zbigi123

Jakiej firmy siatka najlepsza???

Polecane posty

zbigi123    4

Mam problem jakiej firmy wybrać siatke, bo miałem defalin-a nie była taka zła ale co prawda mogła by byc lepsza (nierówno nawinięta na rolkę) i kupiłem też jakąś finśką a ta jeszcze gorsza bo pęka. Zalezy mi na dobrej siatce bo rocznie robie około 700 balotów dlatego prosze POMÓŻCIE :rolleyes:


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

polecam siatkę firmy JUTA produkowaną w Czechach ma na bokach zielone paseczki widać ile razy owinieta bela i jest super napewno będziesz zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4

A ile kosztuje ta czeska siatka?


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztafek#8482;    249

To i ja sie podłącze żeby nie zaśmiecać forum nowymi tematami. Chodzi mi o sznurek do prasy. Od początku kupowałem 1600-ke z Bezalina i na poczatku było bardzo dobrze ale z roku na rok sznurek jest coraz gorszy mimo że kupuje pierwszą klase. Poprostu jest felerny,źle nawinięty często pęka. Zna ktoś jakąś alternatywę?? jakie wy kupujecie sznurki i jaka jest ich cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumis45    1

Ja zrobilem okolo 1200 bezalinem i na probe wzialem orginal Classa za 430 zl rolke 2600 m i nie widzialem żadnych rewelacji.


Niezawodność Jest Naszą Siłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

co do sznurka to spróbujcie 2000m z Defalin lub troche cieńszy 2250m normalnie najlepszy jakim kiedykolwiek robiłem rolka mnie kosztuje 26zł naprawde polecam a podziękujecie za rade bo jest rużnica wg innych firm, a za śatkę JUTA płacę po 390zł brutto

 

siataka ma 2000m a bele owijam 2,5raza średnio oczywiście i raczej nie wierz, że poniżej 2 ktoś owija i jest ok. żeby balota po 11 miesiącach na luzie z pryzmy do obory zawozić musi być ponad 2 razy owinięty siatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 19Kowal97
      Witam zastanawiam się nad kupnem prasy rolujące w budżecie do 15tys ,ilość balotow rocznie to około 200 , ciągało by je Volvo Bm650 wiec około 80km. Jak myślicie co można wyrwać w takim budżecie ?
       
    • Przez Bociek51
      Poszukuję prasy pasowej która pracowała by z ciągnikiem 105km zależy mi na dobrej wydajności i dobiciu bel.Cenowo chce się zamknąć do 60 tys co byście polecili? 
    • Przez cisek9403
      Panowie stoję przed zakupem prasy, dostałem korzystną ofertę kupna prasy walcowe stało-komorowej Kuhn FB 2130. Jednak jest bardzo mało opini o tych prasach. W galerii tez takiej nie znalazłem. Czy ktoś z was posiada taką prasę? Bardzo bym prosił o jakieś opinie ewentualnie kontakt posiadaczy.
    • Przez Balzak
      piszcie jaka folie uwazacie za najlepszą i dlaczego a i jeszcze ceny tych foli mozecie podać
    • Przez Zetor5340
      Witam.
      Często po intensywnym uzytkowaniu naszej prasy gromadzą się zabrudzenia, nie chodzi mi oczywiscie zabrudzenia te z zewnątrz, typu kurz czy smar ale o te w środku prasy,np u nas między ścianką prasy a wałkiem zazwyczaj zapycha się ta szczelina słomą,słoma od kręcących się wałków ubija się i później nie sposób jej z tamtąd wydobyć,może także się zapalić wiadomo jak się nagrzeje od tarcia.Wiem że prasy powinno się czyścić na bierząco ale jak belujemy to to już się tworzy w trakcie prasowania więc nie bedziemy przerywać belowania żeby usunąć zapychające się wałki,skoro prasa chodzi.No ale później oczywiście chcemy wyczyścić ale już się to tak ubija że nie sposób.Próbowaliśmy sprężonego powietrza,różnych chwytaków i tylko z grubsza sie udało a reszta siedzi. Czy konieczne będzie ściąganie wałków?
      Jakimi sposobami wy usuwacie nieczystości z pras?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj