobało i co mu będzie odpowiadało...i sprawdzi sobie wszystko po swojemu. A poza tym nie każdy ma na kombajn 100 czy 200 tysięcy.......tak nawiasem mówiąc wg mnie to posrana głupota wydawać na kombajn tyle pieniędzy:p.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek550    1

Dokładnie wink.gif Nie wiem skąd autor tematu dokładnie jest ale w Zbuczynie i okolicach to znajdziesz sprzętu że ho ho. Do tych miejscowości dodałbym jeszcze Izdebki-Wąsy, Facet handluje częściami do kombajnów bo sprowadza z zagranicy i te gorsze rozbiera na części a lepsze na sprzedaż.

 

 

 

Co do Izdebskiego w Wasach to jeden wielki oszust!!!!!!!!! mówi ze kombajny sprowadzone z francji a wszystkie są z polski mało tego w zambrowie kupił mercatora sprzedał go ze z niemiec i spowrotem wrócił do zambrowa he sąsiedzi mieki niezły ubaw:)

 

Ma same leluty tylko gatke ma zajebistą! zajeżdzsz do niego pytasz sie ocene on mówi 20 tys zajeżdzsz na drugi dzien on mówi 24 wyczuł ze chcesz kupić dobry jest w tym. Z częscimi to samo. W każdym razie znam sie troche n kombajnach i żaden który tał uniego nie był z zagranicy.. Ogólnie odradzam

Lepiej kupić od chłopa ze stodoły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CONDOR    10

Co do Izdebskiego w Wasach to jeden wielki oszust!!!!!!!!!

 

z tym gościem nie idzie się dogadać, zwłaszcza przez telefon. Potwierdzam słowa krzysiek550


JOHN DEERE
JOHN DEERE
only JOHN DEERE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Odświeżę temat, handlarz z miejscowości Izdebki Wąsy dalej robi ludzi w balona? dalej ten sprzęt pochodzi od nas a nie z zagranicy? Ma ciekawy kombajn i stąd moje pytanie :)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

Ogólnie z Irkiem idzie się dogadać,jeśli coś w miarę rokujacym stanie pojawia się u niego na placu to raczej szybko znika. Obrót chyba ma duży.
A czy to tak naprawdę różnica czy sprzęt jest świeżo sprowadzony czy też eksploatowany u nas w kraju?


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel10987    5

Ciężki temat  z tym Irkiem lepiej nie zawracać se z nim głowy albo mieć kasę przy sobie i płacić tyle co chce i zaberac sprzęt. I po temacie. Ja mam ładnego  jd 1177 na handel jak by ktoś zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil800    130

Witam

Jest jeszcze to zlomowisko w Draganach? Warto tam po czesci jechac? Czy gosc taki sam oszust co ten z "wąsów"? Bo bylem tam i szczerze nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlody311    4
Dnia 8.01.2022 o 17:27, hardkor113 napisał:

Kamil Sala jaka opinie o tym handlarzu ?

Modliborzyce Piłsudskiego 90

Podpinam sie moze ktos cos o nich powie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 20:45, adamo24 napisał:

W pobliżu Sandomierza a dokładnie w Romanówce jest gościu, który sprowadza kombajny ze Skandynawi dość duży wybór przeważnie mniejsze kombajny ale czasem widzę tam i większe maszyny.

Kolego wiem że już uplynelo tyle lat od twojego postu. Masz numer telefonu do tego gościa z Romanowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobi    11
Dnia 18.06.2021 o 19:26, kamil800 napisał:

Witam

Jest jeszcze to zlomowisko w Draganach? Warto tam po czesci jechac? Czy gosc taki sam oszust co ten z "wąsów"? Bo bylem tam i szczerze nie polecam

Witam.Czy warto się wybierać  po kombajn do Dragan Rol-trans bo przez tel. facet wydaje się cwaniaczek . W jakim stanie tam mają kombajny czy coś przy nich kombinują. Bo niby z Finlandii sprowadza ( nic nie stuka nic nie boli ) Proszę o wypowiedź tych co tam byli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
    • Przez sports2011
      Witam, mam pytanie ile obecnie można żądać pieniędzy za wynajem pola około 20 arów pod elektrownie wiatrowa maszt około 100metrowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pytam z ciekawości ponieważ muszę zmienić umowę podpisana 10lat temu , na kolejne 25 lat .
    • Przez PanJoker
      Panowie, mam u siebie w kombajnie bodajże filtr wody a bynajmniej tak pisze w katalogu. Przymocowany jest on w okolicach kolektora wydechowego o ile sie nie mylę. Może mi ktoś powiedzieć do czego on służy i jakie ma zadanie?? Kombajn Case jeżeli to coś pomoże.
    • Przez cikenos
      Witam może ktoś coś powiedzieć o tym sprzedawcy zna ktos te strony? 
      https://www.olx.pl/d/oferta/fendt-828-profi-plus-vario-fendt-828-profi-plus-vario-CID757-IDXQ0T4.html
    • Przez Kobi
      Witam . Jestem na kupnie kombajnu zbożowego za max 200 tys . Jakie marki polecacie i modele sprawdzone. Mam na oku sampo 2085 lub Massey Ferguson 7254 . Proszę o wasze opinie na temat kombajnów
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj