Skocz do zawartości

Zdjęcie

Valtra S vs Fendt 900 Vario

18 odpowiedzi na ten temat

#1 Share farmer40

farmer40

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 22:09

Valtra S vs Fendt 900 Vario Tak jak w tytule, który ciągnik jest lepszy :rolleyes: mile widziane wypowiedzi użytkowników tych modeli ;)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Valtra S vs Fendt 900 Vario Dzisiaj, 02:56
  •  

#2 Share przemek4011

przemek4011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 23:20

Valtra S vs Fendt 900 Vario Myślę ze fendt ponieważ oni maja większe doświadczenie w produkowaniu traktorów o większej mocy niż valtra

#3 Share farmer40

farmer40

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 19 styczeń 2011 - 12:44

Valtra S vs Fendt 900 Vario No to się rozpisaliście że ho ho, co jest z Wami, nikt z Was niema nic do powiedzenia na temat ty traktorów :(

#4 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 19 styczeń 2011 - 13:13

Valtra S vs Fendt 900 Vario no wiesz... zbyt wielu użytkowników tych ciągników na forum nie ma :) Aczkolwiek jeden który miał porównanie twierdził, że fendt jest lepszy :)

#5 Share maks95

maks95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Zainteresowania:Fotografia

Napisany 20 styczeń 2011 - 19:46

Valtra S vs Fendt 900 Vario Na af tak jest zawsze fendt jest najlepszy NH nie ma siły a JD dużo pali :lol:
Trwa ładowanie listy sprzętu |||||||||||| 82% |||||||

#6 Share fendtrisix

fendtrisix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 20 styczeń 2011 - 20:20

Valtra S vs Fendt 900 Vario Ja mogę się wypowiedzieć tylko na temat Fendt'a. Ogólnie jest bardzo wygodny, amortyzacja przedniej osi i kabiny działa świenie, jak wszystko dobrze ustawisz to praktycznie każdą maszynę da się obsługiwać dwoma przyciskami, teraz co do awaryjności, to w pobliskim gospodarstwie jesienią spędził 3 tygodnie w serwisie (ciągnik był kupiony wiosną 2008 roku) może poprostu wadliwy egzemplarz, może nie. Pracuje dosyć dużo teraz ma około 6000 motogodzin.

#7 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 20 styczeń 2011 - 20:57

Aczkolwiek jeden który miał porównanie twierdził, że fendt jest lepszy :)

Tutaj calkowicie się zgadzam z Hubertem.
Miałem możliwość ogladania S i powiem szczerze nic ciekawego, Fendt jest lepiej wykonany, jakość spasowania elementów w kabinie jest w eSce gorsza niż w serii T Dodany obrazek. Dodatkowo taniej w RP kupić Fendta od ździerającego ze wszystkich Korbanaka niż Valtrę S Dodany obrazek Jak dla Mnie to ich porąbało Dodany obrazek
Dodatkowo:
-mogli by w końcu w Valtrze dać jakiś normalny fotel dla pasażenia, seria T to porażka, ale ten w S niby już wygląda jednak konfort też niby jest
- niby jest te 12 ton na podnośniku ale te 175l/min hydraulika jakoś mi do tego nie pasi, Fendt ma w opcji ponad 210l/min więc 12 ton podniesie napewno
Ogólnie jak go ogladałem z zewnątrz to jakoś mi nie pasił Dodany obrazek Ojciec jak jeździł, to po informacji od handlowca, że to ta sama skrzynia co w Fendzie też nie był zadowolony z przekazania napędu na podłoże

Edytowany przez Lukasz1987, 20 styczeń 2011 - 20:58.

Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#8 Share farmer40

farmer40

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 21 styczeń 2011 - 12:37

Valtra S vs Fendt 900 Vario Dzięki za info ;)

Dodatkowo taniej w RP kupić Fendta od ździerającego ze wszystkich Korbanaka niż Valtrę S

O jakie RP Ci chodzi?

Edytowany przez farmer40, 21 styczeń 2011 - 13:11.

#9 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 styczeń 2011 - 13:46

Valtra S vs Fendt 900 Vario RP- Rzeczypospolita :)

#10 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 styczeń 2011 - 15:01

Tutaj calkowicie się zgadzam z Hubertem.

yyyy...albo nie pamiętam żebym pisał w tym temacie, albo usuneli mój post B)

Tak jak Łukasz piszę. Biorąc pod uwagę cene Valtry S i Fendta 900 cenowo Valtra to porażka.
Pisałem w jakimś temacie wrażenia po testowaniu Valtry S 362 i zaniepokoiło mnie to że 2-3 razy się zagrzała w pługu 8x50. Pozatym tak jak Łukasz piszę. Za tę cene wnętrze powinno przypominać Masseratti, Bugatti a nie KIĘ

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 21 styczeń 2011 - 15:17

Valtra S vs Fendt 900 Vario Wybacz Hubert, wiedziałem, że Ty ją krytykowałeś, tylko, że zapomniałem iż było to w prywatnej rozmowie. Dodany obrazek
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#12 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 styczeń 2011 - 15:31

Valtra S vs Fendt 900 Vario Nie to że krytykowałem, bo szczerze powiedziawszy żeby była tańsza pewnie by stała na podwórku :P wyraziłem tylko negatywne odczucie na jej temat, oraz to co zaobserwowałem na testach.

#13 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 21 styczeń 2011 - 15:56

Valtra S vs Fendt 900 Vario A MF 8690 jak ma się cenowo do Fendta i Valtry??

#14 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 21 styczeń 2011 - 16:00

Valtra S vs Fendt 900 Vario Fakt Hubert źle się wyraziłe, ale jak zawsze za Valtra stałem to po obejrzeniu Serii S mam mieszane uczucia Dodany obrazek

#15 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 styczeń 2011 - 19:51

Valtra S vs Fendt 900 Vario @LOW mf 8690 cenowo kształtuję się na poziomie Valtry, czyli droższy od Fendta

#16 Share statek

statek

wieczny student

• Members
  • PipPipPip
  • 1667 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, elektronika, komputery

Napisany 22 styczeń 2011 - 13:12

Valtra S vs Fendt 900 Vario ogolnie seria 900 w fendt nie jest taka droga patrzac relatywnie na inne serie, gdy za 714 trzeba dac 100tys euro to juz za 927 jedyne 30% wiecej

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

#17 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 21:11

Valtra S vs Fendt 900 Vario zobaczymy co będzie jak owa 900 wejdzie Dodany obrazek z SRC

#18 Share farmer40

farmer40

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 22:06

Valtra S vs Fendt 900 Vario A co ma być, nie wiadomo jakiej rewolucji to nie zrobi , nowa 800 już ma SCR to przypuszczam że i nowa 900 też już na ten rok wyjdzie z SCR.
A ktoś wie ile idzie tego AdBlue/ON jakie to proporcje? :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19 Share Dudek

Dudek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 17:59

Valtra S vs Fendt 900 Vario Podobno jakieś 5% w stosunku do paliwa ale zalezy przy czym pracuje. Niedługo sie przekonamy

Dodaj odpowiedź