Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agroplus 310 [opinie]

51 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mariuszSie

mariuszSie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 14 marzec 2009 - 13:11

Agroplus 310 [opinie] witam
bylem u dealera df poniewaz interesuje sie zakupem traktora jednak na placu stal jedynie agrofarm ktory nawet najmniejszy jest chyba za duzy jak na moje gospodarstwo... mysle nad agroplusem 310 o mocy 70km ktory bylby chyba odpowiedni dla mnie jako glowny traktor w 11 ha gospodarstwie .interesuje mnie wasze opinie na temat tych traktorkow... czy silniki sdf montowane w agroplusach sa o wiele gorsze od silnikow deutza montowanych w agrofarmach. traktor bralbym z turem jako glowny do gospodarstwa... pracowalby z plugiem 3-skibowym, prasa rolujaca , wozem asenizacyjnym o pojemnosci 3000m3 oraz agregatem. mysle zeby napisac wniosek na prow o ten traktor .... jesli znacie jego aktualna cene rowniez bede wdzieczny i porownam z cenna zaoferowana mi przez dealera ktora jest dosc wysoka...
pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agroplus 310 [opinie] Dzisiaj, 23:40
  •  

#2 Share krystian94

krystian94

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 14 marzec 2009 - 14:48

Agroplus 310 [opinie] jest taki model agroplusa ?? bo nie umiem znaleźć
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

#3 Share mariuszSie

mariuszSie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 14 marzec 2009 - 15:08

Agroplus 310 [opinie] prosze o to link do strony dealera deutz fahra http://www.agro-eko....l/deutzfahr.php

#4 Share rom19

rom19

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 14 marzec 2009 - 22:23

Agroplus 310 [opinie] w deutzach zmienili teraz nazwy i wprowadzają inne (moim zdaniem te stare były lepsze, ale to subiektywna opinia)... pisałem już chyba na innym temacie że cena tego modelu to około 120 tys. netto.... zależnie od wyposażenia może być wyższa cena.... jeżeli doliczysz ładowacz ( zależy od marki) od 30 do nawet 55 tys. netto za stolla z wypasem ;)

#5 Share lutek

lutek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 22:47

Agroplus 310 [opinie] Jego odpowiednikiem jest SAME Dorado 66, który własnie zamieżam kupić, on kosztuje 120 000 brutto

#6 Share mariuszSie

mariuszSie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 18:37

Agroplus 310 [opinie] a co sprawilo ze zdecydowales sie na same a nie na deutza... ten same tez jest 3 cylindrowy i ma silnik sdf? bierzesz go z turem czy bez ... bo ja do agroplusa bralbym jeszcze tura a to z 30 tysiecy wiec razem kolo 150000 by wyszlo... napisz cos wiecej o wyposazenie tego same

#7 Share lutek

lutek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 23:35

Agroplus 310 [opinie] dealer w okolicy handluje akurat SAME, pozatym chyba nie ma za dużej (albo i wcale) różnicy. Silnik taki sam, 3 cylindry. Wyposazenia standardowe plus skrętne błotniki - biore tez z turem, przydatne, rama tura o nie nie zawadza, haki CBM i siedzenie pasazera, reszta standard. Obecna cena to 119 tys brutto, moze cos jeszcze utarguje. Tak jak liczysz z turem bedzie 146 brutto

#8 Share jd6330

jd6330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 20 marzec 2009 - 10:38

Agroplus 310 [opinie] @lutek
jak sie nazywa dealer

#9 Share lutek

lutek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 20 marzec 2009 - 14:21

Agroplus 310 [opinie] Dealer Agro-Rolnik Śniadowo podlaskie

#10 Share mariuszSie

mariuszSie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 20 marzec 2009 - 14:36

Agroplus 310 [opinie] lutek bierzesz go na prow czy w calosci za swoja kase? ma to byc pomocniczy traktor czy główny.. bo ja bralbym go jako glowny bo mam male gospodarstwo i wystarczy mi ciagnik co 3 obrotowe pociagnie...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share lutek

lutek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 20 marzec 2009 - 14:49

Agroplus 310 [opinie] Biore na PROW, też będzie to głowny ciągnik, mam 15 ha, prawie same trawy, mysle ze da rade. Jedyne minusy to mały prześwit - 43 cm, nie wiem jak się będzie zachowywał przy prasie(tez mam zamiar kupić) czy się zmieści nagrabiony wałek no i niezbyt mocno wyglądająca przednia oś (to sam dealer mówił)- to minus przy ładowaczu, lepiej nie brać za dużego maks 800 kg myśle. Jeszcze sie pozastanawiam z tydzień, ciągnik tak czy siak zamówiony przez dealera więc jak się rozmyśle będzie do wzięcia. Ma byc na koniec kwietnia.

#12 Share jankris

jankris

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 637 postów

Napisany 28 kwiecień 2009 - 12:39

Agroplus 310 [opinie] Czy ma ktoś może zdjęcia i parametry tego ciągnika?

#13 Share CzarnyBrat1

CzarnyBrat1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 10 maj 2009 - 18:32

Agroplus 310 [opinie] Z tego co mi wiadomo to 310 ma 60 KM a nie 70.

#14 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 10 maj 2009 - 19:29

Agroplus 310 [opinie] bierz tego 4 cyl bez turbo, droższy chyba tylko 4-5 tyś a masz dłuższy ciągnik o około 20 cm a więc stabilniejszy do tura no i lepsza harakterystyka i całe 74km :P
ps. co to znaczy za duży ciągnik (agrofarm :P )!!!! ja rozumiem agrotrona ale agrofarm? he he

#15 Share jankris

jankris

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 637 postów

Napisany 19 maj 2009 - 14:03

Agroplus 310 [opinie] Agroplus 310- 3 cyl turbo 3000cm3 moc 62,5 kM- cena 120-150tys. + Vat

#16 Share klocek

klocek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze

Napisany 23 maj 2009 - 22:31

Agroplus 310 [opinie] niewiem czy hydraulika w df i same jest taka sama, wiem ze w agrotronach jest podbno lepsza, (zywotniejsza)
no i sama marka deutz-fahr sie liczy ,
pomimo to same i df to jest prawie to samo ja bym jednak wybral deutza, niewiem dlaczego ale jakos lubie tą marke

#17 Share Miczu

Miczu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 13 czerwiec 2009 - 09:26

Agroplus 310 [opinie] Witam.
@lutek Agro-Rolnik Śniadowo handluje całą rodziną sdf nie tylko Samem ale i Deutz-em i Lamborghini :P

Pozdrawiam
"Ziemia człowieka wydała
i Ziemia człowieka zje,
ale za to trzeba ją wielbić..."
Piękne słowa ;)

#18 Share jankris

jankris

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 637 postów

Napisany 15 październik 2009 - 12:51

Agroplus 310 [opinie] Widzał go ktoś w Bednarach?

#19 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 16 październik 2009 - 19:05

Agroplus 310 [opinie]

dealer w okolicy handluje akurat SAME, pozatym chyba nie ma za dużej (albo i wcale) różnicy. Silnik taki sam, 3 cylindry. Wyposazenia standardowe plus skrętne błotniki - biore tez z turem, przydatne, rama tura o nie nie zawadza, haki CBM i siedzenie pasazera, reszta standard. Obecna cena to 119 tys brutto, moze cos jeszcze utarguje.

A brałeś do niego obciążniki na przód???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share darek4x4

darek4x4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, motoryzacja, fotografia.

Napisany 17 październik 2009 - 15:28

Agroplus 310 [opinie] Na 11ha to ciągnik 70KM zupełnie wystarczy. Z beczką 3000l bedzie śmigał że aż miło U mnie z 4000 dawał sobie radę C-360-3P, tylko jak jest mokro miała problemy, a r2 wcale jej nie czuje. Pług 3 skibowy zagonowy będzie szedł bez problemu, ale obracalny to będzie dla niego za ciężki(przejżyj forum gdzieś był taki wątek). Co do prasy belującej to powiem Ci z doświadczenia, że znajomy zrobił zestawem C-360-3P + Sokółka ponad 500 belot i w słomie szło bardzo gładko, a w sianokiszonce to nieraz miał problemy, Ale to jest tylko 47KM czyli minimum jakie przewiduje producent prasy.
Temat ładowacza czołowego to temat rzeka u mnie na R2 (74KM) zamontowany jest Tur4 na tylnych kołach zamontowane mam po 3 obciążniki, a gdy pracuję przy belotach czy przy załadunku obornika zaczepiam dodatkowo obciążnik na podnośnik od Tura1. Ten zestaw przy belotach śmiga, że aż miło.
Jeśli chodzi o ciągnik Df, Same czy Lamborghini to według mnie to to samo. Df jest zawsze droższy bo ma lepszą renomę Same jest tańszy od Df ale droższy od Lamborghini oczywiście przy takim samym wyposażeniu. Wybież ten którego diler da Ci lepsze warunki i cenę.
Jeszcze jedna rada pojedż do dilera NewHoland i spytaj o ciągnik T4020 lub T4030 bardzo ciekawy i główna zaleta wysokość poniżej 2,4.

Dodaj odpowiedź