Skocz do zawartości

Zdjęcie

DivX

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 26 styczeń 2011 - 22:03

DivX W moim pilocie z WIWY wylała się jedna bateria i od rdzy oderwała się ta blaszka co do płytki idzie. Kupiłem na allegro drugi (niby pasujący) ale ten też nie działa. Pożyczyłem pilot oryginalny od wujka bo on ma przyciski na odtwarzaczu a u mnie bez pilota nie ma oglądania <_< Jak można zrobić odtwarzacz bez przycisków...
Jakby ktoś miał niedrogo oryginalny pilot to może bym się na niego skusił ;)

Edytowany przez danielhaker, 26 styczeń 2011 - 22:05.

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
DivX Dzisiaj, 18:40
  •  

#22 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 styczeń 2011 - 22:20

DivX

.Jak na razie jestem pozytywnie rozczarowany-z mocno firmowymi sprzetami jest ten problem że nie lubią często gęsto czytać innych niż "politycznie poprawne" formatów.

Tośka ma jedynie problem z winylowymi i to nie ze względu na format, a średnicę.
Co do zakupu sprzętu jednej marki, to lepiej wydać nieco więcej niż zamiast kieliszkami zastawiać stół pilotami :P .

Edytowany przez xemit, 26 styczeń 2011 - 22:37.

#23 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 26 styczeń 2011 - 22:44

DivX a najlepszy jakościowo pilot jaki dotąd miałem ma... N 4 lata użytkowania i nic się nie starło, wyłupało itp... a tyle razy co on glebę zaliczył :)

#24 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 08:08

DivX @Xemit-no co ja na to poradzę że mam stolik słusznych wymiarów no i mieszczą się kieliszki jak i piloci owe kieliszki obsługujący :D .
@Bogdan-zgadza się-nawet napis żaden się nie wytarł-a wiesz że "N-ka" jest produkowana w Polsce i przez Polaków zaprojektowana ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 22:47

DivX @danielhaker-podaj mi swój adres to dostaniesz wypasionego pilota z WIWY :D .

#26 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 27 styczeń 2011 - 23:00

DivX jaro - identyko sytuacja - kupiłem rodzciom wiwke 128 usb tez wyzioneła ducha po 2 latach i 3 tygodniach nie wazne ze odtworzyła 5 płyt w swoim zyciu
Kupiłem im teraz ferdka za 140zł
poki co działa wszystko i zdjęcia i filmy i napisy, ma usb na froncie ogolnie za taki pieniądz sprawdził się

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#27 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 23:05

DivX No mój ferdek kosztował 180-ale bywa-ciekawostka jest taka że moi dwaj kuzyni mają identyczne WIWY i katują je od chyba czterech lat-łykają wszystko i się nie psują (u mnie USB działa)-u jednego z nich szufladka poszła się rąbać więc mu moją wiwkę oddaję (może coś tam wykombinuje) a pilot zostaje dla kol.danielahakera :D .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 02 luty 2011 - 19:50

DivX Jak się dowiedziałem-pilotem miesza już kol.danielhaker a resztą WIWY latorośl mojego kuzyna uzbrojona w śrubokręt :D -więc temat tak chyba do zamknięcia ?