Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ursus-dilerzy

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rzeznik13

rzeznik13

URODZONY ROLNIK

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 703 postów
  • Zainteresowania:Interesuje sie rolnictwem i modelarstwem rolniczym

Napisany 24 styczeń 2011 - 13:41

Ursus-dilerzy Dziś miałem bardzo nie miłą sytuacje.Mianowicie pojechałem z tatą do Agromy,i co na miejscu się dowiaduje że URSUS pozrywał umowy,i co najgorsze na Dolnym Śląsku jest tylko jeden diler w Nysie.A druga sprawa piszą w gazecie Farmer że URSUS ma kredyt fabryczny.Nie wieżcie w to.Dzwonimy z tatą do Warszawy i co,okazuje się że to wszystko to Simens Finace.Tak to czytałem artykuł i ucieszony byłem że wychodzą na przeciw rolniką,a tu okazuje się że kompletna kicha.
Co wy o tym sądzicie.?
Bo ja już mam wyrobioną opinie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ursus-dilerzy Dzisiaj, 11:43
  •  

#2 Share siwy89

siwy89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 14:55

Ursus-dilerzy A zetor finansowanie fabryczne to niby co?? ze fabryka Ci da?? chyba cie straszy. to nic innego jak VB LESSING.

#3 Share rzeznik13

rzeznik13

URODZONY ROLNIK

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 703 postów
  • Zainteresowania:Interesuje sie rolnictwem i modelarstwem rolniczym

Napisany 24 styczeń 2011 - 15:00

Ursus-dilerzy Ale wiesz nie oto mi chodzi.Po co takie bzdety piszą w gazetach.Zamiast prawde napisać to w kulki lecą i jak można zaufać,nie można bo nie ma się żadnych podstaw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share siwy89

siwy89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 15:16

Ursus-dilerzy Wszyscy pisza finansowanie fabryczne a to nie jest nic innego jak kredyt jakiegos banku albo leessing jakiejs tam firmy.;

#5 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1050 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 15:54

Ursus-dilerzy Dokładnie tak jak piszecie żeby to miał być leasing fabryczny to by musiała dac fabryka ciągnik za darmo albo mieć swój bank ta sama sytuacja jest z samochodami i ich kredytami a fabryczny nazywa się dlatego, że fabryka podpisała z simensem umowę i wynegocjowała lub dopłaca do tego, aby zmniejszyć kwotę odsetek od tego kredytu i nic w tym takiego nie ma nikt nikogo nie próbuje robić w balona ani oszukiwac więc kredyt fabryczny jest fabryczny i tyle.
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share wysoki24

wysoki24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 17 luty 2011 - 00:24

Ursus-dilerzy rzeźnik - gdyby było 10 dilerów w Twoim rejonie każdy by miał po jednej częsci, skoro masz 1 dilera na wojewódstwo to może będzie jeden a porządny.

Co do kredytu kolega co odpisał Ci poniżej - ma rację.

Dodaj odpowiedź