Skocz do zawartości

Zdjęcie

FarmTrack 555DT dotarcie

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Midlum

Midlum

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 20 styczeń 2011 - 21:37

FarmTrack 555DT dotarcie Witam wszystkich forumowiczów. Ja mam do Was zapytanie bo Wy siedzicie w temacie. Moja firma właśnie zakupiła ciągnik taki jak w temacie, nowy oczywiście. Ma zastąpić w służbie starego Fergusona. Było kolorowo dopóki ktoś tam stwierdził, że FT jest nowy i musi się dotrzeć i nie wolno narazie podczepił Mu lemiesza aby odśnieżać. Czy takie nowe maszyny nie są docierane już w fabryce? Jak to wygląda, bo aż żal Mnie ściska, że będę musiał odśnieżać osiedle starym trupem, gdzie w kabinie niewygodnie i totalnie zimno, a nowy sprzęt będzie stał w garażu. Proszę o opinie. Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
FarmTrack 555DT dotarcie Dzisiaj, 13:32
  •  

#2 Share tiger3952

tiger3952

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 20 styczeń 2011 - 21:54

FarmTrack 555DT dotarcie Moim zdaniem możesz śmiało odśnieżać. Przecież odśnieżanie nie jest ciężką pracą dla ciągnika, a przy tym będziesz go sobie dobrze docierał. Do 100 mth to go oszczędzaj a potem może już normalnie pracować ze wszystkimi maszynami.

#3 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 20 styczeń 2011 - 22:03

FarmTrack 555DT dotarcie to jak ma się dotrzeć jak nic nie wolno mu podczepić,czas go nie dotrze.przecież do nowego ciągnika dołączyli instrukcję obsługi-OKRES DOCIERANIA(taki dział),i w tym okresie można robić wszystko z ograniczeniami co do obciążenia i wartości obrotowej.po ludzku mówiąc,najlepiej:3/4 obciążenia,3/4 prędkości,i zwracać szczególną uwagę na obsługę codzienną(odkręcanie śrub,płyny,oleje itp.),największym błędem jest docieranie ciągnika na biegu jałowym,ważne podczas docierania jest to aby wszystkie podzespoły pracowały lecz nie pod znamionowym obciążeniem.kto podpisywał odbiór?ten kto podpisał to jest poinstruowany(bynajmniej według warunków gwarancji).

#4 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 20 styczeń 2011 - 23:00

FarmTrack 555DT dotarcie co za głupi to stwierdzil ze musi stac w garażu , podpinaj do pluga i odsniezaj i nie bój sie o nic , praca w plugu nie jest cięzka bardzo to znakomicie sie dotrze każdy podzespół tego ciągnika , a w firmie powiedz ze takie jest najlepsze dociaranie a nie stanie w garażu
www.agromarchobrzany.pl.tl

#5 Share UrsusByczaSila

UrsusByczaSila

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 20 styczeń 2011 - 23:58

FarmTrack 555DT dotarcie bez szalenstw mozesz smialo podczepiac; u mnie ciagniki po remontach przez pierwsze 20-30mtg chodza np z; siewnikiem, bronami, przedszasaczem, zgrabiarką - byleby nie przeciazac- lecz w jakiejs ksiazce wyczytalem ze podczas docierania nie wolno silnikowi dawac zbyt malych obciazen bo sie zamula

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share bodziokoks

bodziokoks

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 26 maj 2011 - 20:01

FarmTrack 555DT dotarcie traktory farmtac są dotarte 70% a resze już ty musisz dotrzeć ja tam woziłem bele na niedotarciu i jest ok B)

#7 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1473 postów

Napisany 27 maj 2011 - 08:50

FarmTrack 555DT dotarcie Ja mam od zimy FT i co czytałem instrukcję unikać długiej pracy na wolnych i maksymalnych obrotach co zrozumiałem tak pisze użytkować normalnie to nie czasy naszych 60 tek co do 50 mtg nic nie wolno podczepiać było do podnośnika

#8 Share sledziu1995

sledziu1995

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 29 maj 2011 - 19:59

FarmTrack 555DT dotarcie Może trochę nie do końca na temat ale sąsiad kupił nh t6080 i dotarł go w niecaly tydzień (100mth) przy rozrzutniku t088 i agregacie 5.5m agromasz, a jak ju dotarł to pierwsze dni robił w pługu unia tur 5 na resorach i beczce joskin 10000l. a to obciążenie jest niemałe nawet na 160kucy.
KPZ "Zetor Team"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Adatan

Adatan

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja i rolnictwo

Napisany 23 lipiec 2011 - 18:00

FarmTrack 555DT dotarcie witam,
ja kupiłem w tym roku nowego Farmtraca 555dt.i jusz nim orałem 2 skibowym pługem,siałem,ciagnoł przyczepe z drzewem,talerzowałem nim.a co z tym pługem to podczep go i jedz odsniezaj. B)

ale jak on ma sie dotrzec jak bedzie stal tylko w garazu :huh: