Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kabina T-25

238 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Kowalus00

Kowalus00

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 25 sierpień 2007 - 07:39

Kabina T-25 A wiec witam wszyskich jestem nowy. Posiadam Władymirca T25 bez kabiny:/ Chciał bym kupic kabine i moje pytanie jest takie czy do władzia podejdzie "buda" z c-330? bo widziałem nowe bardzo ładne.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kabina T-25 Dzisiaj, 12:19
  •  

#2 Share samo

samo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:konie i jeżdziectwo

Napisany 25 sierpień 2007 - 09:34

Kabina T-25 w co wątpie żeby taka pasowała. musiałbyś ją przerabiać. "KOJA" produkuje kabiny do rusków.

#3 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 25 sierpień 2007 - 15:00

Kabina T-25 Ja znalazłem ogłoszenie w Topagrar i zadzwoniłem to gościu powiedział że kabina kosztuje 2,5 tyś. Ma 2 drzwi, otwierany dach i tylną szybę, jest zrobiona instalacja pod światła

#4 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 18 sierpień 2008 - 22:40

Kabina T-25 Witam szanownch użytkowników ciągników tylko i wyłącznie T25A lub A2, A3 ale z kabina, sprawa wyglada tak, moja tapicerka na blotnikach drwiach itp. jest w dobrym stanie ale już to nie jest, to. Miejscami odłazi i jak myślecie, jak obić to na nowo ale dac jescze pod to jakiejś waty, mam sobie w planach walnąć taki materiał jak w kabinach Zetora 5211 itp. podoba mi się tam i u mnie tez bym mógl sobie robić. Jest jedno ale, czy da rade samemu zrobić, a jak nie to kto mógl by mi to wykonac. Chce zrobić to ze względu na estetyke i chyba to wszystko bo co do komfortu to mu nic nie brakuje mamy w planach, nową kierownice, siedzenie już takie lepsze, moze nawet z jakies rozbitego samochodu, wstawić szybe do tyłu, kapitalny remont, zabudowa radia, i malowanie na JD. i chce żeby był w całości jak nowka ;)
Mój Wladimirec podbija świat

#5 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 19 sierpień 2008 - 09:31

Kabina T-25 To malowanie na JD to przesada bo po co jeśli i tak ma ładne barwy.
Jak chcesz to mozesz pod tapicerkę dac jakies maty kupa ich jest na allegro albo jakoś gąbke jak w 5211 zeby tapicerka byla mietsza.
Siedzenia podzukaj od cięzarówki lub dostawczego z dobrą amortyzacją.
A tapicerke to mozesz iśc do tapicera i pod wymiar wszystko dotnie i zaszyje tylko ile kasy weżmie to niewiadomo.

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 sierpień 2008 - 16:31

Kabina T-25 Witam :)

Tapicerka od Zetora kosztuje około 300 zł, tyle tylko, ze jest ona już wycięta pod konkretny model
Tapicerka - Zetor
I TUTAJ masz jeszcze matareiał tapicerski, nie wiem czy będzie Ci odpowiadało

Siedzenie, to jak chcesz byle było amortyzowane i żeby "kuperek" miał miło :) U nas w T25 może będziemy zakładać ale takie jak jest w C-360, lub coś podobnego.

Tylną szybę załóż i jak w nowych niech będzie uchylana, zdjęcie w galerii jest.

Co do malowania zrób jak uważasz, byle go nic nie szpeciło :)

Pozdrawiam robuch6 ;)

#7 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 26 sierpień 2008 - 22:47

Kabina T-25 No to tak, jutro śmieciara zabiera stary tapczan na którym jest baaardzo dużo dobrej skaji, bede próbowal sam ładnie obwlec wszystko, gdzieniegdzie się przyklei. Jaki klej polecili byście, prosze o szybką porade

#8 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 sierpień 2008 - 14:56

Kabina T-25 Nie wiem czy nie za późno odpowidam ale tu masz klej do tapicrerki i tutaj też
W moim T25 może kiedyś coś podkleje, bo materiał już jakiś mam, tylko najpierw zrobić z tyłu błotniki jak w nowszych

Pozdrawiam ;)

#9 Share silver105

silver105

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Zainteresowania:samochody, motorowery, nożna, kosz, siatka i oczywiście rolnictwo

Napisany 30 sierpień 2008 - 16:21

Kabina T-25 @UrsusCzesio spróbuj to skleić vikolem lub budaprenem nie wiem jaki efekt ale powinno być ok

#10 Share odyniec

odyniec

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Zainteresowania:Lubie sport a przedewszystkim jazde moimi ciągnikami

