Kowalus00

Kabina T-25

Polecane posty

damianmmmm    1

Witam kolegów AF. Szukam oryginalnej (kanciatej) kabiny od T-25, jeśli ktoś by miał na sprzedaż to bym chętnie kupił, szukałem a allegro i AG Dolnośląskiej ale nie ma nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentos223    209

Ciężko będzie z oryginalną, a może jakaś inna podpasuje?? ja też jestem na etapie szukania kabiny do władka ale te oryginalne jakoś mi się nie podobają :):)


Naprawa ciągników i maszyn rolniczych , przeróbki, malowanie, tulejowanie przednich osi, klejenie rozmrożonych bloków itp. PODKARPACIE tel. 721141104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianmmmm    1

Kiedyś jak mi nie była potrzebna to oglądałem i gość miał około 6 szt tych kabin do T25, wiadomo zdezelowane trochę ale po 600zł były, a teraz ni w ząb nie idzie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

zależy możesz gdzieś poszukać w necie lub na szrocie nieraz są


Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boro    0

Witam panowie interesują mnie wymiary kabiny do t-25 bardzo bym prosił jak by mi ktoś podał tak mniej więcej jaka ma wysokość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianmmmm    1

wiem że to badziew i nie patrze nawet na nie. Interesuje mnie konkretnie oryginał, wiosną były jeszcze na allegro w cenie od 600 do 1000zł w zależności od stanu, a teraz nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sianokos12    388

Czy zakładał ktoś już głośniki w t-25 ? jak tak to czy można to zrobić samemu czy trzeba brać jakiegoś elektryka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1820

Czy to T-25 czy jakiś inny ciągnik to nie ma różnicy, ciagniesz przewody od radia podpinasz głośniki i cieszysz sie muzuką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Elektryka to raczej nie potrzeba. Jak masz rozpiskę kabli na radiu to już masz problem z głowy jeśli nie to wstaw zdjęcie kabli wychodzących z radia to pomożemy :) A najlepiej pytaj w tym temacie: http://www.agrofoto....ka/page__st__80

Edytowano przez klama

KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

Będzie słychać dobrze wkońcu władek jest w miarę "wygłuszony" np. w porównaniu do c-360


"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba1221    12

U mnie szyby na tyle nie ma, a dobrze słychać, proponuje zrobic taka półkę jak u mnie , fota w galeri, wtedy glosniki masz blisko uszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo707    21

Niedawno znajomy kupił władka z oryginalną kabiną. Zdjął kabinkę wymalował i stwierdził że ją sprzeda bo traktor czasami będzie w lesie i tylko będzie zawadzać. Sprzedał kompletną za 700zł. Teraz pluje sobie w brodę co go podkusiło sprzedawać :lol:


c20xe- to 150 powodów do bezczelności na szosie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3161

Ja jak będę zmieniał to też będę chciał kupić oryginał ale znaleźć ją to jest trudno czasem się zdarzają w anonsach ale po 2 tyś. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentos223    209

Jest jedna na allegro kabina oryginalna za 700 zł 2 szyb brakuje

 

W komisie w Librantowej i w Łapczycy ma pełno kabin od 500 do 1000 zł :)


Naprawa ciągników i maszyn rolniczych , przeróbki, malowanie, tulejowanie przednich osi, klejenie rozmrożonych bloków itp. PODKARPACIE tel. 721141104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzigit    1

Może kabina od 330 to badziew ale wierz mi przynajmniej na głowę się nie leje i masz szyby do koła. Do mojej wersji władka tylko kabina od 330 pasuje nie założył bym już tej wysokiej ruskiej.

Oryginalna kabina jak ktoś o nią zadbał to podobno była bardzo komfortowa. Obicia tapicerką, wentylacja, lampka nawet była.

Wadą ich była nie otwierająca się szyba tylna ale chyba to poprawili później.

Sam bardzo bym chciał mieć takiego władka młodego z taką kabinką ale koniecznie z rewersem.

Ale sądzę że dostanie samej takiej kabiny to jest duży koszt i co jeszcze to wiąże się z przeróbkami w moim to pozostaje wymienić ciągnik a tego z kolei nie chcę zrobić no i weź tu człowieku znajdź kompromis :)


POWER IS BACK
POWER IS MTZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3161

@dzigit co za problem sprzedajesz swojego i kupujesz młodszego,no chyba ze ci chodzi o sentyment do tego ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentos223    209

Ja na wiosnę właśnie będę kupował kabinkę do władzia bo w zimie jak odśnieżam to masakra jest :rolleyes::) Za 600 zł opłaca się wziąć i doprowadzić do normalnego stanu użytkowego.Jak się okazało mój miał kabinę bo nad pompą hydrauliczną jest ten przełącznik do ogrzewania ale na komisie zdemontowali bo zawsze dodatkowa kasa jest dla nich jak osobno sprzedadzą ;[ ;[ ;[

Edytowano przez Mentos223

Naprawa ciągników i maszyn rolniczych , przeróbki, malowanie, tulejowanie przednich osi, klejenie rozmrożonych bloków itp. PODKARPACIE tel. 721141104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dexter170
      Witam, wymieniłem głowice bo zawory latały już w tulejach i mam teraz problem bo oczywiście chińczyki zrobili źle odwiert pod śrubę smarowania i była za płytka przez co wyrwałem gwint. Są na rynku śruby M14 więc przegwintowałem, zamontowałem i działa. Nie bawiłem się w wymianę tuleji bo się naczytałem że powszechnie dostępne są kijowe.
      Martwi mnie tylko smarowanie czy nie za bardzo zablokowałem kanał oleju, tzn dźwigienki są smarowane, olej leci, ale sprężyny suche, oleju może kropla czy dwie pod nimi reszta spływa a tuleje wystają przecież ok 2cm nad poziom głowicy. To jest w porządku czy mam się martwić?
      Ciśnienie normalne 3,5 na zimnym i 2,5 przy 80. Nie chcę żeby te nowe zawory się zatarły jak pojadę w pole.
    • Przez Tomaszzt25
      lv_0_20231215164649.mp4 Witam Aktualnie mam stomile 11.2-28 i chciałbym kupić większe opony ze względu na to że t25 często wyjeżdża w trasy.
      I moje pytanie brzmi co wybrać? 12.4-28 czy 13.6-28.
      Ciągnie rotacyjną,zgrabiarke,kopaczkę, rozsiewacz nawozu,a rzadziej pług,poznaniaka i kultywator
       
       
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj