Denison

Produkcja siana i sianokiszonki na sprzedaż

Polecane posty

Denison    1

Moze za pózno posiał i nie mogla sie wydobyc z trawy???


" Zapamiętaj ... miedza to święta rzecz ... i naucz sie tego bo inaczej znów cie kosa naucze ... "


Sprzedam siano zbelowane, magazynowane pod dachem. TANIO!!! Wiecej informacji udzielę przez prywatne wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Challenger    4

Dokladnie jest tak jak koledzy wyzej pisza, koniczyna bez problemu urosnie jako wsiewka w trawe badz w zboze.Dobre jest to ze jak ma wilgoc gdy lezy na ziemi to wykielkuje bez problemu.Tata mi kiedys mowil ze dawniej tylko recznie wsiewali koniczyne w zboze i byla cod miod koniczynka.Moj dalszy sasiad w zeszlym roku sial w jeczmieniu jarym recznie i pobronowal go no i koniczyna jest jak marzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Challenger    4

Ja tam nie wiem czy sie powinno bronowac czy nie, bo nie sialem jeszcze za swojej kadencji koniczyny, ale patrzac na sasiada koniczyne po zniwach jak rosla-bezcenne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denison    1

Może przed siewem warto by było przeleciec broną nasiona łatwiej by zakiełkowały jak myslicie?


" Zapamiętaj ... miedza to święta rzecz ... i naucz sie tego bo inaczej znów cie kosa naucze ... "


Sprzedam siano zbelowane, magazynowane pod dachem. TANIO!!! Wiecej informacji udzielę przez prywatne wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3161

Ja tylko z tego powodu bronuje po mam nie najnowszy siewnik i czasami ziarno jest na wierzchu a kończynę sieję od razu za siewnikiem. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

ja mam trawy tylko nie łąkowe tylko siane na gruntach ornych i plony są 2 razy większe niż na łąkach. W zeszłym roku kosiłem 4 razy i wyszło mnie w sumie 85 bel z ha prasą warfamą. bywaja lata gdzie i 5 razy koszę ale wiadomo ostatnie 2 razy to po kilka belek tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denison    1

Moze jest ktos kto ma zakontraktowane siano lub słomę z jakas firma??


" Zapamiętaj ... miedza to święta rzecz ... i naucz sie tego bo inaczej znów cie kosa naucze ... "


Sprzedam siano zbelowane, magazynowane pod dachem. TANIO!!! Wiecej informacji udzielę przez prywatne wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

Ja mam umowy ze stadninami, ale jak jest ktoś nowy to ciężko się wbić. My zaopatrujemy od 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tprc330    0

Jestem ciekawy czy jest opłacalnie sprzedawanie siana w kostkach. Jest w mojej okolicy dużo łąk z którymi ludzie nie wiedzą co mają zrobić i może tak sprzedawać siano do stadnin koni co wy na to ???

Edytowano przez Matey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal11195    7

u mnie tez jest sporo lak, rok temu spresowalem i nie mam co z nim zrobic , nie jest go duzo tylko 18 beli 120x120, jesli ktos zainteresowany to piszcie , a co do pytania kolegi, jesli masz odbiorcow to przy obecnych upalach jest to oplacalne, bo wysuszysz malym nakladem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tprc330    0

Może znalazło by się paru odbiorców do np. stadlina koni jest firma co produkuje brykiet i biomasę a po ile chodzi kostka lub tona siana. Tylko jest jeden problem nie mam własnej prasy i musiał bym najmować :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

a w moich okolicach to w ciemno ludzie bry brali jak by usłyszeli że siano na sprzedaż bo w tym roku krucho jest:/ sam mam zamówione dość sporo od faceta z nad wisły bo najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    710

A nie ma w okolicy jakiegoś hodowcy bydła? W tym roku jak mówi przedmówca liche trawy, a krowy potrzebują zeżreć :unsure:


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

Może znalazło by się paru odbiorców do np. stadlina koni jest firma co produkuje brykiet i biomasę a po ile chodzi kostka lub tona siana. Tylko jest jeden problem nie mam własnej prasy i musiał bym najmować :mellow:

zależy jakiej jest to jakości siano najsłabsze od 1.50 zł za kostkę do 2,50 za kostkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    710

To siano u Was chyba z najwartościowszych gatunków traw i z dużą domieszką motylkowych, że po 7zł mała kostka :o


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario3004    0

Może znalazło by się paru odbiorców do np. stadlina koni jest firma co produkuje brykiet i biomasę a po ile chodzi kostka lub tona siana. Tylko jest jeden problem nie mam własnej prasy i musiał bym najmować :mellow:

 

 

Sprzedałem niedawno zeszłoroczne siano po 2 zł/kostka. Jak nie masz prasy to tanio nie wyprodukujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielooo25
      Witam wszystkich, Panowie proszę o radę od zeszłego roku na nie których moich łąkach zaczęły się pojawiać kretowiska i ciężko mi było kosić kosiarką, jeszcze w zeszłym roku na łąkach było ich tylko parę ale tej wiosny jest ich naprawdę dużo. Panowie proszę o radę jak ich się pozbyć? 
    • Przez tumek19
      Mam pytanie do was na temat uprawiania tej rośliny, ceny nasion, pielegnacji itp.
    • Przez rogerr33
      Witam. Czy ktoś podpowie jak poprawnie pozbyć się chwastów w owsie z wsiewka esparcety ? Siew był tydzień temu więc doglebowo pewnie za późno. Najbardziej zależy mi na dwuliściennych bo z jedno to i po żniwach sobie poradzę. Może ktoś już coś ma sprawdzone.z góry dzięki .
      Pozdrawiam 
    • Przez Sokol2
      Witam, po jęczmieniu zasiałem zycice westerwoldzka w paznierniku skosiłem dała od 10do20 kulek z hektara teraz jest wszędzie piekna. kiedy kosiliscie tą trawe na pierwszy pokos?? i jak wygladaja kolejne pokosy bo ja mam w planach ją po skoszeniu zaraz zaorać i zasiac qq tylko zal orać jak na nią patrze...  nawożenie ok 40 ton obornika i ok 300kg rsm 26 plus s  ok 10 marca i  pole sie aż swieci ciemnym zielonym na ten moment jak naciągne to to do pasa a tak to troche nad kolana... wiadomo sa miejsca lepsze i gorsze 
    • Przez Wopl
      Czy późne włókowanie łąk coś daje? Np. w maju lub czerwcu bo u mnie woda jeszcze stoi. Czy nie powyrywa młodej trawy o tej porze?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj