Skocz do zawartości

Zdjęcie

brony 3 rokladane hydraulicznie jak i gdzie umieścić siłownik?????

15 odpowiedzi na ten temat

#1 Share fafus172

fafus172

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, maszyny rolnicze

Napisany 18 styczeń 2011 - 22:36

brony 3 rokladane hydraulicznie jak i gdzie umieścić siłownik????? brony 3 rozkladane hydraulicznie jak i gdzie umiescic siłownik?????
najlepiej prosze zdjecia lub rysunki..........

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
brony 3 rokladane hydraulicznie jak i gdzie umieścić siłownik????? Dzisiaj, 23:19
  •  

#2 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 18 styczeń 2011 - 22:42

brony 3 rokladane hydraulicznie jak i gdzie umieścić siłownik????? Trójki składane?? Po co?/

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3 Share Darkos795

Darkos795

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów

Napisany 18 styczeń 2011 - 23:04

brony 3 rokladane hydraulicznie jak i gdzie umieścić siłownik????? Ja też jak żyje trójek składanych nie widziałem...

#4 Share Macius

Macius

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 646 postów
  • Zainteresowania:WINO KOBIETY I ŚPIEW

Napisany 18 styczeń 2011 - 23:23

brony 3 rokladane hydraulicznie jak i gdzie umieścić siłownik????? Ile trójka metrów szerokości ma ?? 3 metry max to nie musisz ich robić składanych chyba że masz większe

#5 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 18 styczeń 2011 - 23:29

brony 3 rokladane hydraulicznie jak i gdzie umieścić siłownik????? Ja mam 4m i nie składane.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#6 Share Fergusson3070

Fergusson3070

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów
  • Zainteresowania:informatyka , Romety oraz oczywiście rolnictwo

Napisany 18 styczeń 2011 - 23:30

brony 3 rokladane hydraulicznie jak i gdzie umieścić siłownik????? Ja z 5 rozłożonymi na krótkich odcinkach jeździłem

#7 Share Denison

Denison

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roslinna , mechanizacja rolnictwa maszyny i urządzenia do produkcji roślinnej , hodowla koni.

Napisany 18 styczeń 2011 - 23:31

brony 3 rokladane hydraulicznie jak i gdzie umieścić siłownik????? Piątki składane hydraulicznie owszem dobry pomysł ale trójki ??
" Zapamiętaj ... miedza to święta rzecz ... i naucz sie tego bo inaczej znów cie kosa naucze ... "

Sprzedam siano zbelowane, magazynowane pod dachem. TANIO!!! Wiecej informacji udzielę przez prywatne wiadomosci.

#8 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 18 styczeń 2011 - 23:35

brony 3 rokladane hydraulicznie jak i gdzie umieścić siłownik?????

Ja z 5 rozłożonymi na krótkich odcinkach jeździłem

Znajomy 2 lata temu robił nowo ramę do 5 i zrobił na sztywną. Co prawda on nie jeździ po drogach publicznych nimi no ale 5m to tak samo jak kombajnem jechać wiec przejedzie.

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
brony 3 rokladane hydraulicznie jak i gdzie umieścić siłownik????? Dzisiaj, 23:19
  •  

#9 Share Senator

Senator

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 506 postów

Napisany 19 styczeń 2011 - 09:46

brony 3 rokladane hydraulicznie jak i gdzie umieścić siłownik????? U mnie też były 5 polowe na sztywno i się jeździło po drogach, ale teraz przerobiliśmy na składanie mechaniczne tzn przekładnia z korbą i linka nawijana na bęben ;)

Co do 3 polowych to się mija z celem taki zabieg, chyba że brony są dużo szersze niż 1 m każda. Sąsiad ma 4 takie co mają po 1,2 m ;)

#10 Share Damianoss123

Damianoss123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki Ursus, remonty

Napisany 19 styczeń 2011 - 10:06

brony 3 rokladane hydraulicznie jak i gdzie umieścić siłownik????? A weźcie mi powiedzcie czy można przerobić brony sztywne 3 na 4 składane, czy ktoś takie coś robił bo chciałem tak zrobić, bym mógł jechać głęboką drogą no i szerzej by było :) Pozdro

#11 Share jendrek

jendrek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 19 styczeń 2011 - 11:09

brony 3 rokladane hydraulicznie jak i gdzie umieścić siłownik????? A co wy się tak dziwicie, jak kolega chce mieć składane to niech ma, jego sprawa :D

#12 Share pawel131

pawel131

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów

Napisany 19 styczeń 2011 - 13:21

brony 3 rokladane hydraulicznie jak i gdzie umieścić siłownik????? Ja mam zamiar zrobić brony 7 hydraulicznie składane na taki wzór http://moto.allegro....1412355262.html Będą dobrze bronować po górzystych terenach?

#13 Share fafus172

fafus172

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, maszyny rolnicze

Napisany 19 styczeń 2011 - 19:34

brony 3 rokladane hydraulicznie jak i gdzie umieścić siłownik????? Po prostu tak sobie pomyślałem ze zrobię sobie trojki składane hydraulicznie bo mi się to spodobało

#14 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 19 styczeń 2011 - 19:54

brony 3 rokladane hydraulicznie jak i gdzie umieścić siłownik????? Jak chcesz to zrób ale to nie ma uzasadnienia żadnego.

bullet_black.png

#15 Share Macius

Macius

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 646 postów
  • Zainteresowania:WINO KOBIETY I ŚPIEW

Napisany 19 styczeń 2011 - 23:02

brony 3 rokladane hydraulicznie jak i gdzie umieścić siłownik????? No ale żeby Ci powiedzieć gdzie umieścić te siłowniki musiał byś zdjęcie tej ramy od bron nam pokazać bo bez tego ciężko powiedzieć gdzie by było najlepiej:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16 Share Senator

Senator

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 506 postów

Napisany 20 styczeń 2011 - 10:10

brony 3 rokladane hydraulicznie jak i gdzie umieścić siłownik????? Tak jak napisał @Macius, zapodaj zdjęcia ramy to coś się wymyśli jeśli już tak bardzo Ci zależy na trójkach składanych, choć ja w pełni podzielam zdanie Andrzeja :)

Edytowany przez Senator, 20 styczeń 2011 - 10:10.