Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JAMARMG    0

tam jest silnik 3 cylindrowy, podobny do silnika z 5211 ale ma mniejsze cylindry 95-110mm na allegro jest facet mówi ze ma 45km a na konedacie ze ma on 35km, komu wierzyć cieżka sprawa, z kokpitu to wyglada jak typowa 40 lub 355

Zetor 3011 to 45 konny silnik. Porównaj C-360-4 tłoki, a 3011 3 takie same jak w C-360. Mam takiego po generalnym remoncie. Wszystko w mak rozkręciłem i powymieniałem wadliwe części. Koszt części to ok 3500zł, a zabawy 3 miesiące.

Edytowano przez milanreal1
caps lock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Dobrze, że nie 55kM. Nowszy model 5011 o większej pojemności miał 45kM, Silnik Z3001 ma 35 i żaden tuning wizualny tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAMARMG    0

Dobrze, że nie 55kM. Nowszy model 5011 o większej pojemności miał 45kM, Silnik Z3001 ma 35 i żaden tuning wizualny tego nie zmieni.

Nie rozumiem skąd większa pojemność na 3 takich samych tłokach. Może to nieco inna budowa ukł rozrządu?

ZETOR 3011 produkowany w latach 1960 - 1967 , ojciec wszystkich zetorów tej serii.

- moc - 45 KM

-typ silnika - Z 3001

- liczba cylindrów - 3

- pojemność skowa - 2340 cm³

Edytowano przez milanreal1
caps lock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomba41    0

Hehe jak widać większość tu teoretyków szczególnie w temacie zrywki.

Zrywka zrywce nie równa ciągnik 4x4 o tej samej mocy jest przede wszystkim dlatego lepszy, że ma cięższy przód a jak zrywkarze (praktycy, nie teoretycy) wiedzą przy zrywce na wciągarce przód mamy w górze praktycznie przez 90% zrywki więc nawet i napędzany przód nie zastąpi nam dobrych opon z tyłu i ciężkiego przodu, ale w zrywce na przyczepie leśnej wózku itp. ciągnik 4x4 jest bezkonkurencyjny. przede wszystkim spróbujcie zjechać z ubitego duktu w boczną drogę która jest wyżej niż dukt bez przedniego napędu....

ja sądze jednak że 4x4 to jakby drugi ciągnik, szczególnie w robotach polowych się przydaje i Ci którzy uważają że 2x4 jest tak samo dobry jak 4x4 to niech popatrzą że teraz 2x4 to można zamówić taki ciągnik a większość to są 4x4 seryjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAMARMG    0

Jesteś w tym temacie z teorii. Popracuj tyle godzin przy tych(gratach) co ja to wtedy pogadamy.

Edytowano przez milanreal1
caps lock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez raven18
      Hej, ma ktoś zamontowane wewnętrzne lusterko na ramce tylnej szyby, do łatwiejszego zaczepiania maszyn (na zaczep hitch, który jest nie widoczny za zaczepem do przyczep jednoosiowych i trzeba na czuja podjeżdżać). Oglądałem zdjęcia ciągników i nie znalazłem jak to w sumie wygląda, czy to dobry pomysł skoro chyba nikt nie montuje? 😎 
    • Przez dawidkrawczyk
      Witam, jestem w posiadaniu Zetora 5211 i chciałbym założyć przedni napęd od Zetora 5245. I właśnie przychodzę z pytaniem co trzeba przerobić w skrzyni biegów żeby wszystko ze sobą współpracowało?
    • Przez Marek1806
      Witam mam problem z podnośnikiem w zetor 5211 podczas podnoszenia podnośnik pulsuje ( podnosi i tak podskakuje) . Podnośnik  ma siłę podnoszenia , tylko dlaczego tak pulsuje ? Z góry dziękuję za pomoc  
    • Przez Paweł7245
      Chce założyć turbinę oraz intercooler czy taki oto jak na zdjęciu wystarczy jest on ponoć z jakiegoś citroena 1.6 bo pasował by idealnie

    • Przez Paweł7245
      Chce założyć turbinę oraz intercooler czy taki oto jak na zdjęciu wystarczy jest on ponoć z jakiegoś citroena 1.6 bo pasował by idealnie

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj