Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt 716 problem

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share siwy07

siwy07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 16:14

Fendt 716 problem Witam, jest mały problem , nie idzie uruchomić tylnego tuza, jest cały czas w górze i nie idzie go spuścić. Przedni tuz chodzi a nie idzie przełączyć na tylny na wyświetlaczu cały czas jest kłódka, kierowca innego fendta powiedział że tylko podpięcie się do komputera coś pomoże. Więc może ktoś miał taki przypadek i coś może poradzić a jeśli nie to znacie może kogoś kto mógłby to zrobić?? Oprócz korbanka.

Edytowany przez siwy07, 25 styczeń 2011 - 16:14.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt 716 problem Dzisiaj, 04:03
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 styczeń 2011 - 16:28

Fendt 716 problem W komputerze masz opcję blokady hydrauliki/tylnego TUZa, poszukaj w komputerze tej opcji i wyłącz ją (tak zwaną kłódkę) Nie wiem jak w 700 ale w 900 odblokowywuje się na konsoli

#3 Share siwy07

siwy07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 16:38

Fendt 716 problem Siedział w nim gościu z nowszego 716 i mówił że próbował odblokować na 2 sposoby i nie dał rady, a ja jestem w tym zielony,
wiec trzeba by było mi wytłumaczyć jak krowie na rowie

Edytowany przez siwy07, 25 styczeń 2011 - 16:46.

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 styczeń 2011 - 17:56

Fendt 716 problem Jak nie dał rady to Ci nie pomogę. Serwis zawołaj.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share jakubs

jakubs

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 20:16

Fendt 716 problem

Witam, jest mały problem , nie idzie uruchomić tylnego tuza, jest cały czas w górze i nie idzie go spuścić. Przedni tuz chodzi a nie idzie przełączyć na tylny na wyświetlaczu cały czas jest kłódka, kierowca innego fendta powiedział że tylko podpięcie się do komputera coś pomoże. Więc może ktoś miał taki przypadek i coś może poradzić a jeśli nie to znacie może kogoś kto mógłby to zrobić??Oprócz korbanka.

witam ja mam co prawda fendta sadownika ale u mnie jest jeszcze blokada taka dzwignia zabezpieczająca przed opadaniem TUZa nie wiem jak jest w większych modelach.oj sory to jest dzwiignia do hydrauliki zewnetrznej

Edytowany przez jakubs, 25 styczeń 2011 - 20:18.

#6 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, piłka nożna, siatkówka, F1.

Napisany 27 styczeń 2011 - 19:08

Fendt 716 problem Może nie działa ci dlatego, że masz przełączone na DW. Sprawdź czy dzwignią krzyżową działa, to ten mały drążek obok drążka jezdnego.

#7 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2151 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 05 luty 2011 - 14:09

Fendt 716 problem witam

a ja mam inny problem z 716 z drążkiem jezdnym i już mówię co co chodzi

po odpaleniu wyskakuje około 10 błedów dotyczącech drążka jezdnego
co ciekawe czasem po dociśnięciu bezpieczników problem znika, znika też gdy suszarką do włosów podgrzeje skrzynkę bezpieczników
niestety powraca już następnego dnia, nawet serwis rozkłada ręce

mieliście może podobny przypadek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 05 luty 2011 - 17:58

Fendt 716 problem No to masz kiepski serwis jak i oni rozkladaja rece. Wiem z wlasnej praktyki ze czesc usterek elektycznych jest bardzo ciazko zdiagnozowc i moze to trwac wiele godzin. Ale nie pozostaje nic innego jak pomiary, pomiary i jeszcze raz pomiary. trzeba dokladnie przesledzic schematy i sprawdzic kody usterek, najczesciej po sprawdzeniu kodow mozna juz zobaczyc kierunek z ktorego wychodzi blad. Jesli uwazasz ze problem wychodzi z listwy bezpiecznikow, spradz je i to nie tylko wzrokowo...w maire mozliwosci wymien je na nowe.
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.