Skocz do zawartości

Zdjęcie

Waga samochodowa

45 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 sierpień 2012 - 21:41

Waga samochodowa U mnie będzie montowana za niedługo waga samochodowa, koszt to chyba cos ok 60 tys (?) Wylewke i podłoże robiliśmy w własnym zakresie, przedstawiciel podał nam cały plan.Zawsze to lepiej ważyc auta u siebie i miec wszystko pod kontrolą, pewnie nie raz zdarzyło się że kierowcy zawyżali tare : P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Waga samochodowa Dzisiaj, 13:38
  •  

#22 Share Fawag

Fawag

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 07 październik 2013 - 10:47

Waga samochodowa Rozejrzyj się za wagą mobilną, której zaletą jest możliwość montażu bez fundamentów, bezpośrednio na utwardzonej powierzchni. Wagi mobile PM pozwalają na ważenie pojazdów o maksymalnej masie 30 ton. Przesyłam poniżej linka, który będzie pomocny przy wybraniu odpowieniedo typu wagi. Szerokość pomostu niezależnie od typu wynosi 2,5 m zmienia się jedynie nośność i długość pomostów.
http://www.fawag.pl

Edytowany przez Fawag, 10 październik 2013 - 08:38.

#23 Share wincento09

wincento09

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 05 listopad 2013 - 12:52

Waga samochodowa Witam was , jakiś rok temu kupił ojciec wagę samochodową 18 na 3 bodajże 50 ton lub 60. Wage osiową również mielismy ale nie spełniała naszych oczekiwań

Edytowany przez Marcin91, 05 listopad 2013 - 14:27.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share SOKAN

SOKAN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 577 postów

Napisany 09 grudzień 2013 - 18:50

Waga samochodowa Jaki jest koszt za legalizację wagi, którą przeprowadza się co 25 mcy ?

#25 Share Fawag

Fawag

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 11 grudzień 2013 - 11:12

Waga samochodowa wszystko zależy od rodzaju wagi, jej nośności itp. Koszt legalizacji wtórnej dla wagi sklepowej to około 40 zł. Przepisy odnośnie legalizacji wag są dosc restrykcyjne, otóż właściciel wagi, która jest stosowana w handlu, medycynie, przemyśle i wszędzie tam, gdzie ważenie odbywa się przy kliencie, bezwzględnie musi dokonać jej legalizacji. Legalizacji wagi mozna dokonać w urzędzie miar, lub w zakładzie naprawczym, tu ceny na pewno będą niższe.
Zapraszam do zapoznania się z szeroką ofertą wag http://fawag.pl/index.php?goto=oferta

#26 Share SOKAN

SOKAN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 577 postów

Napisany 11 grudzień 2013 - 15:40

Waga samochodowa Rozchodzi się o wagę samochodową najazdową 50 t, pod tir-a.

#27 Share romek_tomek

romek_tomek

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 18 grudzień 2013 - 14:24

Waga samochodowa Sam osobiście na swój koszt nie brałem, ale mój znajomek prowadzi warsztat samochodowy i zakupił wagi samochodowe betonowe prefabrykowane PB99 do samochodów osobowych a do ciężarowych wagę modułową metalową 7ELEM

#28 Share herbikm

herbikm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 13:12

Waga samochodowa Ja mogę polecić firmę, która takie wagi stawia w 3 dni. Są to przenośne wagi samochodowe. Nie potrzeba żadnych fundamentów. Waga jest segmentowa. Każda cześć jest oddzielnie. Można ją spokojnie po jakimś czasie przenieść. Wagi są atestowane, w pełni sprawne i dokładne. Warto zapoznać się z tematem. Tutaj macie adres ich strony: http://www.waga-samochodowa-w3dni.pl/

#29 Share jurkowiec

jurkowiec

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 20 listopad 2014 - 15:23

Waga samochodowa

Jeśli do handlu, to musi być legalizowana. Trzeba patrzeć na oznaczenia producenta. Czy jest możliwość czy nie. Proponuję sprawdzić tutaj: waga najazdowa Zadzwoń, podpytaj. Tak chyba najlepiej się dowiedzieć czegoś konkretnego.

#30 Share Kiwi1

Kiwi1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 11 grudzień 2014 - 13:30

Waga samochodowa

Jeśli waga potrzebna jest w celach handlowych jak najbardziej trzeba pamietac o legalizacji!! szczególnie jesli sprzedawany towar jest drogi bo jedna waga może przeważać a inna niedoważać wiec raz mozemy coś zyskać a innym razem duzo stracic...

Najdokladniejsze są cyfrówki ale i najzdroższe:/ Lepiej zmodernizować stara wage na cyfrową, wychodzi taniej a równie dobrze pod warunkiem, że pomosty, fundamenty itp są ok. Ja robiłem tutaj http://www.wagmont.p...izacja-wag.html  polecam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share torfbud

torfbud

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 02 październik 2015 - 10:08

Waga samochodowa

Witam, zapraszam na stronę z wagami samochodowymi: http://www.wagielekt...samochodowe.php

#32 Share grzechu25

grzechu25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 24 listopad 2015 - 15:44

Waga samochodowa

Ja korzystam z wagi kupionej w Wagach Wielkopolskich, jeszcze nikt nie zarzucił mi, że coś niedokładnie zważyłem czy zmanipulowałem;) Od razu po zakupie legalizacja wagi w tym samym miejscu, więc nie trzeba biegać i martwić się, gdzie można to zrobić.

#33 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2846 postów

Napisany 24 listopad 2015 - 17:11

Waga samochodowa

Jak to jest dokładnie waga? Przejazdowa, podkłady czy platforma?

#34 Share OSTWAG

OSTWAG

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 09 kwiecień 2016 - 10:17

Waga samochodowa

Witam. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany kupnem wagi samochodowej zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy www.OSTWAG.pl z Ostrołęki woj.mazowieckie. Jesteśmy producentem wag samochodowych, platformowych, inwentarzowych. Wykonujemy wagi samochodowe stalowe i stalowo-betonowe różnej nośności i długości od najmniejszych wag samochodowych 4m x 2m do 5T do wag samochodowych długości 18m x 3m - 60T.

Załączone miniaturki

• 850 wagi samochodowe najazdowe satlowe betonowe ostwag.jpg

#35 Share dobi77

dobi77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 26 czerwiec 2016 - 12:22

Waga samochodowa

Ja korzystam z wagi kupionej w Wagach Wielkopolskich, jeszcze nikt nie zarzucił mi, że coś niedokładnie zważyłem czy zmanipulowałem;) Od razu po zakupie legalizacja wagi w tym samym miejscu, więc nie trzeba biegać i martwić się, gdzie można to zrobić.

Na czym polega legalizacja takiej wagi? Jak to wygląda?

#36 Share woytek

woytek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 26 czerwiec 2016 - 16:21

Waga samochodowa

Przywożą odważniki (chyba 500kg miał każdy) ustawiają na wadze i kalibrują wagowskaz pod taką ilość kg jaką ułożą na wadze.

#37 Share dobi77

dobi77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 27 czerwiec 2016 - 10:34

Waga samochodowa

To jest kalibracja. Mi chodzi o legalizacje.

#38 Share woytek

woytek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 27 czerwiec 2016 - 20:55

Waga samochodowa

Jedno nie wyklucza drugiego. U mnie po kalibracji jak to nazwałeś, przykleili naklejkę na wagowskaz i gdzieś po tygodniu dostałem kwit, że waga jest zalegalizowana. Nie wiem jak dokładnie wygląda to przy wtórnej legalizacji, bo ja brałem nową wagę, gdzie w cenie miałem wliczoną legalizację ważną chyba na 3 lata.

#39 Share Kula07

Kula07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 793 postów
  • Zainteresowania:Motocykle

Napisany 21 listopad 2016 - 15:34

Waga samochodowa Cześć.
Czy ktoś z tu obecnych może wypowiedzieć się coś więcej m temat wagi osiowej?
Z racji tego, że rocznie waże mniej niż 2000t/rocznie doszedłem do wniosku, że jest to ciekawa alternatywa dla tradycyjnej wagi. Jakieś opinie?

Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share klek79

klek79

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 02 grudzień 2016 - 08:37

Waga samochodowa

Podłączam się do tematu wag osiowych. Jak wygląda ich dokładność, czy bardzo odbiega od wag najazdowych. Z jakiej firmy wybrać, aby uzyskać wysoką dokładność przy rozsądnej cenie. Na rynku są wagi osiowe w różnych cenach od 9000-25000 zł. Czy to prawda, że przy ważeniu stacjonarnym błąd nie przekracza 5 kg na oś.