Napisany 27 styczeń 2009 - 18:01

Kabina T-25 Witam
Chce kupić kabinę do mojego T25 z 73-74 dokładnie niewiem. Ale niewiem czy kupić nową czy używaną jak wy uwarzacie prosze odpowiadać bo jestem ciekawy jaką byscie mi polecili. Z góry dziekuje ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share zdruj77

zdruj77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 27 styczeń 2009 - 18:08

Kabina T-25 jak używana to oryginalna ale nowe mają lepszy wygląd i dodatkowe bajery

#12 Share odyniec

odyniec

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 27 styczeń 2009 - 18:13

Kabina T-25

jak używana to oryginalna ale nowe mają lepszy wygląd i dodatkowe bajery

No własnie i w tym tkwi problem jaka wybrac z jednej strony moim zdaniem orginalna lepiej wygląda a z drugiej strony nowa to i lepszy komfort piszcie jakie byscie wybrali zobacze jakich bedzie wiecej odpowiedzi cz urzywana czy nowa i zadecyduje jaką kupię ;) ;)

#13 Share zdruj77

zdruj77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 27 styczeń 2009 - 18:17

Kabina T-25 ja jak bym kupił używaną to sąsiad powiedział by że to po 10 ruskach i lepiej było by dołożyć i kupić nową. Według mnie lepiej kupić nową chyba że byś miał jakąś wyjątkową okazję na używkę

#14 Share Rafal7

Rafal7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 27 styczeń 2009 - 20:10

Kabina T-25 Ja bym wybrał nową;) Jest napewno bardziej szczelna i no i bardziej komfortowa:P

#15 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 27 styczeń 2009 - 20:40

Kabina T-25 Ja watpie ze bedzie cichsza bo jakie ta nowa kabina ma wyciszenie oryginalna ma wyciszone tak mniej więcej podłoge i przestrzen miedzy silnikem a kabina a nowa nawet nie ma tapicerki na błotnikach wiec ja nie wiem skad ma byc lepszy komfort w nowej.

#16 Share tommot003

tommot003

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Zainteresowania:Mororyzacja, rolnictwo

Napisany 27 styczeń 2009 - 20:52

Kabina T-25 Ja kupiłbym nową, bo stawiam na konfort

#17 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 27 styczeń 2009 - 21:35

Kabina T-25

Ja watpie ze bedzie cichsza bo jakie ta nowa kabina ma wyciszenie oryginalna ma wyciszone tak mniej więcej podłoge i przestrzen miedzy silnikem a kabina a nowa nawet nie ma tapicerki na błotnikach wiec ja nie wiem skad ma byc lepszy komfort w nowej.

No podloga wyciszona w każdym jest, miedzy silnikiem jest to samo tylk owłasnie nie pkoji mnie to , że brak tapicerki będzie, chyba że by dał potem błotniki do tapicera tzn cały ciagnik zeby otapicerował i jakąs pianke np: taką co pod panele się kladzie położył, i ładną tapicerke brązową ;) Chyba że by dali z błotnikami to by było już super

#18 Share odyniec

odyniec

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 27 styczeń 2009 - 21:53

Kabina T-25

No podloga wyciszona w każdym jest, miedzy silnikiem jest to samo tylk owłasnie nie pkoji mnie to , że brak tapicerki będzie, chyba że by dał potem błotniki do tapicera tzn cały ciagnik zeby otapicerował i jakąs pianke np: taką co pod panele się kladzie położył, i ładną tapicerke brązową ;) Chyba że by dali z błotnikami to by było już super

Ale jest problem bo mi te błotniki się nie podobają wole orginalne ale jak by dali tapicerke na błotniki to by było super ale jak nie to bede zmuszony kupić z błotnikami może macie jakieś zdięcia kabin lub błotników jak tak to wyslijcie mi linka bede bardzo wdzieczny ;)

#19 Share Rancher10t25

Rancher10t25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo w karzdej postaci ...i wszystko co z nim związane -a przedewszystkim częśc "motoryzacyjna";D

Napisany 28 styczeń 2009 - 10:31

Kabina T-25 Wez sobie taką jak ci kiedyś wysłałem linka i kup sobie błotniki a nie porzałujesz ;) bo to jest taka sama linia co moja tylko ta juz jast nowsza i full przeszklona, są bardzo szczelne i ciche jeszcze jak załorzysz długi wylot tłumika tak rzeby był na równi z dachem to super komforcik. A błotniki to sam sobie wytapicerujesz - przynajmniej ja sam sobie wytapicerowalem i jak ktos widział ta tapicere to m nie chciał uwierzyc że to sam wszystko zrobiłem ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 28 styczeń 2009 - 17:47

Kabina T-25

Ojej ale sie pomotałem zapomniałem ze podloga i deska rozdzielcza nie jest razem z kabina sory mój bład.
Z nowa kabinka bedzie wygladał napewno oryginalnie
http://www.allegro.p...ikowe_t_25.html ta jest fajna chyba cos takiego jak w T-25 LEDA