Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakiej muzyki słuchacie? [połączone]

469 odpowiedzi na ten temat

#201 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 16 luty 2009 - 20:37

Jakiej muzyki słuchacie? [połączone] wpisywałem sie juz kiedyś w tym temacie czego słucham - a dzisiaj tak sobie go czytam i stwierdzam ze osoby słuchające cieższych brzmien sa na AF zdecydowaną mniejszością zeby nie powiedzieć ilością śladową - zacząłem sie zastanawiać co moze być tego przyczyną ??? ma ktos moze jakąś teorię ??? nie zebym się czepiał innych gatunków muzyki bo o gustach sie nie dyskutuje

moze sprecyzuję swoja wypowiedz sprzed roku - mianowicie słucham jak już wspomniałem cięższych brzmień co przejawia sie wielogodzinnym słuchaniem utworów takich zespołów jak Metallica, Iron Maiden, System Of A Down, i ostatnio fanatycznie słuchucham Rammsteina (R+ rządzi :) ) do tego dochodzą różnorakie starocie typu Black Sabbath, Deep Purple no i Led Zeppelin - nie wypisuje oczywiscie wszystkich zespołow które zdazyło mi sie słuchać bo tego było by zbyt wiele - dodam tylko jeszcze z polskich to zależnei od humoru, pogody czy pory roku to Hey, i temu podobne Myslowitze i Happysady - nie gardzę też dobrym Hip-Hopem - ale koniecznie poznańskim
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jakiej muzyki słuchacie? [połączone] Dzisiaj, 06:12
  •  

#202 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 16 luty 2009 - 20:55

Jakiej muzyki słuchacie? [połączone] @Mechanizator
Zamiłowanie do ciężkich brzmień posiadłem w podstawówce, przetrwało ogólniak i w sumie jest nadal, z tym że po maturze otworzyłem sie dużo bardziej na inne rodzaje muzyki, często zupełnie odległe. Teraz słucham wszystkiego zależnie od chwiowego upodobania.

Dzisiaj na ten przykład wspominam sobie moje muzyczne fascynacje sprzed 10 lat, mała próbka http://zwierq.wrzuta..._wine_of_aluqah i ciągle pachnie świeżością, nadal mi sie nie znudziło :)

#203 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 16 luty 2009 - 21:04

Jakiej muzyki słuchacie? [połączone] hehe - nawet całkiem całkiem ten kawałek z linku :) - a co do zamiłowań do cieżkich brzmień to w moim przypadku pojawiło sie to tez jakos w połowie podstawówki
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

#204 Share Rancher10t25

Rancher10t25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo w karzdej postaci ...i wszystko co z nim związane -a przedewszystkim częśc "motoryzacyjna";D

Napisany 16 luty 2009 - 21:31

Jakiej muzyki słuchacie? [połączone] niema to jak przy robocie sobie na radyjku ustawic 104.9 <<<<<ESKA :) :) a tak ogólnie to techno
np. http://djkandzior.wr...hael_mind_remix :)

#205 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 16 luty 2009 - 21:42

Jakiej muzyki słuchacie? [połączone] miałem już kilka PW z zapytaniem o muzykę do tego filmu

http://www.youtube.c...re=channel_page

także mniejszośc muzyczna AF się powiększa :)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#206 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 17 luty 2009 - 05:59

Jakiej muzyki słuchacie? [połączone] stara dobra Nirwana :)

#207 Share radek94

radek94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 17 luty 2009 - 13:05

Jakiej muzyki słuchacie? [połączone] Witam!!
Ja ostatnio zaczołem znów słuchać starego, dobrego disco-polo :)
Często też słucham hip-hopu oraz trochę techno :)
ursus c-330m+tur, massey ferguson 255 siła pociągowa 15 ha

#208 Share Alex16

Alex16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Zainteresowania:-gry
    -piłka nożna
    -napoje%:)

Napisany 17 luty 2009 - 13:16

Jakiej muzyki słuchacie? [połączone] a ja słucham disco polo,pop i rock :)

#209 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 17 luty 2009 - 13:24

miałem już kilka PW z zapytaniem o muzykę do tego filmu

http://www.youtube.c...re=channel_page

także mniejszośc muzyczna AF się powiększa :)

chociaz generalnie nie slucham rockow, metalow i innych tego typu szarpidrutów (darujcie, bo nie mam zamiaru nikogo urazic, po prostu podoba mi sie to okreslenie), to az sie dziwie ze ktos mogl nie slyszec tego kawalka nirwany, przeciez to chyba czasem nawet w esce sie pojawia :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#210 Share UrsusFan1222

UrsusFan1222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze,brunetki,muzyka klubowa

Napisany 17 luty 2009 - 13:48

Jakiej muzyki słuchacie? [połączone] Eska 99.8 ,Rmf no i oczywiście jakieś mocniejsze kawałki trance,electrohose ,generalnie muzyka klubowa :) .
W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#211 Share pitermtk

pitermtk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 17 luty 2009 - 14:21

Jakiej muzyki słuchacie? [połączone] techno :)

#212 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 17 luty 2009 - 14:26

Jakiej muzyki słuchacie? [połączone] techno to dosyc ogolna nazwa, mozesz uscislic?
http://batrix1111.wr...phet_-_caligula czy np. takie cos by przeszlo u ciebie, bo wg mnie to tez techno :) a nawet wiecej powiem to techno, a nie technopolo :)

#213 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 17 luty 2009 - 14:35

Jakiej muzyki słuchacie? [połączone] Ja generalnie słucham różnej muzy, ale z polskich kawałków przypadła mi do gustu twórczość ś.p. Grzegorza Ciechowskiego (Republika) i Kazika Staszewskiego (Kult, Kazik). :) Z zagranicznych zespołów no to u mnie Depeche Mode na 1 miejscu :)

Pzdr

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

#214 Share raffx89

raffx89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 17 luty 2009 - 14:36

Jakiej muzyki słuchacie? [połączone] ja wole cos mocniejszego typu mettalica,SOAD,nirvana,rammstein,LP,Slipknot -same klasyki;p

#215 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 17 luty 2009 - 14:38

Jakiej muzyki słuchacie? [połączone] Techno,Dance,Disco Polo.

#216 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 17 luty 2009 - 15:55

Ja generalnie słucham różnej muzy, ale z polskich kawałków przypadła mi do gustu twórczość ś.p. Grzegorza Ciechowskiego (Republika) i Kazika Staszewskiego (Kult, Kazik). :) Z zagranicznych zespołów no to u mnie Depeche Mode na 1 miejscu :)

Pzdr

@królikNH jesli DM dla ciebie jest na pierwszym miejscu to polecam swietny cover tego zespołu pod tytułem Stripped w wykonaniu Rammsteina - http://jakubkrk.wrzu...tein_-_stripped kawał dobrej muzyczki

#217 Share UrsusFan1222

UrsusFan1222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze,brunetki,muzyka klubowa

Napisany 17 luty 2009 - 16:34

Jakiej muzyki słuchacie? [połączone] Brzozak 2 dobrze to sprecyzowałeś :) wszyscy wrzucają muzyke klubową do jednego worka ,dobre ''Technopolo'' heh :)
W życiu nie można mieć wszystkiego :)

#218 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 17 luty 2009 - 17:42

@królikNH jesli DM dla ciebie jest na pierwszym miejscu to polecam swietny cover tego zespołu pod tytułem Stripped w wykonaniu Rammsteina - http://jakubkrk.wrzu...tein_-_stripped kawał dobrej muzyczki

No dobry kawałek :)

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

#219 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 17 luty 2009 - 18:31

Jakiej muzyki słuchacie? [połączone] hehe - wiec jesli ten kawałek ci przypasowałm polecam Rammsteina w całości

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#220 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 17 luty 2009 - 19:16

Jakiej muzyki słuchacie? [połączone] @UrsusFan1222 kilkanascie lat juz sie interesuje muzyka elektroniczna i nie chce sobie przypominac czasow braku internetu