Skocz do zawartości

Zdjęcie

AKPIL km180- opinie

80 odpowiedzi na ten temat

#21 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 02:24

AKPIL km180- opinie

Co do cen katalogowych a cen u dilera to myśle że pług km180 3*48 bo takim się interesuję będzie kosztował 23-24tys zł. niby sporo ale trzeba pamiętać że akpil jest to samo co v&n który jest o 50% droższy.

Katalogowo 180 hydro 3 skiby jest o 6tys tańszy od odpowiednika Vogel&Noot.Skoro to te same pługi, to skąd ponad 500kg różnicy między nimi?
Podobnie z 4 skibowymi zabezp. śrubowe:
Vogel&Noot M 1000/4 do 48cm na skibę 900kg - ok.36tys
Akpil KM 1803+1 do 48cm na skibę 1280kg - ok.32tys.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
AKPIL km180- opinie Dzisiaj, 02:31
  •  

#22 Share limousine

limousine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 08:35

AKPIL km180- opinie Akpil oszczędza na jakości materiałów i muszą to nadgonić ilością.
Cena KM 180 4+ ok 28 tys brutto.
http://moto.allegro....1417566216.html
Case 5140, NH T5060+MX T8, Zetor 7011, C330, Kramer 412

#23 Share endrius

endrius

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 169 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 09:26

AKPIL km180- opinie I to mnie właśnie zastanawia bo tak wszyscy piszą że to kopia Vogel&Noot , a skąd taka różnica w wadzę, może mają od nich tylko odkładnie, a to co najważniejsze rama i wieżyczka robią sami i z gorszej jakości stali i nadrabiają masą . Ja pamiętam jak mieliśmy kiedyś przyczepę ruską z hamulcem najazdowym to trzeba było 2 osoby żeby podnieść zaczep, a teraz wszystko sie robi z innego rodzaju stali .

#24 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 10:12

AKPIL km180- opinie czy ktoś może wkleić mi fotkę cześć roboczych Akpila z wytłoczonym znaczkiem V&N ? Czy też może jest to kolejna bzdura powtarzana przez dilerów...

#25 Share slawny

slawny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 13:20

AKPIL km180- opinie nie wiem dokladnie jak jest ale wydaje mi sie ze czesci robocze sa takie same jak w v&n ale nie przez niego robione czyli przy zuzyciu oryginalu mozna zalozyc elementy v&n bo beda pasowac, a sprzedawcy wiadomo powiedza tak, zeby dla nich bylo korzystnie, a to ze powiedza czesc prawdy a nie cala prawde to co innego, bo przeciez mowiac ze elementy sa takie same jak w v&n nie sklamia bo ksztalt jest taki sam, gorzej z materialem.

#26 Share endrius

endrius

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 169 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 19:08

AKPIL km180- opinie Dokładnie trochę kitu wciskają tak jak ja dzwoniłem do dealera to mi mówi ,, Panie to jest kopia Vogel&Noota jak bym postawił te dwa pługi koło siebie to by Pan wogóle nie odróżnił ,, ale jak to się mówi dobry bajer to połowa sukcesu .

#27 Share JEDREK

JEDREK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo wkoncu młody farmer:)
    A pasja i hobby maszyny rolnicze.

Napisany 27 styczeń 2011 - 00:07

AKPIL km180- opinie to niejest tak do konca z tym v&n z tego co oglodalem program w tv i bylo o firmie akpil oni wspolpracuja z insytutem w poznaniu wzoruja sie na innych markach ale stale sa polskie i projektowane wpoznaniu po jakis tam testach wiec dokladnie ciezko stwierdzic co to za stal tam jest.
ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

#28 Share Wacek21

Wacek21

Farmer ze śląska

• Members
  • PipPipPip
  • 1845 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Disco Polo :D

Napisany 27 styczeń 2011 - 08:29

AKPIL km180- opinie Kiedys kolega miał pług Sukov zapewniono go, ze na pozespołach Kvernelanda a ciezszy prawie o połowe okazało sie, ze tylko korpusy były ze znaczkiem Kvernelanda. Wiec mysle ze z Akpilem bedzie tak samo :)
Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

#29 Share casejx80

casejx80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 16:31

AKPIL km180- opinie jaq slyszałem z nowu ze 4akpil inaczej pracuje jak 3 z 3 niby sa bardzo duze problemy z ustawieniem a zamierzam kupic agro-factory firmy i co myslic jak widziałem to solibnie zrobiony koles zaorał 100ha i dal sobie rade za miesiac ma byc tak ze nie wiem ale chyba kupimy agrofactory ;)

#30 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 16:40

AKPIL km180- opinie Nie sądze żeby była jakaś różnica w ustawieniu między 3skibowym i 4skibowym. Przecięż to są te same pługi i ustawienia tylko o jeden więcej korpus.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 17:10

AKPIL km180- opinie

czy ktoś może wkleić mi fotkę cześć roboczych Akpila z wytłoczonym znaczkiem V&N ? Czy też może jest to kolejna bzdura powtarzana przez dilerów...

Masz racje to jest bzdura powtarzana przez dilerów że Akpil to to samo co V&N , w najlepszym wypadku to akpil robi pługi na licencji V&N i nic więcej.
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#32 Share Rolnik1111

Rolnik1111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 09:26

AKPIL km180- opinie Tu można zobaczyć jak pracują te pługi:

#33 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 721 postów

Napisany 08 marzec 2012 - 18:09

AKPIL km180- opinie Witam, zamierzam zamówić pług tej firmy. KM 180. Jak narazie słyszałem dobre słowa o tej marce. Czy ma ktoś takie pługi w posiadaniu? Do ciągnika 140KM to wybrać 4 czy 4+1? Chyba też jest kilka rodzaji kół podporowych i które by były najlepsze? Pozdrawiam.

#34 Share marcin862

marcin862

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 16 marzec 2012 - 23:47

AKPIL km180- opinie witam koledzy.kupilem pług akpila km80 i mam takie pytanie:bezpieczniki to maja nacięcia czy sa to normalne śruby M16*80 10.9?z góry dziękuje i pozdrawiam

#35 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 18 marzec 2012 - 10:32

AKPIL km180- opinie

Witam, zamierzam zamówić pług tej firmy. KM 180. Jak narazie słyszałem dobre słowa o tej marce. Czy ma ktoś takie pługi w posiadaniu? Do ciągnika 140KM to wybrać 4 czy 4+1? Chyba też jest kilka rodzaji kół podporowych i które by były najlepsze? Pozdrawiam.

Kolego jak go zamówisz to powiedz jaką cene udało Ci się wynegocjować bo ja też będe go kupował jak rozpatrzą mój wniosek.

#36 Share Jacooo

Jacooo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 11 kwiecień 2012 - 16:55

AKPIL km180- opinie A jeśli mielibyście wybrać między unia a akpilem to która według was jest lepszą firma. Ma bardziej trwalsze wykonanie materiał i farbe i dlaczego.

Klub Posiadaczy Kumurunów

#37 Share marceluswales

marceluswales

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 04 lipiec 2012 - 23:02

AKPIL km180- opinie jesli moge dorzucic swoje 5gr.
w tym roku stanolem przed dylematem kupna pluga. nowy czy uzywany polski czy zagraniczny...posprawdzeniu wielu ogloszen i obdzwonieniu dilerow celem zorientowania sie w kosztach jakie nalezy poniesc w przyszlosci na naprawy i czesci zdecydowalem sie na plug akpil km 180. przed ta decyzja odwiedzilem czloiweka ktory takowy plug uzytkuje 2sezon zaoral nim ok 100ha. jedynie dluta nalezalo by wymienic. korpusy sa voogel noota przez co plug ladnie kryje. podobny tylko voogel noota jest ok 20 tys wiecej a skoro jie widac roznicy to poco przeplacac. ja do 150 konnego ciagnika wziolem 4skibowy ale jesli bedzie mial za lekko dokupue piata skibe.
unii nie polecam...

#38 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 05 lipiec 2012 - 10:34

AKPIL km180- opinie Kolego a mogę wiedzieć ile zapłaciłeś? Ja też będę kupował km180 na kołku tylko że 3skibowy.

#39 Share marceluswales

marceluswales

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 05 lipiec 2012 - 17:17

AKPIL km180- opinie kolego za 4+ zaplacilem 32300 czas realizacji od 4 do 6 tygodni...ale nie wiem jak sprawa stoji z 3 skibowymi. ja kupilem w Kutnie.dokupienie 5 skiby to koszt ok 5 tys zlotych i tyle samo gdybym chcial kolo transportowe.w tej samej cenie mozesz kupic voogel noota 3+1 tyle ze na mniejszej ramie i tam ta moc ciagnikzalecana jest chyba do 110 koni. mozesz zadzwonic bezposrednio do przedstawiciela voogel noota . wpisz sobie voogel noot pl i wejdz w zakladke promocje...
mam juz jedna maszyne z akpila brone talezowa V4 3,15 m i z niej tez jestem zadowolony. moze jak ktos ma z 200 hektarow albo wiecej to moze szukac plugow po 100 tys ale na moje 20 to sprzet na lata. gdy bede o niego dbal i kupowa oryginalne czesci tzn dluta z voogel noota a nie jakies podrobki...
czlowiek z ktorym rozmawialem powiedzial ze pierwszymi dlutami zaoral 50 ha a gdy kupil podrbki to juz tylko 20.
kontaktowalem sie z voogel nootem w polsce i nie ma zadnego probkemu zeby bezposrednio u nich zamawiac czesci. sa wstanie wyslac kurierem wiec jest ta pewnosc ze nie beda jakies hand made.
pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 05 lipiec 2012 - 19:32

AKPIL km180- opinie Widzę że kolega z moich stron. Gdzie kupowałeś w agrohandlu czy w agromie? To myślałem że troche tańsze są... A brałeś coś dodatkowego do tego pługa np. przedpuszki lub kroje?