Skocz do zawartości

Zdjęcie

T-25 i owijarka

33 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Buncol

Buncol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 19 styczeń 2011 - 19:35

T-25 i owijarka Moja 60tka dosyć szybko opuszcza i raz jak u kolegi owijałem. Jak opuściłem owijarkę do samego spodu, to mało z siedzenia nie spadłem taki był hałas:D
Dziękuje wszystkim za rady :D Oby do pierwszego koszenia i rusek , będzie kręcił belki ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
T-25 i owijarka Dzisiaj, 09:40
  •  

#22 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 19 styczeń 2011 - 20:29

T-25 i owijarka Wow to niezły szmelc kolegam iał jakmu tak popękały. Ja trolla targałem, zgrabiarke karuzelową. Masa 400 kg a najwiekszy ciężar na tyle i ciagnika o dziwo nie rzucało nic sie nie ugięło ani nie pękło
Mój Wladimirec podbija świat

#23 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 20 styczeń 2011 - 16:41

T-25 i owijarka "Jedna jaskółka wiosny nie czyni",Nie którzy większe ciężary dźwigają i jest ok to dlaczego u ciebie by się gięły.

#24 Share Geo

Geo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 549 postów
  • Zainteresowania:Ciekawostki naukowe i nie tylko

Napisany 21 styczeń 2012 - 03:34

T-25 i owijarka Ja już chyba z 15 lat co roku koszę trawę kosiarką rotacyjną tym samym T-25 i jak do tej pory nic się nie urwało pomimo tego, że kosiarka waży około 360 kg do tego na jakim ramieniu. W czasie jazdy na wertepach co prawda potrafi na chwile unieść przód, ale daje radę. Mam tylko założone 2 dodatkowe obciążniki z przodu (razem 6) i zalewam pełen bak paliwa. Trzeba pamiętać o mocowaniu łącznika górnego - nie można dopuścić żeby traktor pracował z poluzowanymi śrubami albo zerwanymi zawleczkami na bolcu a będzie ok. W końcu podnośnik jest tak obliczony, że nie podniesie więcej niż może.

#25 Share tommy83

tommy83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 21 styczeń 2012 - 08:03

T-25 i owijarka Ja 4 lata owijam i nic mi nie pękło a rusek stary z 1978 roku ;)

#26 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 21 styczeń 2012 - 20:17

T-25 i owijarka Ale na oryginalnej pompie szybkość owijania jest w miarę porównywalna do c-360? Czy trzeba pompę tę mocniejszą założyć lepiej i będzie szybciej kręcił.
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#27 Share marekjsp

marekjsp

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 03 luty 2012 - 19:10

T-25 i owijarka

To co ty masz za przeproszeniem za szrot w takim razie? I ile taka owijarka waży

sama owijarka może ważyć od 450 kg do 550 kg a rusant spokojnie da rade w niej ja w tym roku owinołem władkiem parenaście balotów bo wujka ferdek był zajęty to t 25 owijał i dawał rade tak więc zaczepiaj i owijaj :D
KPK Kumurun Team -Sekcja Organizcyjna

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share Stach42

Stach42

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 09:13

T-25 i owijarka Witam!
Panowie przymierzam się właśnie do założenia tych wyjść hydraulicznych we Władku bo też chciałbym go wypróbować w owijarce.Tylko jak to zrobić szybko i sprawnie?Pomóżcie!!!Może jakieś zdjęcie jak to ma wyglądać.Mam 1 wyjście zaślepione po prawej stronie z tyłu poniżej wlewu do zbiornika oleju.A co z drugim czy jest takie wyprowadzone,czy trzeba ten powrót jakoś pokombinować?Piszecie ze owijacie bele więc macie to porobione.Może ktoś podeśle mi jakieś fotki będę bardzo wdzięczny.Mój e-mail:stachwyt@gmail.com
Pozdrawiam z Bieszczad.

#29 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 16 sierpień 2012 - 09:24

T-25 i owijarka Drugie wyjście tez jest , po lewej stronie poszukaj a znajdziesz , jest troche bardziej schowane :)

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#30 Share Stach42

Stach42

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 18 sierpień 2012 - 13:22

T-25 i owijarka Rzeczywiście szukajcie a znajdziecie-jest skubany schowany bardziej pod podłogą.Mam kabinę więc dobrze nie było widać ale teraz już ok.Dzięki Razor275.Władek jest moc!!!! :D

#31 Share Domino788

Domino788

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 22 grudzień 2012 - 20:28

T-25 i owijarka Wstawcie jakies zdjecie dokladne tego 2 wyjscia bo nie moge znalesc lyb na e mail : domino788@interia.pl

#32 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 23 grudzień 2012 - 16:02

T-25 i owijarka Jedno wyjście jest po prawej stronie pod zwolnicą widać je od tyłu a drugie jest bardziej ukryte trzeba zdjąć podłogę i jest zaraz za obudową lewarka zmiany biegów tam się kończy tak jest chyba w wersji bez kabiny chodź nie wiem czy tylko. Z kabiną jedno wyjście kończy się zaślepką zaraz przy rozdzielaczu rurka jest lekko zagięta a druga nie wiem być może tak jak wcześniej czyli koło lewarka. Łatwo znaleźć a podłągę i tak raczej trzeba ściągnąć jak się chce rurki wyrzucić a elastyczne założyć lub dosztukować do rurki.
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#33 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 23 grudzień 2012 - 17:55

T-25 i owijarka Domin zacznijmy od tego z którego roku masz Władka?Będzie łatwiej podpowiedzieć.

Edytowany przez Piotruniu25, 23 grudzień 2012 - 17:55.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34 Share Domino788

Domino788

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 23 grudzień 2012 - 22:17

T-25 i owijarka Rok to 84 z kabina dorabiana :)

Edytowany przez Domino788, 23 grudzień 2012 - 22:24.