PanJoker

Gdzie w lubelskim można kupić porządny używany kombajn zbożowy??

Polecane posty

PanJoker    4

Tak jak w temacie, gdzie w lubelskim lub w woj. sąsiednich można kupić jakieś większe używane kombajny?? Typu claas 108, case 1680,2188, John Deere 2066?? Czy w ogóle są takie miejsca gdzie warto pojechać?? Mile widziane również adresy stron www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

kolego przeciez takich miejsc jest ..... duzo

Polichna Dragany Rudnik Modlibirzyce Świdnik(kilka uzywek) Gutanow...

na allegro mozna poszukac

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2227

@izydor6280 akurat do Polichny i Modliborzyc mam bardzo blisko, kilku rolnikow w okolicy ma od nich kombajny i jedni chwalą inni maja jakies zastrzeżenia ale ogolnie jest OK, choc w Polichnie jest mniej maszyn ale wydają sie nowsze i solidniejsze, podobno to nie sa jego maszyny tylko on bierze je od jakiegoś Niemca i sprzedaje w PL zarabiając na tym.

 

W Rudniku też są, ale nigdy sie z bliższa nie przyglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMaly95    0

Ja szczególnie ci bym polecił odwiedzić Dragany mają fajny sprzęt [tu stronka http://www.rol-trans.pl/?id=ofirmie ],mają sprzęt [kliknij w oferta (na stronie) to ci wyskoczy z zdjęciami] , a może byś się skusił na Bizona ?? ;) mają x2 Rekord Z058 , x2 BS Z-110 o i jeszcze x2 Fortschritt E514 [Fajny sprzęt] , jak byś to kupił to daj cynk [mieszkam w Lubelskim] miło było by popatrzec na ten sprzęt i cyknąć fotke :D [może pojeździć byś dał hehe ,z skąd dokładnie jesteś? jak z woj. lub. to słyszałeś że zrobią nam S-17] B)


Ursus jest bogiem, orka nałogiem,sienie zabawą,a ropa podstawą !!! :D
Melioranta zawód wielki!! Suszy pola i butelki.
BIZON - KOSI , MŁÓCI , I CHŁOPA PRZEWRÓCI xD
___________________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

@tommy66692 - skąd jesteś, że masz blisko do modliborzyc? Ja mam niecałe 15km B)

A wracając do tematu to w modliborzycach są 2komisy obok siebie, niecałe 2tyg temu byłem to z większych modeli mieli 208, interesuje cie, składany heder rok 96, cena ponad 200tysi, dodam że w tym komisie ,,u sali'' lepsze kombajny stoją nie w tym miejscu co wszystkie maszyny a tam jest tylko z poza kombajnów ursus 5524 :D Był chyba 106 lub 108 i jakiś john jeśli chodzi o większe B) A i ten 208 stoi pod dachem :o Na allegro znajdziesz kontakt, a w drugim komisie chyba stoi jeszcze jakiś Claas Mega(o ile to nie inny to prawie 2lata stoi) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo24    1

W pobliżu Sandomierza a dokładnie w Romanówce jest gościu, który sprowadza kombajny ze Skandynawi dość duży wybór przeważnie mniejsze kombajny ale czasem widzę tam i większe maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanJoker    4

A więc tak:

Modliborzyce- Już raz tam kupiłem kombajn i nigdy więcej... To był jeden wielki koszmar :/

 

Dragany- Znam faceta mówił że w tej chwili idą tylko i wyłącznie Bizony. Ja osobiście nie chce bizona, wole zachodni sprzęt.

 

Polichna- Teraz nie byłem, więc może się wybiorę.

 

Świdnik- Nic ciekawego nie ma.

 

Gutanów- Byłem, z ciekawszych ma Case 1640 ale chciałbym większy model 1680

 

Allegro- Również nic nie ma co by mnie interesowało.

 

Szukał bym czegoś w granicach 100-150 tys.Coś jednak czuję że niestety w lubelskim nic takiego nie znajdę bo z za zachodniej granicy nikt tu nie ciągnie takich sprzętów. Bo niby po co jak większość ma małe gospodarstwa i szukają kombajnów w granicach do 100 tys i rocznikowo 20letnich... :/

 

Co do tej drogi to nie słyszałem o tym. No ale skoro tak mówisz że robią to super :) Wreszcie troche kasy popłynie w te strony bo kiepsko tu jak nie wiem...

Edytowano przez PanJoker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMaly95    0

@ miszka31 - 1 Rekordzik to jest z Ukrainy o reszcie nie wiem [bS z 2000r. napewno nie jest] dlaczego byś go nigdy nie kupił ? Zajeżdżone czy co ??

@ PanJoker no w końcu coś u nas się ruszy i szybciej do WA-WY :lol: . B)

Edytowano przez TheMaly95

Ursus jest bogiem, orka nałogiem,sienie zabawą,a ropa podstawą !!! :D
Melioranta zawód wielki!! Suszy pola i butelki.
BIZON - KOSI , MŁÓCI , I CHŁOPA PRZEWRÓCI xD
___________________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

To ta droga z Lublina do garwolina? Coś czytałem parenaście dni temu w kurierze lubelskim(wtedy kiedy byłem w modliborzycach) :D

A słyszałeś o Frampolu? Mam ich wizytówkę, ale jakie sprzęty mają to nie wiem B)

A u kogo kupiłeś w modliborzycach? Zośka lub sala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

jeszcze na Elizowce sa w 2 miejscach

a i jeszcze Zakrzowek chyba Savona lub gdzies w okolicy

rowniez w Bogucinie kiedys byly

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

We Fampolu handluje tylko drobniejszym sprzętem,kombajnów nigdy nie widziałem.W Draganach te BS niektóre są dość dobre ale trzeba trafić.Kumpel wziął na próbę i mówił,że było ok ale trzeba trochę w nim podłubać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanJoker    4

Oj nie powiem Ci u kogo tu było bo to było dość dawno... Na Elizówce są ale to same średniaczki. Byłem dzisiaj w terenie i bodajże w Polichnie jest taki 108sl to powiedział mi 120 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

A więc skąd jechałeś? Od kraśnika? Od Janowa Lubelskiego? to po której stronie to było po lewej czy prawej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gesy    5

Podjedz sobie do Zbuczyna koło Siedlec,coprawda woj.mazowieckie,ale masz kilku

handlarzy koło siebie,Zbuczyn,Dziewule,Pogonów.Niewiem jaki sprzęt mają,ale

napewno mają kombajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Jak od kraśnika po prawej to u sali, teraz od jakiegoś czasu te lepsze kombajny stoją nie tam gdzie te wszystkie maszyny B)

Polecam Dziewule, brałem prasę od nich, tam można powiedzieć że byle czego nie sprowadzają, a oni na allegro mają jedno konto, bo pisze użytkownik dziewule a lokalizacja ługi rętki, zbuczyn siedlce :blink:

Przywieźli prasę, zapłaciło się u siebie w domu, a prasa chodzi bezawaryjnie :huh: Niestety nie byłem tam ponieważ nawet nie wiedziałem że tam Tata ze znajomymi jedzie, a prasa miała być na jesieni a była w lecie, ale tata mówił że tam kombajny to są bardzo dobre, modliborzyce się chowają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miras258    0

Na elizówce mają troche kombajnow ale tam to Ci odradzam. swego czasu jak jezdzilem tam ogladac kombajn to przez przypadek zauwazylem jak na warsztacie spawają jednego i malują wszystko. wszystkie kombajny wymalowane i odpicowane. Po zatym to tak jak koledzy Modliborzyce, Gutanow, Polichna i niedaleko mnie Karczmiska. w Karczmiskach głownie JD ale mysle ze moglby cos Ci sprowadzic jesli byscie się dogadali :rolleyes:


nie ma opierdala... sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

To w modliborzycach też tak jest, robią przegląd kombajnu, albo w ogóle rozbierają cały kombajn na części B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka31    31

@ miszka31 - 1 Rekordzik to jest z Ukrainy o reszcie nie wiem [bS z 2000r. napewno nie jest] dlaczego byś go nigdy nie kupił ? Zajeżdżone czy co ??

@ PanJoker no w końcu coś u nas się ruszy i szybciej do WA-WY :lol: . B)

 

rozmawiałem z kierowcą który wozi kobajny z ukrainy ( bsy), te kombajny jak zaczną kosić w lipcu rzepak,zboża słonecznik ,kukurydze to żniwa kończą w listopadzie, kolega sprzedał bsa 2000r gosp 180ha godzin na liczniku 1400mtg, a te co przywozi grubo ponad 3000mtg, mycie,prostowanie,malowanie, korekta licznika i lalka :) lepiej kupić od rolnika z wiaty niż od handlarza z placu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerry28    4

Ja swój kombajn kupiłem w Woskrzenicach Małych (trasa Warszawa - Terespol, bliżej Terespola). Kombajnów ma sporo i zróżnicowane cenowo i wiekowo. Ja z zakupu jestem zadowolony. Kombajn przyjechał do mnie na kołach, w czasie podróży miał awarię, którą sprzedający u mnie na placu naprawił, w zasadzie to naprawialiśmy sami, ale koszta pokrył sprzedający. Polecam tego pana. Kombajn to Class Dominator 86.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Co się zepsuło? Jaki ma heder? Sąsiad zamienił bizona na dominatora 86, ostatni a zarazem 1sezon koszenia to nic nie wiem żeby miał jakieś awarie, ale maszyna jest B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
    • Przez sports2011
      Witam, mam pytanie ile obecnie można żądać pieniędzy za wynajem pola około 20 arów pod elektrownie wiatrowa maszt około 100metrowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pytam z ciekawości ponieważ muszę zmienić umowę podpisana 10lat temu , na kolejne 25 lat .
    • Przez PanJoker
      Panowie, mam u siebie w kombajnie bodajże filtr wody a bynajmniej tak pisze w katalogu. Przymocowany jest on w okolicach kolektora wydechowego o ile sie nie mylę. Może mi ktoś powiedzieć do czego on służy i jakie ma zadanie?? Kombajn Case jeżeli to coś pomoże.
    • Przez cikenos
      Witam może ktoś coś powiedzieć o tym sprzedawcy zna ktos te strony? 
      https://www.olx.pl/d/oferta/fendt-828-profi-plus-vario-fendt-828-profi-plus-vario-CID757-IDXQ0T4.html
    • Przez Kobi
      Witam . Jestem na kupnie kombajnu zbożowego za max 200 tys . Jakie marki polecacie i modele sprawdzone. Mam na oku sampo 2085 lub Massey Ferguson 7254 . Proszę o wasze opinie na temat kombajnów
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj