Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki ciągnik o mocy do 115 KM

21 odpowiedzi na ten temat

#1 Share piotrbajka

piotrbajka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 21 styczeń 2011 - 11:46

Jaki ciągnik o mocy do 115 KM witam. planuje zakup nowego ciągnika do mojego gospodarstwa o mocy od 100 do 115 km. rozważałem takie marki jak kubota m108s new holland t6020 massey ferguson 5455 ale takze chcialbym obejrzec cos z casa lub dutza. co sadzicie o tych traktorach? jakie inne marki byście polecili?

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki ciągnik o mocy do 115 KM Dzisiaj, 23:26
  •  

#2 Share Pedro

Pedro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 21 styczeń 2011 - 12:07

Jaki ciągnik o mocy do 115 KM A może John Deere 6330 albo 6430

#3 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem, wędkarstwo

Napisany 21 styczeń 2011 - 12:09

Jaki ciągnik o mocy do 115 KM no wszystkie ciągniki są bardzo dobre, a może coś z DF K/M610, o mocy 119km ;)

#4 Share AllesKamilKlar

AllesKamilKlar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Zainteresowania:Praca w polu....xD
    Dobry film ;o
    fajna gra ;)

Napisany 21 styczeń 2011 - 12:14

Jaki ciągnik o mocy do 115 KM zdecydowanie john deera kup. Premium jest klasą samą w sobie. Ewentualnie case maxxum 115 pro, bardzo fajny ciągnik.
Wspomniałeś o case. W sąsiedniej wsi jest 2 rolników, jeden rzucił się na john deere a drugi na case. John jak mówiłem klasa sama w sobie, a jeśli chodzi o case to ten facet ma dwa. Jednego z uboższym wyposażeniem i ten jest składany w turcji, a 2 podobnej mocy ale w full wypasie prosto z Austrii. Wg niego ten oryginalny z Austrii jest mocniejszy, mniej pali i wygodniejszy ( ma więcej bajerów m.in. komputer i wszystko na ,,dżojstiku" . Także polecam Cie te 2 marki , john i case gdyż moge Cie zapewnić , że dobrze sie spisują.
Tak jak napisał zetorek, wszystkie są bardzo dobre, każdy ma w sobie coś unikalnego. Np massey jest najcichszy ale nie podoba mi sie jego maska. John to siła i moc a case ,,komfortowy rumak". Wg mnie najpiekniejszy ciągnik.

Edytowany przez AllesKamilKlar, 21 styczeń 2011 - 12:26.

#5 Share adamsypniewo

adamsypniewo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 21 styczeń 2011 - 12:24

Jaki ciągnik o mocy do 115 KM df agrotron bardzo dobry ciągnik 112km/4 cylindry bądź 119km/6 cylindrów ;)

#6 Share szark93

szark93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 21 styczeń 2011 - 12:29

Jaki ciągnik o mocy do 115 KM A może coś ze stajni Valtry ? Np. N101

Edytowany przez szark93, 21 styczeń 2011 - 12:29.

#7 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 21 styczeń 2011 - 12:37

Jaki ciągnik o mocy do 115 KM Dziwi mnie fakt ze jak ktos zachwala johna to tak naprawde nie ma konkretnych argumentow tylko to ze to klasa i ze ladny, Piotr a na ile ha on bedzie bo wtedy bedzie wiadomo w jakim stopniu go wykorzytasz.

#8 Share maciek09

maciek09

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 21 styczeń 2011 - 12:41

Jaki ciągnik o mocy do 115 KM Dzisiaj dostalem oferte na John Deere 6430 COMFORT za 73800 Euro brutto.

#9 Share AllesKamilKlar

AllesKamilKlar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
    Dobry film ;o
    fajna gra ;)

Napisany 21 styczeń 2011 - 12:48

Jaki ciągnik o mocy do 115 KM DLaczego Ci sugeruje johna. Otóż mój kuzyn na john deera 6230 premium. miałem przyjemność pracować tym ciągnikiem w transporcie podczas wożenia QQ, orce ( orałem kuzynowi w polu gdy on był na szkoleniu). Ciągnik ma olbrzymią moc, bardzo dobry moment obrotowy, przy obrotach silnika 1800 i pługu kverneland 4x40 można orać bez problemu i szybko, skrzynia power Quad plus chodzi rewelacynie. Sam złożyłem na johna wniosek dlatego Ci polecam.

#10 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1161 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza , produkcja zwierzęca

Napisany 21 styczeń 2011 - 14:43

Jaki ciągnik o mocy do 115 KM John deera 6230 premium rzeczywiście ma ogromną moc całe 100-110KM hehe
Ogromną to ma cene i koszt serwisu :P A co to za pług zagonowy??? a jak obracany to i tak w sam raz do tej mocy. Sam ciągnik napewno jest dobry w to nie wątpie ale bez przesady. A co autora to podaj pare szczegółów max cene, ile ha posiadasz i jaka produkcje prowadzisz bo bez tego ten temat nie ma sensu. Taki zgaduj zgadula.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Theursus3p

Theursus3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo
    Motoryzacja

Napisany 21 styczeń 2011 - 15:05

Jaki ciągnik o mocy do 115 KM Polecam Ciąginiki Deutz Fahr ! A o takiej mocy to można wybrać DF k110 . . .

#12 Share piotrbajka

piotrbajka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 21 styczeń 2011 - 17:19

Jaki ciągnik o mocy do 115 KM to ma byc ciągnik do wszystkiego w sumie jak to w gospodarstwie mleczarskim i do uprawy pola i do belarki kosiarki rozrzutnika ma odciazyc starsze ciagniki ktore posiadam. mam w tej chwili 40ha pola i 20 laki ale z czasem areal sie powiekszy.

kolega ma johna i narzeka ze duzo pali

#13 Share AllesKamilKlar

AllesKamilKlar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
    Dobry film ;o
    fajna gra ;)

Napisany 21 styczeń 2011 - 19:32

Jaki ciągnik o mocy do 115 KM KARGO mówiąc o mocy nie miałem na myśli, że ma 300 koni pod maską , ale to że on ma te 100 koni... Dlaczego o tym mówie- otóż byliśmy nim na hamowni to wskazało 104 konie, a był też same iron stu konny i tak na prawdę miał 90 koników. O pługu wspomniałem żeby wiedział , ze spokojnie ciągnik tej mocy da sobie rade w 4 obrotowej, przyrównując przy tym do starego ursusa 1014 który orał obok 3 obrotową i stękał, a Ty mnie troszkę zjechałeś, że przesadzam. Jeśli moja wypowiedź rzeczywiście wyglądała wyolbrzymiająco to przepraszam.
Co do autora, jeśli chodzi o spalanie to powiem Ci tyle , że Comfort więcej spali od premiuma np. Jeśli chcesz ciągnik oszczędny to weź sobie Fendta ( ale on znowu drogi) lub cos ze stajni SAME-DEUTZ FAHR czy LAMBORGHINI. A może coś z niższej półki np. zetor, pronar czy new holland .

No PIOTRBAJKA widze ,że nasze gospodarstwa idą w tym samym kierunku ( mleko), nawet podobny areał.

#14 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1161 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza , produkcja zwierzęca

Napisany 21 styczeń 2011 - 21:19

Jaki ciągnik o mocy do 115 KM Skoro tak to może pomyśl nad jakąś Valtrą np. N101 zgrabny, zwinny, dobra skrzynia, fajna kabinka, siły tez mu nie brak i dość masywny. Sąsiad ma i nie naprzeka na spalanie i napewno tanszy niz fendt czy JD premium.

#15 Share AllesKamilKlar

AllesKamilKlar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
    Dobry film ;o
    fajna gra ;)

Napisany 22 styczeń 2011 - 11:34

Jaki ciągnik o mocy do 115 KM Weź też pod uwagę serwis. Jaki serwis jest blisko Ciebie. Koło mnie jest jest john i case dlatego wybierałem między tymi dwiema markami. Mowa o Valtrze, była w planach, ale nie ma nigdzie w okolicy przedstawiciela :(

#16 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem, wędkarstwo

Napisany 23 styczeń 2011 - 10:21

Jaki ciągnik o mocy do 115 KM odległość od serwisu i koszty przeglądów też się chyba liczą<_<

#17 Share Pedro

Pedro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 26 styczeń 2011 - 10:04

Jaki ciągnik o mocy do 115 KM AllesKamilKlar jaki dealer case jest koło ciebie

#18 Share Vrykoulakas

Vrykoulakas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Zainteresowania:wszystkim po trochę, komp, bowhunting, nurkowanieitp ;)

Napisany 26 styczeń 2011 - 13:12

Jaki ciągnik o mocy do 115 KM ja się przymierzałem do DF Agrofarm 430 Profiline ale jak wsiadłem w Case Maxxum 110 Multikontroler to się w nim zakochałem ;)
Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

#19 Share luasbrek

luasbrek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 15:04

Jaki ciągnik o mocy do 115 KM ja myślę ze na Twoje gospodarstwo idealny byłby DF agrotron K610 w 119 KM na CR nie dużo spali i bedzie szedl jak przecinak i ewentualnie w wersji peofiline troszkę droższy ale nie bedzie sie chciało wysiadać B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share piotrbajka

piotrbajka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 10 luty 2011 - 21:17

Jaki ciągnik o mocy do 115 KM a co byście bardziej polecali valtre n101 czy df agrotron k420 bo k610 to 6 garków troche szkoda takiego duzego w kosiarce czy belarce ganiac