Skocz do zawartości

Zdjęcie

Linka hydrostatu Case 1660

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Pirell

Pirell

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 17 styczeń 2011 - 10:15

Linka hydrostatu Case 1660 Wie ktoś może gdzie można dostać taką linkę bo słyszałem że nasi gdzieś dorabiają. Bo u mnie okazało się że jest za krótka, zerwała się a były właściciel tylko ją złączył i teraz nie da się ustawić joysticka w martwym punkcie bo nie jedzie do tyłu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Linka hydrostatu Case 1660 Dzisiaj, 21:49
  •  

#2 Share barthez96

barthez96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sport

Napisany 17 styczeń 2011 - 11:44

Linka hydrostatu Case 1660 Dzwoniłeś do jakiegoś dillera Case ? Tam napewno mają :)
D-358 DT-239 DT-436 IH

#3 Share JurekS

JurekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 17 styczeń 2011 - 12:04

Linka hydrostatu Case 1660 Kolego, wejdź sobie na www.motolinki.pl tam ci dorobią wszystko, a ceny naprawde konkurencyjne - podam przykład - linka sprzęgła do NH td95d w serwisie kosztuje ok 200 zł. Oni dorabiają mi mocniejszą tzn grubszą z takimi samymi uchwytami za 50 zł.:rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share wania27

wania27

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 17 styczeń 2011 - 15:41

Linka hydrostatu Case 1660 witam widze ze kolega ma podobny problem ta załosna linka od hydrostatu u mnie tez ciężko chodzi i raz urwalem końcówke dorabiali mi w auto lince w jankach pod warszawą sama końcówka to nie wiele kosztowała bo 50 zł ale jak sie zapytałem o całą nowa linka ok 5,5 metra to gość powiedział że ok 700 -800 zeta. robilem też tam taka do gazu do ładowarki 2,5 metra 200 zeta kosztowała. ceny troche drogie ale co zrobic jak takie sa uroki niektórych zachodnich maszyn. <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Pirell

Pirell

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 18 styczeń 2011 - 09:27

Linka hydrostatu Case 1660 dzięki za pomoc największy problem to jednak to że mam ojca skąpca i on uważa że nie trzeba naprawiać linki skoro jeździ :) i muszę znaleźć coś taniego żeby się zdecydował. Ja też bym jej nie wymieniał ale mnie strasznie denerwuje jak muszę na polu gdzieś wycofać i ledwie co jadę do tyłu. A mam jeszcze jedno pytanie możliwe że komputer żle pokazuje mi prędkość jazdy bo maksymalnie mam na nim 14,5 km/h a ojciec jechał przede mną ciągnikiem gdzieś ok 20 (tak przynajmniej mu się wydawało) i ja jechałem mniej więcej równo z nim.