Zaloguj się, aby obserwować  
Fredri

Kombajn do 3m heder?

Polecane posty

Fredri    0

Planuje w te zimę wymienić kombajn. Jaki polecicie do 3m najlepiej z siedzeniem na środku do 30 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

ja mam JD 330 - zabiera 2,60 - troszkę mało ale dla mnie wystarcza. U mnie kosi ok 30 ha i jeszcze po sąsiadach troszkę. Mały, zwinny, bezawaryjny. Najprawdopodobniej ostatni sezon u mnie bo z roku na rok pola przybywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf255    0

Bizon sampo ma chyba coś 3,20 , ale to nie ważne znam gościa który ma takiego i chodzi jak marzenie, ewentualnie claas merkator lub senator


NIE ODPOWIADAM NA GG!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2
zorak a na co go wymienisz?

bardzo mi się podoba Kiza JD 975, już od dawna na takiego choruje :rolleyes: a jak nie 975 to Fortschritt MDW 514 - taki jak ma Jażdżyk w Wojcieszowie - powinieneś kojażyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmos    3

No znam. A to planujesz już duże maszynki nabyć. To żniwa w 2 dni zrobisz :rolleyes:


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pejus94    1

czemu taki mały może bizona ZO50 też ma mały cheder


W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz1515    2
czemu taki mały może bizona ZO50 też ma mały cheder

 

jak juz to bizon zo50 ma heder 4.2 metry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetmen    1

ja polecam claasa mercatora. super maszynka.


John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ARTI2019
      Przymierzam się do zakupu xp31, na co szczególnie zwrócić uwagę? i jakie opinie macie o tych kombajnach, przesiadka będzie z bizona więc pewnie spory przeskok natomiast zastanawia mnie awaryjność głównie na forach najwięcej tematów awaryjności jest o elektronice? głupi nie jestem proste tematy sam ogarnę natomiast co z sterownikami itd? 
      jak awaryjność podsiewaczy? też coś słyszałem żeby uważać i ogólny komentarz użytkownika potrzebny  
            Cytuj   Edytuj
    • Przez Thorod
      Witam, mógłby ktoś wytłumaczyć czym się różnią oba komputery w serii lexion 400? (98r). Co jest lepszym wyborem, jak z awaryjnością tych serii?
    • Przez Qbszon
      Zastanawiamy się nad kupnem kombajnu bizon odpada zastanawialiśmy sie nad jakimś claasem dominatorem jaki byscie mogli polecić na 60 ha?
    • Przez Cezar81
      Witam kolegów. Martwi mnie dziwny odgłos w trakcie jazdy lexion 420 ale tylko powyżej 20km/h zastanawiam się czy to coś w skrzyni czy zwolnice ... Spotkał się ktoś z czymś takim... Dodam że zmiana biegów bez jakichkolwiek zgrzytów a stany oleju prawidłowe 
    • Gość
      Przez Gość
      Planuję zakup kombajnu na 90ha głównie zboża w grę wchodzą wszystkie marki. Proszę o opinię na temat tych kombajnów. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj