Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prasa John deere 550 zegary???

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Passatb4

Passatb4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 07 czerwiec 2012 - 12:25

Prasa John deere 550 zegary??? Pytam dlatego bo prasę kupiłem niedawno i niewiem.
Zrobiłem nią ze 20 beli.
A z tą skrzyneczką z zegarami mam taki problem że kontrolki raz swięcą i daje mi sygnał dzwiekowy a raz nie (chodzi mi o pomarańczową) dodam, że te dwa zegary działają zawsze, a zielona kontrolka od zamknięcia świeciła mi tylko raz po podłączeniu w garażu przez około 5 minut.
Może ktoś z was wie o co chodzi?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prasa John deere 550 zegary??? Dzisiaj, 19:22
  •  

#22 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 758 postów

Napisany 10 czerwiec 2012 - 07:08

Prasa John deere 550 zegary??? Moze masz zanieczyszczone styki. Zamykaj komore do czasu zapalenia sie zielonej, jesli zamykajac, slyszysz roznice w pracy pompy, a kontrolka sie nie zapala - to masz problem z elektryka.

#23 Share Ptrk690

Ptrk690

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 31 lipiec 2013 - 21:10

Prasa John deere 550 zegary??? Co do postu wyżej sprawdź też czy haki są dobrze zamknięte u mnie raz jeden z haków się zesunął.
A jest tu może jakiś czarodziej, który objaśni mi z jakich powodów na sterowniku wyskakuje błąd. Mam mam skrzynkę bez pokrętła z zegarami i kontrolkami. zielona to wiadomo ciągły sygnał pomarańczowy to samo( i to nie prawda że pomarańczowa miga przed rozpoczęciem owijania jak gdzieś wyczytałem). Ale czasem po zamknięciu komory wyskakuje mi błąd czyli ciągłe sygnał czerwonej lampki z napisem STOP i przerywany sygnał pomarańczowej lampki. Dodam, że wszystko z prasą jest ok i albo można spróbować ponownie otworzyć i zamknąć klapę(nie zawsze działa) lub jechać, ale ten denerwujący sygnał dźwiękowy... następne belki wychodzą normalne a błąd zwykle "znika" na kilkanaście bel i sterownik działa normalnie. Więc jakie są powody że przy pustej komorze coś takiego wyskakuje??

Edytowany przez Ptrk690, 02 sierpień 2013 - 13:31.

#24 Share Karl13

Karl13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 08 sierpień 2013 - 20:51

Prasa John deere 550 zegary???
Witam;p
Kupiłem prasę John Deere 580 i jestem zadowolony ale niestety mam ją bardzo krótko i chciałbym aby ktos mi udzielił kilka wskazówek a mianowicie nie wiem jak zwiekszyc rozmiar balotów gdyz robi mi 80 a chciałbym 120 wiem ze sa tam takie dwa pokretła ale chyba sie tez te czujniki jakos przestawia (czy moze mi ktos to wyjasnic konkretniej w ktora strone i co dalej?)Prosze o napisanie do mnie na gg 41102776

Bede bardzo wdzieczny za odpowiedz

Z góry dziekuje
  • 0

To jeszcze raz ja. Prosze o szybka odpowiedz;p

#25 Share mirek111

mirek111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 19:32

Prasa John deere 550 zegary??? JOHN DEERE 550
Patrząc od przodu prasy trzeba odtworzyć lewe drzwiczki. Prawie na samym dole obok filtra olejowego jest takie pokrętło na niedługiej szynie. Aby zwiększyć belę tzreba lekko odkręcić te pokrętło i przesunąć w dół i przykręcić z powrotem. I analogicznie aby zmiejszyć trzeba odkręcić pokrętłoi przesunąć je w górę.
Aby ustawić Jak ma być zbita bela ( luźna czy zciśnięta ) trzeba odtworzyć klapę nad zaczepem i przekręcić pokrętło.

Edytowany przez mirek111, 11 sierpień 2013 - 19:33.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share dcnt

dcnt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 08 marzec 2014 - 20:10

Prasa John deere 550 zegary??? Kto wie jakie jest cisnienie zgniotu w tej prasie, zalozylem zwykly manometr, bo orginalny nic sie nie ruszal i jestem ciekaw jak sie ma obecne nastawienie do tego co powinno byc.

#27 Share jacor95

jacor95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 09 kwiecień 2014 - 13:35

Prasa John deere 550 zegary??? Witam. Zastanawiam się nad kupnem prasy JD 550. Tu moje pytanie, w jakich cenach są łożyska do tej prasy? Słyszałem, że niby są bardzo drogie. Jeśli ktoś kiedyś wymieniał te łożyska to prosiłbym o informacje.

#28 Share dcnt

dcnt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 09 kwiecień 2014 - 20:15

Prasa John deere 550 zegary??? orginal drogi, bodajze 350 sztuka (u mnie w skladnicy), zamiennik w hurtowni lozysk ok 110-120, wystarczy poszukac to nie boli az tak bardzo, zdecydowana wiekszosc lozysk jest na walkach szesciokatnych i stad te ceny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share jacor95

jacor95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 10 kwiecień 2014 - 19:54

Prasa John deere 550 zegary??? Dobra dzieki za info;)