Zaloguj się, aby obserwować  
bamse

"1000 złych uczynków"

Polecane posty

bamse    2

Serial animowany stworzony przez twórców "Włatców móch".

 

Ciekawy, pouczający, odważny.... na pewno tyle można o nim napisać.

 

Piszcie co chcecie, byle o serii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamse    2

Z tego co wiem to zawiesili produkcję bo nie było odzewu ze strony widowni, za słaba oglądalność :(

 

Dla mnie to była bomba chociaż żona mówi, że prostak jestem, to szkoda było rozstać się cotygodniową chwilą relaksu z "RogoweCycki" :D

 

Najlepszy cytat z serialu:

"Pani szefowo... a drzwi do obory to mają otwierać się do środka czy na zewnątrz?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja oglądałem wszystkie odcinki,najfajniejsze było jak ten diabeł łowił ryby w lawie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Ja też oglądnąłem wszystkie , mi najbardziej się spodobało jak ten no ten mały co się zmieniał w inne zwierzątka zmienił się w szczura i ta dziewucha wzieła go do szkoły a on jak zobaczył wiewiurke to zaczął ją bzykać i powiedział że zawsze miał słabość do rudych :lol: albo jak pod prysznic wchodzi dziewczyna i pyta się tej dziewuchy czy nie widziała jej chłopaka ona powiedziała że nie widziała a tam z tego samego prysznicu pod którym była wychodzi ten chłopak a ona na to no co on był z tyłu to go nie widziałam :lol:


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Moim zdaniem "South Park" wymiata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj