Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyciek oleju z przedniego mostu belarus 920.3

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share makra97

makra97

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 22:17

Wyciek oleju z przedniego mostu belarus 920.3 Szanowni koledzy majacy 920.3 mam wyciek oleju. Widać go na zwolnicy, dodam że wymieniany był simering wmiejscu połączenia mostu izwolnicy- ciągnik ma345mth.Proszę o własne spostrzeżenia. :unsure:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wyciek oleju z przedniego mostu belarus 920.3 Dzisiaj, 19:38
  •  

#2 Share wladek820

wladek820

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 22:44

Wyciek oleju z przedniego mostu belarus 920.3 Ja na twoim miejscu wlałbym musztardy. Jak to nie pomoże to wystarczy tylko wymienić ciągnik :lol:

#3 Share SZYMANOX

SZYMANOX

Zaawansowany

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 675 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa i Agrofoto.

Napisany 24 styczeń 2011 - 23:02

Wyciek oleju z przedniego mostu belarus 920.3 ale jakie chcesz spostrzeżenia;czy ktoś miał tak samo ,co masz zrobić,dlaczego masz ten wyciek[przyczyny]??pisz zrozumiale .

@@@@2 wladek820@-A co do błyskotliwości twojego posta u góry to świadczy on tylko o niskim poziomie intelektualnym autora czyli ciebie @ wladek820@@ nie masz nic do powiedzenia nie pisz !!!!!!!!!!!!!!!
Powered by BELARUS 952///FIAT 880 DT /// ZETOR 7211/// URSUC C-330/// WŁADYMIREC T-25///
Wiceprezes KPK Kumurun Team

Księga życzeń i zażaleń na PW/GG.

#4 Share edpawel

edpawel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,jazda konna,motoryzacja

Napisany 24 styczeń 2011 - 23:16

Wyciek oleju z przedniego mostu belarus 920.3 Moze cos zle było złozone ,hhmmm wymien jeszcze raz symering tylko z lepszej firmy... ja jak wymienialem w sprężarce symeringi w mf to po złozeniu odrazu ciekło to kupiłem z innej firmy to wytrzymały ponad miesiac i potem znowu wymieniłem to jakies 2 latal było ook juz mam je 3 rok to juz w tym roku do wymiany jeden symering bo chyba tulejka troche wyrobiona.... :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share KACZOR12

KACZOR12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 08:29

Wyciek oleju z przedniego mostu belarus 920.3 Może odpowietrzniki na zwojnicach są zatkane i dlatego się poci.

#6 Share makra97

makra97

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 12:57

Wyciek oleju z przedniego mostu belarus 920.3 Niewiem czy to wyciek ze zwolnicy czy z mostu simering wymieniał serwisant to n na myśli takie przypadki u wasiewiem jaki założył wiem że wymieniał w belce mostu.Miałem na myśli takie przypadki u was.

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 luty 2011 - 12:43

Wyciek oleju z przedniego mostu belarus 920.3 U nas we wsi ma takiego belarusa(pisałem w innym temacie) jemu też leciało z przedniego mostu. serwis do niego przyjeżdżał co tydzień, a ciągnika nie ruszał nawet o metr(nie wiem czemu ale strasznie go oszczędza, a nawet orać to władkiem-t25) byli chyba ze 3 razy u niego i okazało się że coś miał jak skręcał. siłowniki od tura czy coś takiego. (bo miał plamę oleju zaraz pod mostem jak go zapalił) Ale moja odp. pewnie nic do tematu nie wniosła.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share bialy1984

bialy1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 05 luty 2011 - 15:57

Wyciek oleju z przedniego mostu belarus 920.3 Kolego wykręć odpowietrznik rozbierz go i wyjnij z niego tą sprężyknę-zostaw samą kulkę. U mnie pomogło i obyło się bez wymiany uszczelniacza.

Dodaj odpowiedź