Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case MX 170 i CVX 175

68 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 25 czerwiec 2013 - 22:45

Case MX 170 i CVX 175 U mnie jest chyba pusto bo do 20 stopni schładza.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case MX 170 i CVX 175 Dzisiaj, 00:55
  •  

#62 Share JAREK2402

JAREK2402

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 01 październik 2013 - 23:00

Case MX 170 i CVX 175 Witam.Mam problem w Case mx 170 z klima:(Bylem dzis na nabiciu klimy i odgrzybieniue.Nabito mi klim i odgrzybiono bez problemu ale klima dalej nie chlodzi!!Gdy pokretlo od temperatury nagrzewnicy dam na min.,nadmuch na obojetnie ktora predkosc,a pokretlo od zalaczania klimy dam na maximum klima nie chodzi;/ dmucha deliktanym mimowszystko cieplem.nie idzie wytrzymac w kabinie bo jest duszno nawet przy zewnetrznej temperaturze powietrza 10stopni.Co moze byc grane??mieliscie cos takiego?Mam wplanie zamknac juz zawor od nagrzewnicy zeby cieply plyn na nia nie szedl zeby jakos wchlodzie zaorac te pola bo nie idzie wytrzymac.
drugie pytanie czy ktos zna sie na kalibrowaniu przedniej osi resorowanej???

#63 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 725 postów

Napisany 20 październik 2013 - 22:44

Case MX 170 i CVX 175 co do klimy to trzeba zacząć od tego czy się załącza. Włącz zapłon, ale nie odpalaj silnika. Pokrętłem od kliny (nie wiatraka) wyłącz i włącz klimę (sprężarkę). Powinno być słychać "pstryknięcie". Po włączeniu w sprężarce załącza się coś ala elektromagnes by sprężarka zaczęła chodzić, bo na pasku klinowym koło sprężarki chodzi w układzie z chłodnicą itd. jak nie będzie zaskakiwać, to przede wszystkim trzeba zacząć od przekaźnika. Zamień skądś dla sprawdzenia. Jak koledze tak gorąco bez klimy to zapraszam na przejażdżkę latem do mojego Kirovca T-150K :)

Teraz nie pamiętam czy wystarczy zapłon, czy trzeba uruchomić motor :( zobacz tak i tak.

Edytowany przez darolee, 20 październik 2013 - 22:45.

#64 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 21 październik 2013 - 22:23

Case MX 170 i CVX 175 Trzeba uruchomić silnik. Już tak robiłem jedna osoba w ciągniku włącza klimę a druga słucha czy pyknie :) U mnie sprężarka działa. Ale i tak nie chłodzi rok temu była napełniana i mało co używana nigdy dobrze nie schładzała a najgorzej jak jest pełne słońce to od dachu sie nagrzewa i ciepłem dmucha.

#65 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 725 postów

Napisany 23 październik 2013 - 06:31

Case MX 170 i CVX 175 Hmm to moja pomoc już się raczej skończy. Możesz jeszcze odkręcić korek od napełniania klimy i małym śródokręciem wdusić zaworek na ułamek sekundy czy w ogóle gaz jest, czy jakaś nieszczelność wystąpiła.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#66 Share JAREK2402

JAREK2402

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 19 marzec 2014 - 20:39

Case MX 170 i CVX 175 Wszystko dziala i buczy.Przyczyna byl przetarty przewod zapinajacy sprzegielko sprezarki.Ale za to mam kolejny problem hehe jak nie urok to sra...a mianowicie cos z podnosnikiem nie podnosi mi na maxa.zaznaczam ze zaczalem od wymiany przekaznika i nowej dzwigienki przy prawym ramieniu podnossnika.teraz pytanie czy moze byc przyczyna w potenciometrze w kabinie???czyli potencjometr od wysokosci podnoszenia.Z tego co wiem to jest on sparowany z pierwsym potencjometrem.Mial ktos taki problem??

#67 Share kukiluki2

kukiluki2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 24 marzec 2014 - 22:25

Case MX 170 i CVX 175

Mam cvx 150 i coś "strzela" w skrzyni , z początku nie wiedziałem skąd to dochodzi ale teraz mniej więcej wiem że to układ napędowy . Nie jest to jakieś bardzo mocne strzelanie ale jak jest sucho to kuż z błotników przednich spadnie , najgorzej jest jak się dojeżdża do końca pola na nie równym poprzeczniaku jak się jedzie wolno i ujmuje dodaje gazu w trybie automatycznym , ogólnie pod obciążeniem z 4x4 najbardziej ale na 2wd też strzeliło parę razy to nie jest non stop ale tak raz strzeli za kawałek czasu znowu albo i dłużej nic albo na przeczu jak się manewruje to i kilka razy na minutę . Dzwoniłem do serwisu powiedzieli: jeździć, jak przejadą na przegląd to podepną komputer i zobaczą co się dzieje . Mieliście podobne problemy?

doszedłeś co było w tej skrzyni? mam podobny przypadek.

#68 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 19 kwiecień 2014 - 20:03

Case MX 170 i CVX 175 Tak doszedłem :D "Ten typ tak ma" chodzi o skrzynie biegów w sensie pakiet mechaniczny > biegi mechaniczne których jest 4 są zmieniane za pomocą ( jeśli tak się można wyrazić ) sprzęgieł kłowych i to one to zgrzytanie / strzelanie powodują , to normalne . Nie ma się czym kolego przejmować , od nowości tak jest i do tej pory śmiga , seria cvx to bardzo udane ciągniki .
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#69 Share Kevinekk

Kevinekk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 31 październik 2016 - 23:49

Case MX 170 i CVX 175

Siemka może ktoś mi pomorze :)

Od niedawna jestem w posiadaniu Case cvx 150 z przebiegiem 3000h (niekręcone).

Kilka dni temu podczas roki z pługiem 4x51 tempomat na 9km/h obroty trymał 1450-1600 gdy trafiałem na glinę prędkość spadała do 5,5-6 km/h a obroty 1600 i nie chciały się podnieść. Po minięciu gliny osiągał znów 9km/h obroty rosły do 1900 i normowały się do 1600. Wiecie może co mu dolega?

Edytowany przez Kevinekk, 14 listopad 2016 - 16:18.

Dodaj odpowiedź