Kowalus00

Kabina T-25

Polecane posty

Eliasz    0

Chodzi ci o sam fotel czy tez o całą reszte??

Oczywiście że wszystko prócz fotela bo go kupie w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktarysta    1

zrób sobie wszystko sam łącznie z fotelem ja w swoim mam dwu centymetrowym gąbkę obitą sztuczną skórka fotel amortyzowany (amortyzatory od komara) i mam komfort jak w mercedesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dare0x    1

To proste tylko czasochłonne i troszkę budżetowe , kupujesz parę metrów'2 dermy i docinasz, dajesz na klej i jazda .


---->> Władymirec, nie ma to jak mieć wschód pod domem <<----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Koszt to nie powinien być duży 4 sprężyny 4 dłużesze zroby ewentualnei jakies podkładki w 100 napewno zmieścisz się


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boro    0

Witam.Chciałem się dowiedzieć jakie rozmiary ma kabina w T-25?bo mam plany sobie kupić a nie wiem czy mi wejdzie do garażu.Proszę o szybka odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba12345    0

Witam serdecznie jestem tu nowicjuszem... lecz proszę o pomoc. Nigdzie nie mogę znaleźć tylnej ramy i tylnej szyby do kabiny t-25. Zna ktoś może z was kogoś kto ma sprzedaż taką część albo sami posiadacie na sprzedaż??? Za pomoc bardzo dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Jak miałem problem z szybą to robiłem szablon z pleksy i dawałem do sklepu.Po3 tygodniach była.Poszukaj na allegro firm które handlują częściami do mtz i się spytaj o szybę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba12345    0

Oryginalną od T-25. We wszystkich sklepach pytałem z częściami do ciągników i nigdzie niema czegoś takiego co mi doradzacie niejestem jakimś zawodowym spawaczem żeby to samemu u spawać więc to raczej nie wchodzi w role

;) w rachube wchodzi szyba i rama uszczelkę od szyby mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jedz gdzieś gdzie majo szyby i ci dotną na wymiar. Ja tak już robiłem kilka razy. Tylko dokładnie wymiary pobierz.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba12345    0

no to akurat wiem to jest nieduży problem chodzi mi głównie o ramę tej tylnej szyby to jest mój największy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

w Tucholi widziałem ze szyby mają bardzo duży wybór. też musze tylną kupić :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Przejdź się po sąsiadach co maja Władki z kabinami i przyjrzyj się jak jest zrobiona rama tylnej szyby, albo stwórz coś na własny sposób z kątownika i spróbuj czego od razu przekreślasz swoje możliwości.

Po szybę to do szklarza. zawozisz mu ramę i sam docina.

Tylko szyba podwójna z folią w środku, jest trochę ciężka i gruba ale za to mocna. Cena około 83zł za m2.

A szybę szklarz może obsadzić na klej, taki w tubie jak silikon(czarny), dobrze uszczelnia i trzyma szybę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba12345    0

Jeśli ktoś z was zna sie bardzo dobrze na spawaniu i mógłby uspawać coś takiego bardzo bym prosił o napisanie oczywiście praca była by nie za darmo. Niestety umnie na wiosce każdy z T-25 ma zdięte kabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Pod koniec października była na allegro szyba do władimirca, sprzedawał i nie sprzedał Laszlo781

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek82    0

2 lata temu kupowałem tą szybę i bez problemu dostałem w Rzeszowie w agromie, tak samo 2 miesiące temu rozbiłem tą małą z tyłu za siedzeniem i też była w agromie. Ramę bedziesz miał problem dostać jeśli nie dasz rady sam jej zrobić to zleć to u siebie na miejscu komuś, napewno jest ktoś na wsi kto da rade taką ramę pospawać bo to żadna filozofia.Skąd jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dexter170
      Witam, wymieniłem głowice bo zawory latały już w tulejach i mam teraz problem bo oczywiście chińczyki zrobili źle odwiert pod śrubę smarowania i była za płytka przez co wyrwałem gwint. Są na rynku śruby M14 więc przegwintowałem, zamontowałem i działa. Nie bawiłem się w wymianę tuleji bo się naczytałem że powszechnie dostępne są kijowe.
      Martwi mnie tylko smarowanie czy nie za bardzo zablokowałem kanał oleju, tzn dźwigienki są smarowane, olej leci, ale sprężyny suche, oleju może kropla czy dwie pod nimi reszta spływa a tuleje wystają przecież ok 2cm nad poziom głowicy. To jest w porządku czy mam się martwić?
      Ciśnienie normalne 3,5 na zimnym i 2,5 przy 80. Nie chcę żeby te nowe zawory się zatarły jak pojadę w pole.
    • Przez Tomaszzt25
      lv_0_20231215164649.mp4 Witam Aktualnie mam stomile 11.2-28 i chciałbym kupić większe opony ze względu na to że t25 często wyjeżdża w trasy.
      I moje pytanie brzmi co wybrać? 12.4-28 czy 13.6-28.
      Ciągnie rotacyjną,zgrabiarke,kopaczkę, rozsiewacz nawozu,a rzadziej pług,poznaniaka i kultywator
       
       
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj