Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pronar 5135 P5

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share CzeKus

CzeKus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 21:51

Pronar 5135 P5 Czy ktoś przy P5 miał już problemy z sprzęgłem ? Ja mam ten ciągnik 3,5 roku 1700Mha Musiałem wymienić tarcz docisk i koło zamachowe praktycznie wszystko bo serwisanci nie umieli ustawić łapek itd musieli kupić org. zabląbowane sprzegło Koszt to 9tys A jak wasze ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pronar 5135 P5 Dzisiaj, 15:11
  •  

#2 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 07:31

Pronar 5135 P5 Hmm-pierwsze koty za płoty ?

#3 Share AllesKamilKlar

AllesKamilKlar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Zainteresowania:Praca w polu....xD
    Dobry film ;o
    fajna gra ;)

Napisany 25 styczeń 2011 - 09:23

Pronar 5135 P5 Aj czekus daj spokój z tymi serwisami. Na szczęście mój mało awaryjny, bo gdyby coś sie psuło to nie wiem kto by to zrobił. Chyba ja wiem już więcej od nich. A jeśli chodzi o sprzęgło to ja miałem raz z nim problem, a był problem, że albo nie reagowało albo znowu było bardzo czułe, że jak sie biegi zmieniało to skrzynia werczała. ALe problem polegał na tym, że zapowietrzała sie pompka od sprzęgła. Zamówiłem uszczelnienie ( koszt ok 60 zł) i sam to zrobiłem. Teraz chodzi elegancko, a jeszcze ustawiłem sprzęgło tak,żeby biegi wchodziły elegancko. To było jak miałem 500 mth, narazie jest ponad 2000 i na szczęście wszystko ok. Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share bizon7

bizon7

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 10 luty 2011 - 20:41

Pronar 5135 P5 Witam. Mój pronar p-5 zaczął ślizgać się na sprzęgle. Problem tkwił w tym ,że wystarczyło popuśćić dzwigienke znajdującą się przy tłoczku sprzęgłowym na szkrzyni biegów.Pozdrawiam.

Edytowany przez bizon7, 17 luty 2011 - 11:38.

#5 Share CzeKus

CzeKus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 20 luty 2011 - 12:50

Pronar 5135 P5

Witam. Mój pronar p-5 zaczął ślizgać się na sprzęgle. Problem tkwił w tym ,że wystarczyło popuśćić dzwigienke znajdującą się przy tłoczku sprzęgłowym na szkrzyni biegów.Pozdrawiam.

Właśnie od tego sie zaczyna... Ja regulowałem jakies 3 albo 4 razy regulacja sie skończyła i serwis mnie czekał... tarcza sprzegłowa tak się starła ze musiałem też i koło zamachowe zmieniać...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Daro81

Daro81

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 01 wrzesień 2016 - 09:56

Pronar 5135 P5

Temat odgrzebany z forumowych czeluści, ale może ktoś będzie umiał podpowiedzieć którą tą dźwigienkę trzeba "popuścić"? Bo też zaczął mi się ślizgać na sprzęgle, a nie bardzo wiem za co mam się zabrać. 

Dodaj odpowiedź